Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #64791808


#64791808
törölt tag

Értékes gondolat. Nem mondanám, hogy világmegváltó bölcsesség, de érdemes elraktározni egy agyi kis fiókban :)

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Igen ez tényleg igy van, mert addig az ember nem tud racionálisan gondolkodni,amig együtt van a csajjal, de miután szakítanak ,azután már rájön az ember arra, hogy de hülye voltam ,miért voltam ezzel együtt ennyi időt stb :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Rolly


Rolly
veterán

szerintem ezt felesleges volt leírni, mivel ezzel szerintem mindenki tisztában van. Mondhatnánk azt is hogy hát a rózsaszín felhőcskék :D eltakarják a zord valóságot ::D

[Szerkesztve]

(#4) tildy


tildy
nagyúr

Fura dolog, hiszen még nem voltam olyan helyzetben, hogy valami komolyabb kapcsolatom olyan szakítással végződött volna, ahol engem raktak ki. De mégis maximálisan egyetértek a ''becsaptam magam''-mal, ezt már a mostani kapcsolatomban is megfigyeltem. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Én éppen ilyen cipőben járok.Itt most hadj beszéljek egy kicsit magamról.
Egy elég hosszú és már régóta tartalmatlan kapcsolatnak vagyok a végén.Bár az elhatározás mindkettőnk részéről felmerült,beszégettünk róla többször - legalábbis én szerettem volna ezt jobban megbeszélni,de ő vele elég komoly kihívás beszélni komolyabban -,a kapcsolatunk kudarca elkerülhetetlen volt.
Rózsaszín felhő? Az már rég elillant,de én kitartó voltam bízva abban,hogy egy kicsit sikerül pár dolgot ''finomítani'',vagy csak egyszerűen ''be nő a feje lágya'' és önmaga is észreveszi.
Becsaptam magam? Igen... nagyon! Sok-sok évet pazaroltunk egymásra... mind hiába. Ígérgetések,fogadkozások és még sok más dolog,melyek csak pusztába kiálltott szavak maradtak - mindkettőnk részéről.
Végeredmény? Még így is,ennek/ezek ellenére is: az a vacak letaglózó,nincs kedvem élni érzés amit úgy hívnak,hogy szerelmi bánat. Még akkor is, ha már réges-rég nem szerelmes,meg már a háta közepére se kívánja az ember az egészet...

De az élet megy tovább,fel kell dolgozni még ha nehéz is. Az élet csupa nehézség és kihívás - mint ez is - és nem szabad meghátrálni... legalább tanul belőle.
Cest la Vie.
(A vége nagyon közhelyes lett - bocsánat érte)

(#6) jeges


jeges
senior tag

mostanság hallottam (újra): a kapcsolatok jelentős része azért megy tönkre, mert a nők azt hiszik, hogy a pasik megváltoznak, a pasik meg azt hiszik, hogy a nők soha nem változnak.

akármibe öltöztetted a partnered, egyrészt ezek a cuccok lekerülnek róla, másrészt az alattuk lévő ember is változik. ennek a változásnak viszont Te is részese és nagyon sok esetben legalább részben indoka is vagy.

(#7) Anulu76


Anulu76
csendes tag

Korrekt elmélyülés az élet apró dolgaiban:)

Sajnos/szerencsére sikerült végigmászni a szerelem nevű kábszer minden állomását...

Azért is tartom kábszernek, mert amig fogyasztod, addig minden csodálatos és ''naccerű'',
és vannak elvonásos tünetei is, de mint a kábszer, egy hamis világot vetít eléd.

Az elvonási tünetek is hasonlóak, de embertől függ a hiányérzet fájdalma.

Viszont a szerelem és a benne átélt gyönyör és csalódás nélkül nem lesz teljes az ember, nem kapja meg az élet határainak fogalmát.

Anulu

Ui.: Most már harcolok ellene, van más tevékenység/érzés, ami szintén feldobja a mindnnapokat, és még csak nem is illegális:)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#8) Bibby


Bibby
addikt

Egy kissé negatívak itt a hozzászólások...ha én valakivel együtt vagyok, akár éveket, nem fogom utólag úgy érezni hogy elpazarolt idő lett volna. Ugyanmár, hisz erről szól a szerelem. Persze az más kérdés hogy sokan nem képesek IDŐBEN szakítani, mert bizony annak is van tudománya, hogy megérezzük a végét, és ki tudjuk mondani/elviselni.

Ελευθερια η θανατος

(#9) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Olyan dolgot ragadtál meg, ami tényleg mindenki orra előtt ott van, mindenki lát, de érdembeli eltöprengésre nem méltatja senki. :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10) Mary Poppins


Mary Poppins
csendes tag

Becsapjuk magunkat...hmmm....sztem nem feltetlenul jon rossz dolog ha elillan a rozsaszin felho....
Vegulis ha szerelmes az ember a 'rossz' tulajdonsagait is szeretjuk a masiknak...azok meg mindenkinek vannak....mi se szulettunk hibatlannak....
Tokeletes partner aki az almaidbol lepett ki,olyan nincsen,persze h 'felruhazzuk' mindenfele tobblet dologgal...de ez a szerelem....es azert mondjuk ki nem rossz dolog szeretni,es szeretve lenni:)

It's...Supercalifragilisticexpialidocious :D

(#11) F3@R válasza Mary Poppins (#10) üzenetére


F3@R
tag

ámen! ez így van :R

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.