Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

Mi épp itt vagyunk(várnarancs, Restart, T-nagyon, és én), remélem, elég jó lesz.
Egyenlőre nem túnik rossznak, bár azért a szobák nem épp hilton szintüek, az egerek tényleg elég borzasztóak(nem a szobákban szerencsére:) ) A kajától viszont már görcsöl a hasam.... Ja, és valaki közületek benthagyta az iwiw jelszavát, üzenem neki, hogy legyen elővigyázatosabb:) (K.K.)

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) T-Nagyon


T-Nagyon
tag

Hat évvel ezelőtt, már voltam ezen a helyen, és meg kell mondjam, ahhoz mérve igen jó kajával fogadtak minket -de tényleg csak ahhoz mérve... (júl 29-től aug 3-ig tartó IT Vakáción vagyunk).



[Szerkesztve]

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#3) Protezis


Protezis
őstag

Aaaa, mondom ilyen nincs, valaki irt a taborrol. Nezem a fenykepet... basszus, ez a mi szobank. Utana latom, hogy ALI_G a szerzo :DDD

(#4) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Én 20 évvel ezelőtt voltam Zánkán, mint úttörő. A fényképek alapján azóta a berendezés, a bútorok, az étkészlet a semmit se változott.
Csak a számítógépek. Anno még érintőgombos, beépített joystickos csodák (nem tom a nevét, talán az volt a Spectrum?), meg Commodore +4 esek voltak, Junoszty tévévekkel összekötve. Azokon próbáltunk belemélyedni a Basic rejtelmeibe.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#5) gorlin


gorlin
őstag

Én is jelentkeztem de mivel egy időbe volt az efottal ezért arra mentem.
Ez az alkoholmenteeség,meg 11-es shutdown nevetséges.Főleg úgy hogy felnőtt emberekről beszélünk.
Régen volt a sulinet tábor,ami hasonló volt ehhez csak jóval komolyabb.Minden nap volt egy kis buli,de délelőtt mindenki a saját csoportjában csinált valamit.
Pedig ott voltak nagyon fiatal emberek is(többek között én is:)
Nem azt mondom hogy literes vodkásüveggel kell rohangálni ,de az IT vakáció mellé én egy kis bulit is belegondoltam volna

(#6) szabitom válasza gorlin (#5) üzenetére


szabitom
csendes tag

Helló!
Én is voltam IT táborban és nagyon jó volt.
Alkoholmentességről annyit, hogy azért voltak kiskapuk:)
A shutdown pedig a gépteremre vonatkozott, úgyhogy
addig voltál fent amíg akartál.Szabadprogram is volt,
aki akart tanult, aki nem az a Balcsiban fürdött pl.
Az oktatás is jó volt, ennyi pénzért tanulhattál és
a Balatonon nyaralhattál.Sztem simén megérte.
A bulkiról meg annyit, hogy bár nem volt sok 20 év
fölötti csaj, de olyan jó volt a társaság, hogy ígyis
nagyon szuper volt:)
:DD

(#7) T-Nagyon válasza gorlin (#5) üzenetére


T-Nagyon
tag

A 29-tő 3ig tartó részen, 22h-kor van a shutdown, de ezt se tarttatják be igazán. :P

[Szerkesztve]

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#8) ALI_G válasza Protezis (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

:DD weh, mert mit gondoltál? :U

igen, nem mellékesen most vannak a gimnazisták, jó tanulást az ott lévőknek és gömbivel vigyázzatok!!!

(#9) tkazmer válasza ALI_G (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

Gömbee-nek írja a nevét :P egyébként miért?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) Vamp


Vamp
senior tag

IT-tábor:D

A csajok milyenek voltak?:D

(#11) tkazmer válasza Vamp (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

Egy közeli épületben orosz modelltábor van..:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) ALI_G válasza tkazmer (#9) üzenetére


ALI_G
veterán

nemtom, de lehet :))
ő mindig komolyan mondta, hogy a piás dolgot vegyük komolyan...meg a staffosok is mondták, hogy vegyük komolyan...mármint gömbee-t :)

[Szerkesztve]

(#13) ALI_G válasza tkazmer (#11) üzenetére


ALI_G
veterán

14 évesek? :U :O

(#14) ALI_G


ALI_G
veterán

most látom a modik kirakták, cuki a kép, de a 110 emberből csak 4 csaj volt :) vagy az nem nő :F

mod.: ha már kitettétek, akkor kijavítottam benne 2 apróságot.

[Szerkesztve]

(#15) tkazmer válasza ALI_G (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

Jah, értem..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) tkazmer válasza ALI_G (#13) üzenetére


tkazmer
addikt

Ők már hazamentek veletek egy időben:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) Protezis


Protezis
őstag

A tabor hivatalos foruma: [link]

(#18) tkazmer válasza Protezis (#17) üzenetére


tkazmer
addikt

csak én nem tudok a reg&megerősítés után belépni?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#19) ALI_G válasza tkazmer (#18) üzenetére


ALI_G
veterán

még nem próbáltam, de szóljatok már ha le lehet szedni az anyagokat!
köszi

(#20) shaipo


shaipo
csendes tag

A középsulison én is voltam. És szerintem pont ebben a szobában, mert úgy rémlik, a képen látható ágyat kaptuk szét. ;] :DD
Gömbi egész barátságos embernek tűnt, ahogy száguldozott a robogójával. :DD

(#21) ALI_G válasza shaipo (#20) üzenetére


ALI_G
veterán

jaj, folyton robogózott :)) le se szállt róla.
elmentünk kajálni és vagy 3x ment el mellettünk mire odaértünk...de amúgy rendes ürge volt, mindig mentünk kérni vizilabdát, oszt aszondta rá, hogy víztaszító van ráírva, jó lesz? :O nem súgtam meg neki, hogy waterproof az nem víztaszító, hanem simán vízhatlan a'la natur :)

kár, h nem lőttem róla fényképet!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.