Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) 7


7
addikt

Felhívnám rá a figyelmedet, hogy rengeteget (értsd: nagyon sokat) hordom mindenfelé, mindenféle körülmények között, ami ugye a fizikai gyenge pontjait igencsak kihangsúlyozza. A belsejével nekem sincs semmi gondom, tényleg jó, nem anyáztam még amiatt, hogy a vinyó/proci/vga/bármi más rosszalkodott volna, de, lévén a HP inkább üzleti notebookokat gyárt, nem elég strapabíró az én igényeimnek.

A DELL-re azért vagyok kíváncsi, mert egyrészt már régebben is érdekelt a márka, másrészt eddig viszonylag kevés negatív kritikát hallottam róla (leszámítva pár akksigondot). Úgy vagyok vele, hogy néha jobb kipróbálni valami újat, hátha az még jobb lesz, mint az előző. :)

Szerk: A Windows-telepítés élete a karbantartótól is függ, nekem is sokáig (több, mint másfél év) élt egy telepítéssel, csak aztán meguntam (nem azért, mert rosszalkodott volna, még bírt volna legalább ennyit), és azt mondtam, próbáljunk ki valami újat (így jött először mindhárom *buntu, majd Debian GNU/Linux, jelenleg pedig Arch Linux)


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.