Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) .-Cs0SzA-. válasza 7 (#19) üzenetére


.-Cs0SzA-.
aktív tag

Szerintem pedig a HP az egyik legmegbízhatóbb márka a laptopok között.
Egy jó ideje használok egy nx6110 es laptopot (1,4MC , 512ddr) és majdnem teljesen meg vagyok vele elégedve.
Elég csendes, anyagminőségre 5/5 , nem recseg, a gombok miután megszoktam(desktopról) már tökéletesen kézre állnak, könnyű (2kg),szép a kijelzője, és nem utolsó sorban kezel monitort is .
Az más dolog, hogy kicsit már elavult, de az XP elég gyorsan fut rajta, internet, office, filmek zenék dvd(pörkölés is) minden jó rajta. Az 512 Mb ram talán néha kevés, dehát ez van.
A családban van még két üzleti HP noti, azok is köszönik jól vannak, egy két apróbb hibától eltekintve(amik a nem rendeltetésszerű használatból fakadnak) tökéletesek.
Mikor eldöntöttem hogy laptopra váltok nem szerettem volna HP cuccot, FuSi ban gondolkoztam, mivel ilyen árért komolyabbat kaphattam volna, de nem bántam meg hogy mégis ilyet vettem, egy pár ismerősömnek van FuSi,Acer notijuk és mindíg csak a baj van, driverek hiánya,melegedik, ez nem jó az nem jó.
Mióta megvettem ezt, ugyanazt a windowst használom, és semmi baja se volt még(kopp-kopp).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.