Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gege997


gege997
csendes tag

Kommentek, kérdések?

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Frankó :) Majd ha tudsz, tehetnél fel videókat is :)

(#3) gege997 válasza KrAt (#2) üzenetére


gege997
csendes tag

Nem saját videó, de a gép ugyanez : http://www.youtube.com/watch?v=UNNPfYOKJiU
és élethű, mert a végén összetöri :)
Ez meg egy ilyen körbejáró bemutatóvideó : http://www.youtube.com/watch?v=FVZSq9fUUnw

(#4) KrAt válasza gege997 (#3) üzenetére


KrAt
veterán

Nézem :)

S amúgy ezek a távirányítók meddig működnek? (méterben :) )

(#5) gege997 válasza KrAt (#4) üzenetére


gege997
csendes tag

Hivatalosan 300m, de addig mehetsz amíg normálisan látod. (Látod nem=látod egy pöttyként, hanem látod a helyzetét, és minden irányú sebességét pontosan)
Irányítani már 30m-ről is jóval nehezebb mint 5m-ről, ennél messzebbre még nem merészkedtem.

[Szerkesztve]

(#6) kozmate


kozmate
tag

Mitől döglik meg a motor? Meddig repül egy feltöltéssel?

(#7) gege997 válasza kozmate (#6) üzenetére


gege997
csendes tag

Elégett az egyik szénkefe, ez kefés motoroknál természetes elhasználódás, ezért az új motorja kefe nélküli lesz.
Repidő : bent van a cikkben, kb 10-15 perc a nagyobb akksival.

(#8) Renwick


Renwick
őstag

Jaj, annyira szeretnék egyszer egy ilyet magamnak. :)

Idén a majálison árult egy fószer gépeket, de azok zömében teljesen alap cuccok voltak, kis hatósugárral, pillekönnyű, elég törékenynek látszó testtel. Olyan 10-15k-ról indultak, úgy is néztek ki...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#9) Pyton


Pyton
aktív tag

Emlékem, egyszer régen (lehettem 9-10 éves) a Hajógyári szigeten kintvoltunk, és a csúszdás domb mögött röptettek, de azok nagyon profi gépek lehettek, mert robbanómotorosak voltak. Igen élénken él még bennem a hatalamas füst, és a tártályukban lötykölődő rózsaszín üzemanyag képe :)

(#10) cizoe


cizoe
őstag

Láttam egyszer vmilyen fesztiválon egyet, amit telejsen ronccsátörtek. Egy autónak csapódott. Telejsen szétesett. Szomoró látvány... Amúgy énis vágyom egy ilyen kis szitakötőre.

(#11) Xantomas válasza cizoe (#10) üzenetére


Xantomas
őstag

Egy helyet nagyon ajánlok mindenkinek, aki repülőket, helikoptereket akar nézegetni, vagy a sajátját próbálgatni:
[link] Mátyásföldi repülőtér.
Rendszeresen látni modelleket, amint az eget róják. Na meg fiatalokat, akik első szárnyprógálgatásaikat teszik szüleik kocsijában, a volánnál.
Szeles időben pedig sárkányeregető apukákkal, és csemetékkel is találkozhat az odalátogató.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12) K3NZO válasza Xantomas (#11) üzenetére


K3NZO
senior tag

Tudtommal az magán terület nem? Bár engem nem zavartak még ki soha. (Még a rendőrök is odajárnak télen csúszkálni a szolgálati Nivával :D)

Valaki ha tud egy jó boltot, vagy olyat ahol alkatrészt lehet venni vagy tud egy evvel foglalkozó fórumot bármit kérem jelezze! Még nagyon kezdő vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#13) devilart válasza K3NZO (#12) üzenetére


devilart
újonc

hivjatok bátran segitek akár alkatrészbeszerzésben beállitásban is nem vagyok forumon eggyáltalán soha csak a mobil él!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C

Miskolc de hivjatok bátran 20/248-34-37(már nem kezdö T-REX 600 Nitro superpro

(#14) talmida


talmida
Közösségépítő

Igen, én is tanusíthatom, hogy ez egy veszélyes játék. Szerencsére emberi baleset nálunk nem történt, de az udvarunkban levő citromfa jócskán megsínylette a gyakorlatozást.

Jé, hogyhogy nincs itt no name?? :Y Azt írta nekem ma délután (nektek tegnap), hogy majdnem kész a helikoptere.

IN GOD WE TRUST!

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Na ne :D van ilyen topic is!
Kár, hogy a szerző már fél éve nem járt erre :(

Én pont most vettem egy ilyet.
És lenne egy csomó kérdésem :)

(#16) biker


biker
nagyúr

na ilyet én is szeretnék...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Asszem ma írok én is egy cikket az enyémről! :D Megjött a kedvem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.