Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

erre csak annyit tudok mondani: lehetne rosszabb is...
most képzeld el, ha megveszed az aznapi újságot, s a halálozási rovatban első helyen közölnek Téged... :U Viszont akkor meg nem kell menni dolgozni... :DDD

komolyra fordítva: kulccsal kinyitni? csak mert ha kilincs nincs - bár, mintha azt írtad volna zár sincs - akkor meg beszorult?! :Y gondolom nem csak Te anyáztál aznap reggel... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) ollie válasza bolondember (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

''képzeld el, ha megveszed az aznapi újságot, s a halálozási rovatban első helyen közölnek Téged''

Hehe, ez jó. :D

Egyébként ez a reggel tényleg nem tűnik olyan rossznak, sokkal rosszabbak is előfordulnak.


Egyébként nekem az egyik legrosszabb reggelem az volt, amikor magas lázzal ébredtem (39+), és e mellett iszonyatos hasmenésem meg hányingerem volt. Ja és ha megittam egy pohár vizet, az fél óra alatt távozott belőlem hasmenés(!) formájában. Nagyon mókás volt egész nap a wc-n üldögélni úgy, hogy az ember nem tudja, hogy hányni fog vagy jön a hasmenés...

[Szerkesztve]

***

(#3) geo.hun válasza ollie (#2) üzenetére


geo.hun
csendes tag

Igen, volt már ennél roszabb reggelem is, de nem sűrűn van ennyire szar. Nálam ez így működik. Pl. nagyon ritkán vagyok beteg, de amikor beteg vagyok, akkor halál :D Amikor rossz reggelem van, akkor iszonyatosan szívok;) Szerencsében meg ez felemás. Épp tegnap néztem a X-aktákból egy részt, a Goldberg Variációt, ahol a csávó hihetetlen szerencsés volt. Mindent túlélt, mindenben nyert, stb. De ez lett a veszte is :D

Ja, és a fél óra alatt távozó víznél már csak egy roszabb van. Ha azonnal távozik. És ott, ahol bement. Volt már részem benne sajnos...

(#4) ollie válasza geo.hun (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

''Pl. nagyon ritkán vagyok beteg, de amikor beteg vagyok, akkor halál''

Nálam is ez a helyzet. :D

***

(#5) Racecam válasza ollie (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majdnem minden férfinál ez a helyzet.
37.5°C ''láz'' és meghaltam. (Végrendelkezem és ágyba kérem a teámat.) :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) geo.hun válasza Racecam (#5) üzenetére


geo.hun
csendes tag

és az asszonyt szexis fehérneműben akarom látni egész nap, ahogy teljesíti minden kívánsáom :D :C

(#7) erdey_a válasza Racecam (#5) üzenetére


erdey_a
őstag

Majdnem minden férfinál ez a helyzet

cöcc... férfi egyáltalán az ilyen? ;]

Vérboci

(#8) Nimrod válasza geo.hun (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

Tollseprűt nem kihagyni! :DDD

(#9) Nimrod válasza erdey_a (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Télapóknál ez bocsánatos bűnnek számít. :U

(#10) lacam válasza Nimrod (#9) üzenetére


lacam
aktív tag

Jaja, télapók nem szeretik a 37.5 fokot, csak akkor, ha mínuszban van! :DD

(#11) geo.hun válasza lacam (#10) üzenetére


geo.hun
csendes tag

ez nemigaz! Az etiópokhoz is elment. Igaz, a harmadik kisgyerektől megkérdezte, hogy miért ilyen sovány. A gyerek mondta, hogy nem eszik eleget. A télapó pedig egy csattanós válasszal elintézte a dolgot: ha nem eszel, nincs ajándék : :DDD

(#12) Mijo


Mijo
tag

Egyszer én is beszívtam a kilincsnélküliséget...
Szegedi panel albiban laktam, lent két ajtó két irányba, egyiken kívül van kódos nyitó, sose kellett kulcs. Barátnőm húz el, egyszercsak jön vissza, hogy engedjem ki. Néztem ám nagyot, hogy ki lopta el a kilincseket... :W
Szerencsére 10 emelet 40 lakásából azért voltak otthon, és volt is kulcsuk. :)
Aztán jártam kellemetlenül áramszünet miatt is, de az nem volt ekkora gond, mert éppen elfele mentem. Igaz,két fordulónyi cuccot kellett egyhuzamra elcipelnem... :D
Üdv: Mijo

''Mit csinálnak a Windows gépek klaszterben? Hát egymás reset gombjait nyomkodják mikor másik elszáll...'' by Xebi@sg.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.