Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirdani


sirdani
tag

Írjatok ide...

www.profitalouzlet.com

(#2) cousin333 válasza sirdani (#1) üzenetére


cousin333
addikt

0. Gondolom a fájl nevét kellene lerövidíteni, nem magát a fájlt. Jótanács, hogy ne legyen benne ékezet (sőt, szóköz se, ha lehet).

2. Léteznek programok, amik tudnak konvertálni a különböző feliratformátumok között.

"We spared no expense"

(#3) bambano válasza sirdani (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Kérdő mondat végére kérdőjel dukál, a túlmozgásos felkiáltó jel gombot javítani érdemes.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) DarkByte válasza sirdani (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Szia! Hamarosan kipróbálom amit írtál. Az én szüleimnek egy Gericomm Belaggio AD-2020-a van (DivX logós), még a ''tesós'' áruház polcairól emeltük le egyik karácsony alkalmából. Tervezgetem hogy bátor leszek és felrakom rá a buherált firmware-t (egy rakás dolgot javítana), mert jobbak lennének a felíratok is, de a .divx fájlokat most is olvassa (kivéve DivX6 menük), kíváncsi leszek az ilyen bitképes felíratokat kirakja-e :U Átlagosan mennyivel nő a fájlméret így meg amúgy :F

(#5) Ra3


Ra3
őstag

ezt én is kipróbálom, a millenium-on nagyon kicsik a betűk és az ő ű helyett vízszintes vonalat rak...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#6) DarkByte válasza DarkByte (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Nagynehezen összehoztam, de semmi :( Ha megnyomom a Subtitle gombot a távirányítón akkor kapok egy fehér áthúzott karikát a ball felső sarokban (vagyis nincs felírat).

Viszont amivel egészítsd ki az írásodat szerintem: az xsub fájlt nem csinálja meg, ha a bitképek valamelyike is túllépi a PAL vagy NTSC felbontást, szóval addig kell állítgatni a betűtípust (sortörés, betűméret), amíg mindegyik bele nem fér ebbe a méretbe (ja és mellesleg elvileg a TV-n csak a referencia vonalon belülre eső felíratok fognak látszani, a többi a képernyőn kívülre esik). Mindenesetre azért köszi. :R Firmware frissítés lesz hamarosan.

(#7) Emosz válasza sirdani (#1) üzenetére


Emosz
tag

Hazamegyek és kipróbálom az egyik cimbimmel a dolgot.....Lg és egy kicsit idősebb panasonic házimozi van tesztrendszernek,kiváncsi vagyok mit tud a cucc....A hétvége folyamán megnéztük a transformerst otthon,azthittem,hogy kifolyik a szemem a kicsi felirattól,pedig 72es 100hzes tv-n néztük....Remélem beválik,addig is köszi! :)

(#8) sirdani válasza DarkByte (#4) üzenetére


sirdani
tag

A kész fájl max 1-2 megával lesz több kábé.

www.profitalouzlet.com

(#9) sirdani válasza DarkByte (#6) üzenetére


sirdani
tag

Hát jól állítsd be, a film felbontását is add meg a proginak, meg hogy 4:3as vagy 16:9 es a film.
Az se mindegy hogy XviD vagy DivX a film!

www.profitalouzlet.com

(#10) DarkByte válasza sirdani (#9) üzenetére


DarkByte
addikt

Oks, még majd időm adtán kísérletezgetek vele. XviD-el próbáltam, de nem emlékszem hogy láttam volna opciót átállítási lehetőségre :B Azt nem tudom vajon probléma-e, hogy a felíratot a film ''alá'' a blackbox-ba igazítottam :F Mivel nagyon szélesvásznú filmet választottam, nem lett volna célszerű a felíratot a képre helyezni.. Megintcsak nem választottam képarányt.. majd nekifutok mégegyszer. :B

(#11) btotyi válasza sirdani (#1) üzenetére


btotyi
tag

Pana S42 gond nélkül játsza és olyankor lehet mozgatni is a feliratot. Az SRT2bmp időnként elszáll (ha egy adott szélességnél szélesebb lenne a felirat). Ajánlom még az AVISUB-ot.Egyszerűbb kezelni.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.