Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Foxi


Foxi
senior tag

Biztosan a Sony pénzeli ;] :DDD

(#2) oettinger01


oettinger01
őstag

már a japcsik is el fognak gagyisodni a végén :F

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#3) Daweee


Daweee
őstag

De a csúcs akkor is az amikor a kedves júzer eldobja a wiimote-t a bowlingban :DDD

(#4) Hugo85 válasza oettinger01 (#2) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A nagyüzemben hamisítás márpedig a Japánok nemzeti sportja. A II. vh után gagyi iparral tövig bombázva amerika felügyelet alatt mást se csináltak mint elkezdtek nagyüzemben koppintani, amerika cuccokat hamisítani, másolni.

(Nézzük csak meg a 60'-70'-80' évek japán autóit.)

Csak aztán rájöttek, hogy milyen jó a minőségbiztosítás és átmentek gagyiból nagyon jóba. Aztán jött az innováció és elkezdtek saját ötleteket gyártani. És látjuk ma hol tartanak.

Kína ugyanezen az úton halad. Ma már találhatunk jó minőségű kínai cuccokat. És 10 év múlva szvsz ugyanott lesznek mint Japán.

(#5) Lord Zero


Lord Zero
addikt

hát lol
a w11 is frappáns, nagyon

(btw, az első sorban a Nintento sem elírás? :) )

szerk.
nem mellesleg, #4 hsz: ez nem hamisítás

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#6) Hugo85 válasza Lord Zero (#5) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A cikkre reagáltam az azt írja, hogy ''a Kínaiak nemzeti sportja a hamisítás'' illetve szörnyülködik Japánnal kapcsolatban, illetve a hsz amire regáltam azt prognosztizálja, hogy Japán átmegy gagyiba és erre reagáltam, hogy nem fog átmenni, mert onnan jött :DDD és there is no turning back now :D

(#7) Akheron


Akheron
senior tag

Igazán csinálhattak volna legalább egy mp3-lejátszót ebből, ha már a kezelőszerveket is lemásolták. :U

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#8) Hunci


Hunci
aktív tag

Szerintem nagyon hasznos egytaálmány , csatényleg kellett vola belevmi X-tra :D

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#9) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

A pendrive azért nem okafogyott, mert ugyebár az egy márkanév, mint pl. a Xerox. És kúrókutya ugye nem Pendrive :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.