Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Nem lehetséges, hogy a hiba is csak nálunk jelentkezik grátisz? :U

\m/

(#2) Neck válasza marcee (#1) üzenetére


Neck
veterán

Nekem is ez jutott eszembe :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3) msgt.fubar válasza marcee (#1) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Mivel a hibaüzenet is angol volt, ezért gondolom maga a rendszer is, amiből pedig egyértelműnek látszik hogy ez nem a magyarokkal való kitolás kategóriájába tartozik (szvsz).

gottagofast

(#4) marcee válasza msgt.fubar (#3) üzenetére


marcee
addikt

Lehet, hogy figyeli a területi beállításokat is! ;]

\m/

(#5) szepi79 válasza msgt.fubar (#3) üzenetére


szepi79
őstag

Mivel a hibaüzenet is angol volt, ezért gondolom maga a rendszer is, amiből pedig egyértelműnek látszik hogy ez nem a magyarokkal való kitolás kategóriájába tartozik (szvsz).

vagy ha mégis, akkor le a kalappal, mert még az angol szöveget is értelmezni kell :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6) joghurt válasza msgt.fubar (#3) üzenetére


joghurt
addikt

Jaja. Hát mi vagyok én, titkárnő, hogy magyar Windowst használjak?

A tej élet, erő, egészség.

(#7) Maestro85 válasza joghurt (#6) üzenetére


Maestro85
tag

először nem vágtam le, h mi az a ''PiciPuha''...aztán leesett.. MicroSoft....ááááááááááááááá :D ez kemény!!!! :)

(#8) lapa válasza joghurt (#6) üzenetére


lapa
veterán

ajaj, ez egy kissé offenzívra sikerült, szerintem ebből harc lesz...

...szóval ha valami kell csak kiálts, itt bújok hátul a lövészárokban :D

(#9) raszputyin válasza joghurt (#6) üzenetére


raszputyin
senior tag

Szerintem semmilyen összefüggés nincs egy ember angoltudása/felkészültsége között, és aközött, hogy magyar Windows-t használ-e :P

(#10) finest


finest
őstag

Magyar vindózba magyar hibát!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#11) parandroid válasza Maestro85 (#7) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ember, ez egy kb húszéves poén. Azaz ha a linkedben található szám az, amire gondolok, akkor kb egyidősek vagytok. :U :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) Yooha válasza joghurt (#6) üzenetére


Yooha
aktív tag

:((( :)

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#13) joghurt válasza parandroid (#11) üzenetére


joghurt
addikt

'85-ös születéssel a fiatal pöcsök, vagy a vén trottyok közé akarsz sorolni? Amúgy kb. nagyon nem vagyunk egyidősek. :)

A tej élet, erő, egészség.

(#14) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

LOL:DDD érdekes írás, igen. IT téren - köszönhetően a sok elszánt és hozzáértő kelet-európai szakinak - nem is lepődök meg nagyon egy ilyenen. Mondjuk furi, hogy a központi M$ oldal nem vette át az infókat... Úgy látszik, cégen belül nem a legjobb az infóáramlás (lehet, h nekik is kinyekkent a netjük:DDD)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.