Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragonfx


dragonfx
veterán

Érdekes cikkKipróbálom én ezt 7600gtn is, de kb ugyanez lesz.szerencsére az aniso nem eszi a vga-kat max. 5-10% :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2) Necc válasza dragonfx (#1) üzenetére


Necc
addikt

Épp az előbb írtam le, hogy max. 3-4% -ot zabál, az 5-10% már nagyon túlzás :D
Esetleg a 16x-os anizo szűrésre lehet igaz, de azzal nem foglalkoztam mert nem javít semmit se a képminőségen, szerintem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#3) Lacpac válasza Necc (#2) üzenetére


Lacpac
őstag

Hol lehet ezt a cikket elolvasni? Már kinéztem a szemem, de akkor sem látom. :B

[Szerkesztve]

(#4) Wolverine válasza Lacpac (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Felül balra eredeti írás link :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Necc válasza Lacpac (#3) üzenetére


Necc
addikt

[link]
vagy logout.hu :))
és az a durva, hogy nem te vagy az egyetlen, aki nem találta meg a cikket, csak a fórumot, szerintem egy kis felvilágosítást kellene adni a népnek :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6) Lacpac válasza Necc (#5) üzenetére


Lacpac
őstag

Valóban!! Köszi! :B :B :B

(#7) Gery89


Gery89
csendes tag

Én a 6600GT-men nem vette észre szemmel látható lassulást a Flatout 2-ben ha bekapcsoltam bár nem tom mennyire eszi az a játék a vidkarikat. :F

https://www.youtube.com/watch?v=K1q_YM3un-A

(#8) Necc válasza Gery89 (#7) üzenetére


Necc
addikt

Épp az az egész cikk lényege, hogy ha 6600-án 2xAF-t bekapcsolod, akkor nem veszel észre sebességbeli lassulást, de látványbelit igen ;) még akkor sem ha csak ''low'' beállításokon (fogsz) játszani a videokarikkal.

(mod: 6600GT-n lehet eltérés mert a cikk a sima 6600-val foglalkozik és a 7600GS-el)

[Szerkesztve]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#9) cousin333 válasza Necc (#8) üzenetére


cousin333
addikt

6600GT-n annyi lesz az eltérés, hogy még kevésbé számít az AF értéke, szóval rá kell pakolni, amennyi van :).

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.