Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Szia!

Az első két kép nekem nem jön be :( Mintha az előzőnél is lett volna ilyen gondom.

(#2) ollie válasza ALI_G (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR


[link]

Próbáld a linken lementeni. Egyébként csak egy logo.

***

(#3) bzoley válasza ollie (#2) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi a figyelemfelkeltést:)
Asszem megnézem közelebbről. Régóta használgtom a Namo-nak egy régi verzióját, nagyon hasonlít erre, csak néha akadnak vele kisebb gondjaim. Utólag néha bele kell javítgatni a kódokba. Hátha ez jobban működik.

(#4) Szabtom


Szabtom
senior tag

Bevezetés, második mondatban ''előszőr'' szót szerintem javítsd. :D

(#5) ollie válasza Szabtom (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javítva, köszi! :D

***

(#6) Szabtom


Szabtom
senior tag

Vicces, másfélév után visszatérek ebbe a topikba. :D
Semmit nem értek a html-hez, de most megjött a kedvem, és letöltöttem az NVU-t. Nekiállok alapvető html tananyagokat keresni. Tudsz ajánlani valamit a neten? Ha letölthető a cucc, még jobb.
Az nvu.com-on a Kompozert ajánlják, azt 2007 augusztusig fejlesztették (0.7.1). Kell az nekem, vagy jó az NVU 1.0 is?

(#7) Szabtom


Szabtom
senior tag

Ja, még egy kérdés: a Notepad++ is elég jónak tűnik (Europa Universalis mentések moddolására használom), esetleg az jobb lehet egy kezdőnek?

(#8) ollie válasza Szabtom (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most a kérdés, hogy wysiwyg szerkeszteni akarsz, vagy kódolni html-t. Ha előbbi, ajánlom az nvu-t, ha utóbbi, jó a notepad++ is, bár én jobban szeretem a pspad-ot.
Html-t meg rengeteg oldalról tanulhatsz, használd a google-t. Én legfeljebb angol nyelvű anyagot tudok ajánlani.

***

(#9) Szabtom válasza ollie (#8) üzenetére


Szabtom
senior tag

OK, kösz, az NVU akkor jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.