Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TOM!K@


TOM!K@
tag

Nem okoskodni akarok csak javítás: The quiet place
Hallgasd meg a Come Clarity című számot is tőlük :)
Vagy a Pinball Map -et ;)

(#2) supesz válasza TOM!K@ (#1) üzenetére


supesz
aktív tag

Oké. Kössz. Rajta vagyok. :))

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#3) Viktor77 válasza supesz (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Meg szerintem a helyesírásra is feküdj rá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) zsiga667 válasza TOM!K@ (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Akkor már a Falmes-t is kiszúrhattad volna... :DDD

(#5) supesz válasza Viktor77 (#3) üzenetére


supesz
aktív tag

na ne legyél már ennyire. :W
minden blogot végignézel, hogy helyesírásilag jó-e? te vagy a néger a csapatban? :DDD

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#6) supesz


supesz
aktív tag

Na kijavítottam a hibákat. Persze megkérném Viktor gyök(5929)-et, hogy helyesíráilag ellenőrizze le. (Asszem, ha most megnyomom az F7-et, akkor megjelenik Viktor77).
F7...

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#7) cherockee


cherockee
aktív tag

uhhhhristen...
szóval a wiki közösségekben van értelme feltolni egy dal fordítás és részlet nélküli szövegét, mindenféle magyarázat nélkül, van értelme teli helyesírási hibákkal (ami mellesleg tiszteletlenség felént és a ''művész'' felé is) hirtelen felindulásból kurvajózni egyet, és még büszkén védeni is a műved (titulálható akár szemétnek is)...
gratulálok, és anyámat majd ne szidd, inkább csak engem

(#8) supesz válasza cherockee (#7) üzenetére


supesz
aktív tag

Te sem tudsz helyesen írni, mit vagy úgy oda? (pl.:uhhhhristen, felént)
És a kritikád még rangon alulibb, mint az én írásaim. :(((
Rád sem találok szavakat, nemhogy anyádra. :o

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#9) ALI_G


ALI_G
veterán

nekem pont in flames megy most is ;)PPPPPPP

(#10) KMan válasza ALI_G (#9) üzenetére


KMan
őstag

trigger a legjobb szamuk nem is kerdes :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#11) cucka válasza KMan (#10) üzenetére


cucka
addikt

ezeket a pörgős és brutál jelzőket szerintem tartogasd olyan zenékre, amelyek tényleg azok. a quiet place az igazából egy popdal, csak van benne torzított gitár is. :)

amúgy sok értelme nem volt ennek a bejegyzésnek, esetleg hallgas meg tőlük néhány albumot, mondjuk kezdd a frissebbekkel. ha igazán elszánt vagy, akkor nézd meg a dvd-jüket, attól tuti be fogsz szarni. :D (egyébként az a dvd mindenkinek erősen ajánlott, aki szereti a zenekart).

jah és ez a ''cikkre'' akar válasz lenni, nem pedig a #10-re, félrenyomtam

[Szerkesztve]

(#12) supesz


supesz
aktív tag

Oké, Amint tudom beszerzem. Tulajdonképpen az első bejegyzéseim csak próbák voltak. Azért készültek, mert próbálkoztam, tesztelgettem a logout-ot. Semmi egyéb nem volt. Tisztába vagyok a minőségével ;)
A tippeket meg köszönöm.

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#13) piqla válasza supesz (#12) üzenetére


piqla
őstag

''tisztábaN'' :U

Szereted az állatokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.