Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lesaux


lesaux
veterán

minden egyes példányra úgy vigyáznak, mint a hímes teknőctojásra. A képen a baloldali a teknőc
;]

Köszönjük a leírást!

(#2) SupaCow


SupaCow
tag

rendben van az írás. :)
barátnőmmel tervezünk odamenni, ezek után sürgetni fogom a dolgot.

[Szerkesztve]

f: @geboleather

(#3) userZ


userZ
tag

Nekem az octopus nem jött be, Ziában, Koson próbálkoztam vele; gumis, rágós és ízetlen mivolta persze nem tudta rontani a gyönyörű naplemente, hegyi kis tavernából elénk táruló látványának élményét. A tengeri herkentyűktől (polip, lárvaszerű valamik) eltekintve a görög konyha ízvilága abszolút favorit nálam. Remélem folytatása következik az utikalauznak...én igaz csak egyszer voltam még görög szigeten de egy életre rabul ejtett az 'égei feeling' :)

Stop the Earth, I want to get off!

(#4) Troy.


Troy.
addikt

Mintha én is ott lettem volna. Nagyon jó írás. köszi

.

(#5) xedos


xedos
addikt

Tetszet...
Ugyanakkor szomorú vagyok... kedden jöttünk meg Krétáról...
Nagyon fáj.. ráadásul dolgozni is kell :(

(#6) Andie válasza xedos (#5) üzenetére


Andie
őstag

Hajaj, ne is mondd. Sokszor már odafele úton rámtör ez az érzés, hogy úristen, oké, most 7/10/12 nap háváj, aztán visszafele...és elszorul a gyomrom.
Aztán az utolsó 1-2 napra ez rá is nyomja a bélyegét... Minél jobban érzed magad ott, annál rosszabb visszajönni. Én ezért néha nem is birom ki 1 nyaralással, még ha a második egy olcsó, rövid is...
Azért Kréta nem lehett annyira vacak :) Oda még el szeretnék menni, lehet még idén ;)

u.i.: Köszönöm a dicsérő szavakat mindenkinek! Jövöhéten, ha eltünik a cimlapról ez, irom a következőt!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A mobilarenások is használhatják az útikalauzt? :D

(Na, nem mintha mostanában kijutnék Görögországba. :) )

Samsung Galaxy A54

(#8) talmida válasza Andie (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

''Yótanács'' :DDD : a ''második nyaralás''t Romániába, vagy valami lepusztult helyre kell tervezni, akkor tuti, hogy nagy örömmel, és megelégedéssel mentek majd haza. ( Ezt tapasztalatból is mondom. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#9) Andie válasza talmida (#8) üzenetére


Andie
őstag

Sokak agyon dicsérik Romániát. Erdély, stb. Én ugyan annál jobban féltem magam, meg az autóm épéségét, hogy elmenjek, de szivesen olvasnék egy élménybeszámolót.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#10) juliabrilke válasza Andie (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

Romániába nyaralni? :Y Ez olyan, mintha elmennél nyaralni egy gyártósori üzembe. :U

Egyébként nagyon jó lett az élménybeszámolód! :R

(#11) lesaux válasza juliabrilke (#10) üzenetére


lesaux
veterán

Mi osztálykiránduláson jártunk Erdélyben. A szállást, az utak meg az épületek állapotát leszámítva gyönyörű volt. Településnevekre nem emlékszem sajnos, de fehér sziklás hegyet másztunk meg ott, ahol kétszer kel fel a nap, a kövek között egy kis patakra bukkantunk, ittunk is a vizéből. Meg aztán ott a Gyilkos-tó is, mint az közismert. :) Asszem, erre mondják, hogy Kodakra kívánkozik, vissza is mennék fotózni, ha a körítés nem lenne annyira ótvar, és biztosan tudnám, hogy megúszom a kalandot én is meg a kocsi is.

(#12) juliabrilke válasza lesaux (#11) üzenetére


juliabrilke
addikt

:D

Igen. Mindenki ezt mondja, hogy jó hely, DE... ( a DE mindig ott van :U ) Voltak gondok ezzel, meg azzal. Szállás nem ok. Kocsival meredek elindulni. Közlekedés halál...

Ott csak maga a természet szép, de a többi....

(#13) bandus


bandus
veterán

jól emlékeztem én, hogy van ilyen cikk a ph!-n. nyárra ez a terv (álom), és remélem össze is jön, hogy barátnőmmel elmenjünk megnézni. ha végeztem a jegyzőkönyvemmel, végig is olvasom ismét, aztán jönnek a kérdések :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14) tkazmer válasza bandus (#13) üzenetére


tkazmer
addikt

6 éve mi is voltunk ott, nagyon jó hely! ott volt szerencsém életem első földrengéséhez :)) (egyik reggel az ébresztett).
amire esetleg figyeljetek, hogy erre a helyre azért nem biztos, hogy érdemes 1 hétnél több időre menni, tekintettel arra, hogy a sziget összes látnivalóját meg lehet nézni 1 nap alatt, egy másik napon el lehet kirándulni mondjuk Olympiába komppal, és ezzel úgy kb. a végére is értünk a lehetőségeknek:)
de persze strandoláshoz remek, sőt, búvárkodáshoz is 1-2 helyen.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) bandus válasza tkazmer (#14) üzenetére


bandus
veterán

igazából nem vagyok azunk a mindent megnéző típusok. én bőven elvagyok ezeken a csodaszép tengerpartokon. este valami kis étterem, koktélok. napozás, lazulás :K

esetleg valami nagyságrendi árakat tudnál mondani, mert mint általában mindig, ez a szűk keresztmetszet (bár mostanában kezdek arra a szintre kerülni, hogy pénz helyett időm nincs a dolgokra :-/), de neten keresgélve nem igazán találtma még árakat, a 2010-es nyárra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16) bandus válasza bandus (#15) üzenetére


bandus
veterán

na, ezt ide magamnak. a booking.com-on találtam szállásokat, kb 200k/10 éjszaka/szoba, egy 3 csillagos szállodában. szal ezt sikerült belőni. inkább az egyéb dolgokra lennék kíváncsi, kaja, meg ilyesmik. 2004-ben voltam görögországban, akkor még viszonylag fiatalként, szóval nem igazán emlékszem, hogy ezek mibe is kerülnek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17) tkazmer válasza bandus (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

hát nem nagyon emlékszem már rá, egyrészt all inclusive ellátáson voltunk a hotelben, másrészt a kirándulásokat a neckermann szervezte, és ott az alapárban már benne volt az ebéd is, nem is tudom voltunk-e "külső" helyen...
Jobban megmaradt, hogy pár évvel később krétán 20€-ból 4-en tökéletesen megebédeltünk egy nyaralófalu központjában...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) bandus válasza tkazmer (#17) üzenetére


bandus
veterán

akkor ilyen szempontból nagyjából hazai árak vannak. az szerintem bőven tűrhető.
remélem összejön majd :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.