Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) modd3r


modd3r
őstag

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

remélem, jövőre ott tudok majd lenni...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) buherbela


buherbela
csendes tag

A Fonó tényleg jó hely volt, de jövőre szervezhetnétek még egy tucat hosszabítót! Áram nélkül nincsen hack :)

http://buhera.blog.hu

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

uh, jól sejtem hogy te voltál a konferancie? :) :C
Szerintem a szombat este és a vasárnapi kisterem délutáni előadások voltak a legjobbak. Aki meg nem volt, az sajnálhatja, de így legalább több sör jutott nekünk :P

a vírusért pedig bocsi, tőlem kaphattad el :U ha valaki fújta az orrát előadás közben és nem lehetett hallani az vagy én voltam, vagy mert recsegett a mikrofon (a vasárnapi kisterem erősítésével voltak ám gondok).

Mikor kerülnek fel az előadások?

mod: köszi mindent :R és még egy építőjellegű ötlet, több wifi router kellene, mert néha szakadoztunk.

[Szerkesztve]

(#5) Syrano


Syrano
tag

Sajnos nekem ki kellett hagynom egészségügyi okok miatt :W Remélem nem kell a következőre egy évet várni.

Ha valahonnan le lehet majd szedni az előadásokat akkor az nagyon érdekelne engem is!

(#6) ALI_G válasza Syrano (#5) üzenetére


ALI_G
veterán

hacktivity.hu-n lesz szerintem, de ebben Csaba kvalifáltabb (vagy ez nem az a szó amit keresek? :D).

(#7) csabika25 válasza ALI_G (#6) üzenetére


csabika25
aktív tag

Képek, videók, anyagok, minden a hacktivity.hu-n lesz, de csak egy pár hét múlva. Kell egy kis idő, hogy összeszedjük magunkat, és elkészüljön minden.:)

''Isten fut Windows alatt''

(#8) zsiga667


zsiga667
addikt

Az a bizonyos szombat este valóban hatalmas volt, egyrészt rég röhögtem ilyen jókat (Csabi te tudod... :DDD ), másrészt meg alig merem elhinni amit ott láttam, egyszerűen fantasztikus volt amit a srácok műveltek. :R :R :R
Sajnálom hogy másnapra (mégjobban) lebetegedtem, pedig már nagyon régóta vártam erre a két napra. :(

(#9) ALI_G válasza zsiga667 (#8) üzenetére


ALI_G
veterán

héj, te tényleg elsunyítottad a vasárnapot...

(#10) birno


birno
addikt

A wargame is fel lesz rakva a honlapotokra?
Jó lenne gyakorolni. :)

(#11) sghc_toma válasza birno (#10) üzenetére


sghc_toma
senior tag

még vasárnap megkérdeztem ott a helyszínen, azt mondták, hogy nem.. csak a megoldások..
ha gyakorolni akarsz: google -> hack challenge van egy csomó..

in asm we trust

(#12) birno válasza sghc_toma (#11) üzenetére


birno
addikt

Köszi, ezt megnézem, én wargame-re kerestem rá, de első blikkre nem találtam szervert.

(#13) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

hátha vkit érdekel, és még nem tudja: fent vannak a képek a hacktivity.hu-n..

in asm we trust

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.