Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Amolyan gondolatébresztőnek szántam...szerintem sok kortársam hasonlóakat él meg mostanában.

A typo-kért elnézést... :B

They drew first blood....

(#2) Viszlát válasza bolcsodal (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Őszinte gondolatok, elismerésem a fogalmazásért. Igazán kitehetted volna főoldalra, mert így nagyon kevesen fogják olvasni, még kevesebben reagálni.

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) csapos2 válasza bolcsodal (#1) üzenetére


csapos2
addikt

Osztom a kalapos bácsi véleményét, remekbe szabott darab.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4) Viszlát válasza Viszlát (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Elvileg még most is megteheted a Módosítás gombra kattintva, felfér még főoldalra. Szerintem érdemes.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Köszönöm..vívódtam magamban, hogy érdemes-e kitennem ezt a néhány gondolatot.

They drew first blood....

(#6) PazsitZ válasza Viszlát (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Csatlakozom, szerintem is jó írás. Őszintén mindig csodálom, akik ilyen módon tudnak fogalmazni. :R (virtuális kézrázás :) )

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg jó írás. :R
Én is szeretek ilyesmiken(is) gondolkodni.
Stanislaw Lem Szempillantás című könyve érdekes. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) bolcsodal válasza BloodRay (#7) üzenetére


bolcsodal
addikt

Több, mint megtisztelő, ha erről a néhány sorról Stanislaw Lem jutott eszedbe. :B

They drew first blood....

(#9) BloodRay válasza bolcsodal (#8) üzenetére


BloodRay
veterán

Jó volt hiába. ;)
Egyik kedvenc íróm egyébként. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) prompt válasza bolcsodal (#8) üzenetére


prompt
tag

Hehe, szerintem is remek írás. Azért holnap nézegethetnéd az eget (ha lehet majd látni), a geminidák miatt ;) De gondolom tudsz róla, ha ennyire képben vagy.. :)
Lem-et én is nagyon kedvelem, mondjuk azt pont nem olvastam, amit BloodRay említett, de megszerzem.. :)

(#11) Mazka05


Mazka05
őstag

Baromi jó volt!:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#12) bolcsodal válasza prompt (#10) üzenetére


bolcsodal
addikt

Köszönöm a hozzászólást. :R

Sajnos elég fényszennyezett környéken élek. Így mostanában nemnagyon van kedvem felnézni az égre. De ha néha sikerül a szülőfalumban kikapcsolni néhány percre, az egész jól szokott esni. :)

They drew first blood....

(#13) X Factor


X Factor
addikt

Le a kalappal :R Én "csak" 19 vagyok, de amikor ilyen írásokat olvasok, én is sok mindenen elgondolkodom.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#14) Rover623 válasza bolcsodal (#12) üzenetére


Rover623
félisten

Komoly lépés a magunkkal való megbékélés útján, ha felismerjük, a nyertes avagy a vesztes oldalon állunk...:DDD

primus inter pares

(#15) bolcsodal válasza Rover623 (#14) üzenetére


bolcsodal
addikt

Néha viszont nem csak felismerni kell, hanem el is kell fogadni ezt a tényt. Ebben sajnos még csak az elején járok. ;)

They drew first blood....

(#16) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Gratulálok az íráshoz, az elevenembe talált.
Pont ilyen gondolatok szoktak a fejemben kergetőzni, bár én soha nem tudtam volna így leírni.
Igaz nekem nincs még gyermekem de ha az életkoromat nézzük már itt lenne az ideje.
Bár tudom, nem csak a kor számít.
Úgy gondolom ha sikerül valakinek megbékélnie helyzetével, magával, az csodálatos dolog lehet. Nekem még nem sikerült.
Kívánom, hogy Neked sikerüljön.

Bocs ha kicsit szétszórt a hozzászólásom, remélem ki lehet hámozni mit akartam írni.

Még annyit, hogy jó látni, hogy vannak még mélyérzésű-gondolkodó emberek mint amilyen ez írás alapján Te is vagy.

Romani ite domum.

(#17) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Remek írás! :C Főleg az egyetemi rész fogott meg, mert valahogy pont ugyanebben a cipőben járok én is és még a szak is majdnem stimmel, csak én tanárszakos vagyok! :O

(#18) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Örülök, hogy tetszett. Köszönöm, hogy elolvastátok!

They drew first blood....

(#19) jambiyya válasza bolcsodal (#18) üzenetére


jambiyya
őstag

Szívemből szólsz!

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Haladunk abba az irányba, hogy az ember hatalma kiterjedjen az űrre is. Addigis nekem elég volna a földi hatalom :)

(#21) bolcsodal válasza Crystalheart (#20) üzenetére


bolcsodal
addikt

Addig amíg néhány nemzet az űrbe merészkedik mások egymás torkának esnek nap, mint nap. De nem kell ilyen messze mennünk. Naponta átéljük a győzelem mámorát, és a vereség keserűségét. Kinek mi jut.... :U

They drew first blood....

(#22) senzaj


senzaj
senior tag

Bölcs írás. Néhány évvel ezelőtt mintha olvastam volna ezt és továbbkattintottam... most végigolvasva egész más. :B

(#23) maximilian4


maximilian4
addikt

Nagyon jó és tanulságos írás! ;)

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.