Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

golyó az ilyennek, ennyit tudok hozzátenni :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) Retro11 válasza concret_hp (#1) üzenetére


Retro11
senior tag

Átérzem a helyzeted,sőtt nekem kicsi szarabb is a helyzetem! ;)

(#3) Kantorpe


Kantorpe
tag


Kedves ferjurad, esetekkor holvolt ?

Az biztos, hogy siman elkentem volna, fokeppen ha az en portamon pofazik be valakinek.

Letepem kezet, labat, kibokom vele a szemet aztan mehet amerre lat....

Ennyi.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#4) Alukard válasza Kantorpe (#3) üzenetére


Alukard
senior tag

Csak ott a gond, hogy ebben az országban ha megvered a betörőt (a táskájában ott van a családi ezüstöd), akkor téged csuknak le bántalmazásért....

https://blackfyre.ninja

(#5) Andie


Andie
őstag

Tyü, énis mindjár irok egy szomszédos spotot, mert televagyok ''élményekkel'' :)
Addigis:
- a ''ki kell húzni a borjút'' résznél enyhén rosszul lettem. Nemvagyok egy vérre ájulós, piperkőc tipus, de azért ez dúrva :) Van ilyen?
- elvesztettem a fonalat a vizvezetékárok-ásós résznél, de mivel 3x átolvastam azt a részt, az az érzésem, hogy Te is :) Egy ideig szorosan, szinte napról napra vezeted a történetet, aztán ott kicsit elkalandozol a fószer korábbi telekügye irányába, meg börtönviselt dolgai felé, és innentől mintha az irás ugrana pár évtizedet, már áruljátok a házat, és ott kezd el szemétkedni? Vagy mivan? :)
- az, hogy jó tett helyébe beverik a fejed - Rejtő óta nem újdonság. Énis ilyen vagyok, segitek mindenkinek, mindenkor, bármiben, aztán cserébe jó eseteben semmi, rossz esetben pofon. Néhányunknak ez a sorsa. Nincs mit tenni.

És mi a jelen szituáció? Elköltöztetek már? Vagy szivjátok a jószomszédságot?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6) copass


copass
veterán

azért nyomtam volna egy entert! :D csak hogy tudja mi merre van! :)
de amúgy meg téveszme hogy jóban kell lenni a szomszéddal, olyan nincs, mindenki megborul előbb-utóbb. láttam nagyszomszédutcabarátságokatszétesenibíróságra járni,gyerekkori barátok szomszédként összevesztek egy szaros kerítésen úgy hogy évekig pereskedtek utána. amint az embernek nagyobb értékű tulajdona lesz, meghüjül.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#7) DArchAngel válasza copass (#6) üzenetére


DArchAngel
tag

Van. Az más kérdés, hogy a kedves szomszéd elég balf*sz lehettet, ha a tahanéban megdöglött a borjú...
Na, az ilyen szomszédtól mentsen meg a sors. Egy ideig tűrném, de asszem, aztán rágyújtanám a házat egy picit.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) MBazsee


MBazsee
tag

A mi szomszédságunkban 3 db, egyenként is hangos kutya van, most képzeljétek a szituációt nyáron! Sajnos a szobám ablaka pont az udvarukra néz, és ha kinyitom azok a dögök tuti végigugatják az éjjszakát. Próbáltunk nekik szólni, de mindhiába. A legjobb amikor érek haza, megyek boltba vagy csak a kerítésünk mellett állok, akkor ezek a dögök majdnem szétszabják a drótkerítést.
Egyébként nem semmi amit átélt a kedves író, de kitartás!

(#9) ijjájom válasza Andie (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hali! Igen, lehet, hogy időben sokat ugrottam, mert akkor reggelig írhattam volna. Sok volt még a szemétkedése, nem tudtam kimenni az udvarra, kertbe úgy, hogy megjegyzést ne tett volna, a férjem ekkor már 120 km-re dolgozott tőlünk, és két évig majdnem így is volt, de szerencsére már egyesült a család, jelenleg mi is Pécsett élünk már, igaz albérletben, mert a szomszéd hiába ment el, a másik maradt, így a házunkat 1/3-áért tudtuk eladni, mint az értéke. De nem adjuk fel!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#10) ijjájom válasza DArchAngel (#7) üzenetére


ijjájom
csendes tag

ez megfordult az én fejemben is, de elszégyelltem magam és nem süllyedtem le a szintjére.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#11) ijjájom válasza Kantorpe (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Kantorpének válasz: Nagyon béketűrő ember a férjem, na de Ő is elveszítette egyszer-kétszer a fejét a szomszéddal szemben, de nem engedtem volna, hogy verekedésig fajuljon a dolog,
inkább kétszer a yardot hívtam ki, akik aztán kicsit elbeszélgettek a szomszéddal.
:Y :Y :Y

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.