Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Házibuli

Hozzászólások

(#1) Vamp


Vamp
senior tag

Tetszik az írás, király életed lehet:D

Történt egyszer, hogy szilveszter éjjelén nem ittam semmit, annyira fájt a fejem. Körülöttem természetesen mindenki ájulásig itta magát... Nos elég kiábrándító volt a szoba szélén ülni, a Cataflam hatását várni (nálam ez 2-3 óra is, persze algopyrin sosincs). Elaludtam egy másik szobában egyedül a himnusz után, pedig dübörgött a sz*r techno (azért arra, hogy valaki berakja Dream Theatertől a Silent Man-t, felkaptam a fejem:D).

Másnap 11 körül ébredtem, természetesen senki sehol. A házigazda szülei lent ültek, kávéztak, így csatlakoztam. Elmesélték, éjfél után elszabadult a pokol. A több tízezres akváriumi halakat vodkával, később házipálesszel kínálták, ennek eredményeképp reggelre 8 hal dobta fel a talpát, groteszk mintát formázva az akvárium vízének felszínén. Mindkettő wc-t sikerült a megvadult embertömegnek gyakorlatilag használhatatlanná redukálni, értem ezalatt a lefolyók teljes eldugítását, letört tükröt, stb... A hajnali havas eső sikeresen mosta le a tetőt borító áporodott hányástömeget, hiába, mindig van hová kirakni a fölösleget. Inkább az jöjjön ki, mint az orvos.

Egyszóval kemény volt. Apuci meg anyuci takarítottak egész reggel, fiacskáig merevre itták magukat, távozásomkor a gyerek éppen a kerti csap hányáseltüntető képességeit becsülte fel. A telibeokádott, utcán álló trabant kiváltképp furcsa látványt nyújtott, a gazdája - mint utólag megtudtam - baltával ment neki a kérdéses ház kerítésének, olyan szinten lett ideges.

Mindezt sikerült átaludni. Sokat nem vesztettem, a berúgásnak is van határa, amit ezek a jóemberek sikeresen, ellenállás nélkül át is léptek (egyébként voltunk vagy 30-an).

Ez a sztori csakúgy eszembe jutott:D


Amit viszont nem értek. Születésnap alkalmából mi értelme van istentelenül leinni magunkat?

(#2) Xantomas válasza Vamp (#1) üzenetére


Xantomas
őstag

Részegre inni magunk, rágott és félig emésztett Tecskó virsli-sör keverékkel aknázni a kertet, szerintem semmi értelme nincs. De, hogy marha jól esik, azt gondolom senki nem vitatja :D

Az írás jó, bár nem vagyok egy nagy házibulis alkat, inkább a nyugodt, grillsütős kanbulikat szeretem, (női házigazdával) ahol gyakorlatilag már mindenki akkor részeg, mire a parázs használható állapotba lesz. Valahogy a táncikálós összejövős bulikon mindíg oda jutok, hogy hajnaltájt egyedül maradok valami ismeretlen józan nőnemüvel, akin épp rajta a világ fájdalma. Részemről iszok, mert még nem elég szép, ami egyik megbeszéljük, hogy a világ sz*r, a fárfiak szemetek, a lányok aranyosak, majd alszok egy jót - megerősítve elöbbi gondolatvitelt, a nyirkos főben heverészve - többnyire párnának használva az illetőt.

A lakásamortizációs bulik meg egy külön kategória. Valami jótett lélek mindíg viccesnek találja a repülő, csörömpölő, és éles hangokat adó tárgyakat. Lásd fajansz, ablaküveg, vitrin, étel...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#3) Agostino válasza Vamp (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Amit viszont nem értek. Születésnap alkalmából mi értelme van istentelenül leinni magunkat?

Én meg azt nem értem, minek egyáltalán ünnepelni? Névnapot sem egészen értem mire jó.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Egy buliban volt egy jó nagy üveg dohányzóasztal a kanapéval szmeben, a kanapén ülök, jön haver (elég nagy darab) és mint valami ahatalmas fotelbe, lehuppan az üveg asztalra ami azonnal széttört, biztosnsági üveg volt így hetekig szedték a szilánkokat. :U

"Csak úgy mondom"

(#5) petyus_


petyus_
senior tag

Én is rendeztem már pár bulit otthon, szerencsére a ház szétverése eddig kimaradt, a legnagyobb kárt én okoztam, miután mindenki elment, kicsit még ittas állapotban becsuktam egy tetőablakot, és sikerült kitörnöm...
Amúgy az ajtónyitást tényleg személyesen kell csinálni, nem kevés embert küldtem már el, akik épp arra jártak, és gondolták bejönnek.
Meg ami még fontos, leglább 2x annyi csajt kell hívni mint siút, akár talán csak kicsit lesznek többen, mivel a fiúk 95%-a eljön a csajoknak általában a fele.

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez kész :) :R

Mi, a haveri körrel, egyetemista korunkban rendszeresen szerveztünk diszkó jellegű bulikat, olyan 300 főre, és mindig sikerült megoldani, hogy ne legyen túl nagy balhé. Értem ez alatt azt, hogy zárás után 1-2 óra alatt kifogástalan rendet hagytunk magunk után.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez a topic számomra most az instant reggeli jókedv. :D Hát igen, én eddig még csak gépes bulit rendeztem, azért ott is tudnak érdekes dolgok történni, de a piával felöntött akvárium és társai, azok messze túllőnek minden képzeletemet :)) Köszi, jót derültem. :R

(#8) aLávaló


aLávaló
csendes tag

Jó téma! Mondom egy hosszú hétvége után 2 bulival!Bár csak az első lett nagyobb kb 25-30 ember.Bár minden megvolt a bulihoz kaja,pia,emberek de még sem lett atombuli!Mindig nem sikerülhet...:) Bár nálam eddig nem panaszkodott senki!
Ökölszabályok nálunk egy buli esetén:
-műanyag pohár+tányér+evőeszköz (bár környezetvédelmileg nem a legjobb, de sajnos a ház felszerelését kimélendő kötelező)
-dohányozni csak kint a szabadban
-szomszédoknak tényleg szólni de ez nagyban függ a szomszédoktól/ ne akarj társasházban bulit csinálni garantáltan kijönnek éjfélre a a rendörök/ legjobb egy hétvégi ház valahol távol mindentől
-zene ezt nehéz eltalálni valamikor sikerül valamikor nem (ahány ember annyi fajta, mindenkinek sosem lesz jó) ezt utálom mostanában egykicsit mert egy idő után megunom hogy zenét kell csinálnom és nem tudok mással foglakozni(inni, táncolni, csajozni stb) :)
Ja és a legfontosabb boldog-boldogtalant ne hivjál(jönnek azok maguktól is...hivatlanul is) meg a partyra mert akkor tényleg nem marad semmi a házból!

Általában megéri csinálni nekem jobban bejönnek mint például valami dizsi. Bár az nem is az én világom!

Szóval házibulira fel! :D

(#10) Jégkokó válasza Kalandor (#9) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én meg azt nem értem, hogy mi a jó abba ha minden hétvégén IHB buliba mennek az emberek :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) dogofpavlov


dogofpavlov
csendes tag

Húha! Meglepően őszinte írás!! Én valahogy ilyen idős kormban nemnagyom meséltem otthon, hogy miket műveltünk a haverokkal ''buli'' címszó alatt.
21 évesen a világ nekem is csak ivás-baszás volt, de valahogy ez kikopott belőlem, de azért visszasírom azokat régi éveket, bár nekünk nem sikerült semmit elpusztítani az agysejteinken kívül. Mindegy változnka a korok, a mai fiatalok má nem érik be azzal, hogy elmenjenek egy szórakozohelyre (kocsma), vagy összeröffenjenek Acivityzni, mint az én időmben. Ez van. Majd Ti is kinövitek.

Kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet...

(#13) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Miért kell állat módjára bulizni? :F :W

WC ne legyen zárható, mert sose jutsz be
Ez tetszett :DDD

All Black...

(#14) ktg3 válasza Stalker-2572 (#13) üzenetére


ktg3
őstag

ez így helyes..
buli az így a jó!

na mondok rendőröset

haveromnál buli voltunk kb 50en
lánnyal vagyunk 2en 1 szobában a szomszéd hívta a rendőrőket...
mindenki menekült fel a fenti 2 szobába a rendőrök elől
történetesen hozzánk is berontott vagy 30 ember mikor lánnyal épp... (nem feküdtünk le:DDD)

szal rendőr az lol bár én annyira nem élveztem
egyébként nem lett semmi para.
rendesek voltak!

1ébként van olyan h sokan vannak és nem hánynak be..
most 7végén kv kicsivel több mint 50en voltunk kertipartyn és senki nem hányt be
bár volt 4-5 ember aki nagyon kész volt de ennyi...

kedvencem az volt aki elöntötte h az előszoba közepén alszik...
nameg mi sem voltunk semmik mezítláb pocsolyákban ugráltunk szakadó esőben és bokrokba jumpoltunk meg kutyakaját zabáltunk az utca közepén:DDD


na mind1



szal buli akkor jó ha durva;]



mod:

1-2 plusz tanács...
-ne engedj be ismeretlent ha házigazda vagy
max akkor ha nagyon jó ismerősöd kezest vállal értük!

előfordult olyan h vittek 2 telefont 2 fényképezőt(1ik a házigazdáé volt) 1 mp3 lejátszót és 1 discmant..


-mindig olyan zenéket rakjatok be amit minél több ember ismer mert attól mindig kész megőrül mindenki és pörgés van :B


-dobozos sör is jó mert nem törik

-olyan embereket hívjál akiben biztos vagy h hoz magával piát és tudod h nem rongál szándékosan (ha kevés a pia az iszonyat gáz a buli szempontjából)



[Szerkesztve]

(#15) sanyixXx válasza ktg3 (#14) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ne engedj be ismeretlent ha házigazda vagy
alap...bár innen még nem loptak. táskacsere már volt.

dobozos sör is jó mert nem törik
inkább törjön 1, ha van másik 100 amit visszaváltok :DDD

ha kevés a pia az iszonyat gáz a buli szempontjából
miért?
én nem azért hívom az ambereket, hogy igyanak. szeretem magam körül tudni az ismerősöket. az hogy isznak az a közérzetem szempontjából mellékes. mondjuk a másnapi közérzetem jelentősen romlik, amikor a hányást mosom fel...

és ha kevés is a pia, amúgy is van bolt a közelben :C

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#16) tkazmer


tkazmer
addikt

Meg kell mondjam,eddig még egyszer sem voltam se házibuliban, se disco-ban, se hasonló helyen. És lehet, velem van a baj, de a közeljövőben nem is tervezek elmenni. Azt hiszem, amit én művelek, az a kockaságnak már egy elég magas szintje:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) DarkByte válasza tkazmer (#16) üzenetére


DarkByte
addikt

Az az igazság hogy ez a dolog rám is jellemző. Valhogyan képtelen vagyok beleilleszteni magam az ilyen IHB-s bulikba. Könnyen nem érzem jól magam ilyen társaságban, részegre meg még elvből sosem ittam le magam, utánna úgy gondolom csak saját magamat érezném kényelmetlenül mások előtt (pedig hát ezekben a bulikban ez a lényeg, ha nem iszok akkor le vagyok nézve, vagy már nekem nem ér az egész buli semmit sem egy pont után, mert azon kívül hogy elnézhetem a többi tudattalanná részegedett embert mást nem nagyon tudok csinálni :((( ). Egy-egy ilyen részegedős buli anyagi vonzatáról meg nem is beszélve, ami hát ugye simán több ezer forintra rúg /fő, és hát nem kevesen heti többször is mennek ilyen összejövetelekre, én meg hát sajnálom azt a kevés pénzemet is az ilyesmire. Viszont azért néha a haverokkal hétvégénként elmegyünk egy pub-ba, betolunk magunkba egy nagy adag pizzát, közben diszkréten eliszogatunk, megbeszéljük kivel mi történt, jókat derülünk egymás hülyeségein, szóval szolídabb formájába nincs nekem ezzel semmi bajom. (azt nem értem mi a fun a sárga földig lerészegedésben) Nameg valahogyan még mindig képes vagyok örülni egy-egy kisebb Lan party-nak is, mostanság sajnos éves szinten csak 1-1re van ideje a kis társaságunknak, de az legalább aktívan telik (újabban körítjük valamiféle offline tevékenységgel is, pl. kerti grillezés :D). Sajnos kicsit kocka életmód ez is, dehát ez van.. úgy gondolom nálunk sokkal durvább kockák is vannak.

[Szerkesztve]

(#18) VladimirR válasza Kalandor (#9) üzenetére


VladimirR
nagyúr

neeeem....ujjal mutogatni a masikra, hogy ''ez a magyar szokas''....NA az a magyar szokas, es nem mondom, elegge unalmas mar

(#19) EQMontoya válasza VladimirR (#18) üzenetére


EQMontoya
veterán

fikázni azt, aki a tökéletes magyarságot fikázza, nah az szintén magyar szokás. ;]

Same rules apply!

(#20) tkazmer válasza EQMontoya (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

És azon összeszólalkozni, hogy mi a magyar szokás: na ez is tipikus magyar szokás:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) VladimirR válasza EQMontoya (#19) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, ez szemelyes rossztulajdnosagom, hogy ha valaki ilyen durva ferditest, alaptalan altalanositast ir, akkor beszolok

csak persze sokkal nehezebb belatni, hogy nem vagyunk tokeletesek (az sem, aki ilyesfajta durva ferditesekkel, alaptalan altalanositasokkal doballozik), s mindneki mason felulemelkedve egy egesz nemzetet alkoholistanak* nevezni
kikerem magamnak az ilyen megnyilvanulasokat
megyek, keresek egy moderatort es toroltetem a post-ot szemelyeskedes miatt


*: most epp annak, de mikor milyen szempontbol akarunk felulemelkedni, ez valtozo - lehet hulye, tolvaj, hazug, gerinctelen es a szitkok szeles tarhaza all meg rendelkezesunkre

[Szerkesztve]

(#22) EQMontoya válasza tkazmer (#20) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vladival má prok vagyunk a témában, tegnap offban is sikerült

#21: nem alkoholista a nemzet, ezt sem irta le senki. Mint tudod, az, hogy valami egy adott népcsoportnak szokása, nem jelenti azt, hogy minden tagja igy is tesz. Tudnék példát mondani elég sokat, de szerintem nincs rá szükség.

Másrészt pedig szerintem az alkoholizmus itthon tényleg erősen szokás, utolsó információim szerint már a finneket is megelőztük elfogyasztott alkohol/fő/év arányban. (Alkohol alatt az elfogyasztott alkoholos italban lévő tiszta szesz mennyisége értendő) Már csak az oroszok vannak előttünk, de Ők (még) messze. Szal ez sajnos tényleg szokás, persze közel sem mindenkinél, de elég sokan vannak.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#23) VladimirR válasza EQMontoya (#22) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jo, az alkoholizmus valoban nem volt a legjobb szohasznalat tobb szempontbol sem, mert egy (esetleg szuletesnapkor, hetvegi bulin valo) berugas meg nem jelent alkoholizmust
viszont Kalandorbol nem neztem volna ki, hogy ennyire nincs tisztaban azzal, hogy kicsiny hazankon kivul is a nemzetek szeles koreben orvend nepszerusegnek a hasonlo unnepnapok alkoholmamorral valo unneplese (bar lehet, csak emigrans faszmagyarok azok is, mer ugye ez magyar szokas - komolyan, hanynom kell*)

*: nem, nem azert, mert magyar szokasnak megfeleloen bebasztam

szerk.: a ''szokas'' ertelmezesebe meg ne menjunk bele, tudod nagyon jol, hogy mirol beszelek

[Szerkesztve]

(#24) EQMontoya válasza VladimirR (#23) üzenetére


EQMontoya
veterán

abban valóban igazad van, hogy máshol is elterjedt. De ezt nem feltétlenül rónám fel negativ szokásnak, hogy vki egy évbe 3x berúg egy bulin...

Same rules apply!

(#25) VladimirR válasza EQMontoya (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig fentebb kb ez lett kifogasolva

(#26) EQMontoya válasza VladimirR (#25) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem is irtam, hogy egyetértek vele.

Same rules apply!

(#27) ktg3


ktg3
őstag

ha normális értelmes társasággal mentek bulizni akkor nincs olyan probléme h ha nem iszol akkor lenéznek..
én pl azt mindig lecseszem akit dohányozni látok és jó ismerős..

és ihb party az túlzás..
az tényleg gáz mások előtt ha hánysz bár ha nagyon szűk haveri kör van akkor elfogadható:DDD(sztem)

de ha tudtok mértékkel inni akkor egy kicsit illuminált pörgős állapotban iszonyat jókat lehet bulizni


mondjuk ugyanezt megteheted józanon is!csak ahhoz tényleg jó társaság kell

megértem azt akinek nem megy annyira a beilleszkedés..
de akkor is szóval azért sztem ki kell próbálni!
sokan pl azért fogyasztanak alkoholt mert oldja a gátlásokat...
szóval ha fogyasztasz 1 picit jobban fog menni az ismerkedés
(bár gondolom ezt sok helyről hallottátok)

ez az én véleményem erről!


ezt inkább senkinek sem válaszolom hanem csak úgy általánosságban

(#28) sanyixXx válasza DarkByte (#17) üzenetére


sanyixXx
senior tag

pedig hát ezekben a bulikban ez a lényeg, ha nem iszok akkor le vagyok nézve

ez baromság.rossz helyre (nem) jársz bulizni...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#29) gregorik


gregorik
senior tag

szerveztem itt nálunk (3 szintes családi ház) egy ''kisebb'' házibulit. végül kb. 90-en jöttek el, akadtak totál ismeretlenek is.

szerintem alapigazság, hogy egy házibuliban csak a házigazda nem érzi jól magát. mindig figyelni kell, ki feledkezik el magáról túlságosan. volt itt szék vagdosása a falhoz, tömeges cd-lopás, kert wc-nek használása, párnacsata, papírégetés a ház előtt, hányás minden mennyiségben stb. megfogadtam, hogy többé nem szervezek itthon bulit.

[Szerkesztve]

(#30) sanyixXx válasza gregorik (#29) üzenetére


sanyixXx
senior tag

én ezt mindig megfogadom :DDD

amúgy nálam már kb. rend van a buli alatt. úgy értem, hogy az égetés, székzúzás már nem dívik. szerencsére :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31) Sada88 válasza gregorik (#29) üzenetére


Sada88
aktív tag

itthon nem frankó:S mi is inkább kimászunk kicsit a városból a kertekbe na ott aztán mehet a banzáj:D

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#32) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Huh! Nagyon tetszett!

Sajnos már nem nagyon járok, járunk házibulikba, de régen volt sok ''jó'' elmény... Még most sem vagyok öreg azé csak 20 éves :DDD

1 Soha ne hívj depressziós tinit házibuliba! Csúnya vége lehet! Saját tapasztalat mikor a kedves fiatal hölgy létező összes testnyilásán keresztül űríti a különböző anyagcserevég és nem egészen vég termékeit.. Aztán tisztába rakod és viszed haza anyukának... Akinek meg kéne magyarázni mi tőrtént... Szóval óvatosan a piával!

2 Különböző kufircfészkeket bezárni, használhatatlanná tenni! Ez jó ötlet, de nem mindíg segít! Emlékezetes házibuli legjobb barátomnál... Kedves haverunk megérkezik egy kedves fiatal hölgyel már be is alig találtak (6éves korunk óta rendszeresen összejártunk mind3an a házibuli helyszinéül szolgáló családiházban), gondolom tudjátok mi lehetett az oka. Pár óra múlva eltüntek...Felmegyek az emletre mert a lenti WC pont foglalt volt (mindig jóljön ha több WC van főleg ha sokan vagytok*) és a buli második központi helyének számító szoba mellett (előtte leemeltük az ajtót és a kulcsot eldugtuk), amikor egy szempilantást vetek a szoba beleselyének irányába, ahol két fehéren virító testet látok... Szóval van amikor az ember meglepődik, ez olyan volt... A történetnek még nincs vége, másnap reggel megyünk a boltba vagyis visszafelé jövünk. Jön szembe a szomszéd:
- Jó reggelt!
- Jó reggelt! -Kis hatásszünet- Fiúk van egy kis időtök?
- Persze!
- Tudom hogy milyen a házibuli, én is nagyon szerettem fiatalkoromban... Egy kacsintás De az használt óvszert ne a tuják alá dobáljátok, mert a gyerekek gyakran játszanak arra! És ha odajön és megkérdezi: - Mi ez?, akkor mit modjak neki? Meg különben is!
Hát köpnyi nyelni nem tudtunk! Egyszerűen megdermettünk, majd:
- Persze eltakarítjuk! Elnézést! Elnézést!
Természetesen a tettes(ek) már rég otthon aludtak...

*os sztori:
Adott egy 2 szobás panel 1 WC vel 15 ember sajna eléggé alkoholizálós buli lett. Egy srác befoglalta a WC-t teljesen, mert szükésge volt rá... És sokáig kellett neki...Már sok embernek sok baja volt és akkor megfogalmazódott az ötlet: Van erkély este van hátha kivizelünk az útra, akkor mindenkinek jobb lesz... Tévedtünk! Kedves barátunknak nem csak vizelni kellett a sok elfogyaztott sortől hanem hányni is! Megtette amit megkellet, csak volt alattunk még 1 erkély aminek volt iylen nap ellenzője (boltoknál meg zöldségesnél lehet ilyent látni) Szóval a takarítást másnap az alsó szomszédnál kezdtük!

A házibulia alapja a jó társaság nagyon különböző embereket ne hívj klikesedés lesz! Huh tökre megjött a kedvem a házibulizáshoz! Ezek az élmények akkor nagyon durvák, de nagyokat lehet röhögni évek múltával egy sör mellett rajtuk! :DD Sokkal jobb mint a szórakozóhelyek olcsobb és jobb a hangulat is! Ha valaki tud 1 jót Pécs környékén akkor szóljon nyugodtan, persze majd csak a vizsgaidőszak után (25-e)! :)) Most marad az opkut meg a makro, házilag bulizok velük. :P


Mindenkinek jó (házi)bulizást!
Üdv MZsoltee

[Szerkesztve]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#33) Teszla_


Teszla_
senior tag

Fuhh, nem is tudom, mikor voltam utoljára egy jó kis házibuliban :) Már rámférne.

Június végén megyünk majd ismerősökkel egy hétre a Tiszapartra, ott tuti jó kis buláj lesz. Főleg, hogy ez a kis leírás nagyon meghozta a kedvemet hozzá :D

(#34) #19617792 válasza tkazmer (#16) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem vagy egyedül... :DDD
Tudod mit:
Kockulunk vazze?
Há' kockuljunk vazze! ;]

[Szerkesztve]

(#35) jasszer válasza sanyixXx (#15) üzenetére


jasszer
senior tag

"inkább törjön 1, ha van másik 100 amit visszaváltok"

Így igaz. Akkor jó a buli ha a visszaváltott üvegekből még 1-2* be lehet rúgni... ;]

MOD: hogy betáláltam egy egy éve halott írást...

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Házibuli
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.