Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Jó írás, tesóm is volt angliában, csak jókat mesélt (tényleg vannak ott olyan kicsi tesco-k? :)) )

(#2) Jaer válasza Pukkancs (#1) üzenetére


Jaer
csendes tag

Igen, a belvárosban. Olyan méretük van, mint kb. egy kissebb Pl*s vagy P*nny, és az a nevük, hogy Tecsó Express vagy Tecsó mini, mérettől függően...

www.ikeakonyha.hu

(#3) lacam válasza Jaer (#2) üzenetére


lacam
aktív tag

:D
Ez röhej, tényleg mint egy kis ABC? Angliába kéne költöznöm! :) :C Jó írás! ;)

(#4) Alexios


Alexios
veterán

azt nemhiszem hogy a pókember 4 premierje volt inkább a 3-é:D

(#5) Jaer válasza Alexios (#4) üzenetére


Jaer
csendes tag

2003-ban voltam azon a téren, ahol az idén volt premier. Onnan is jutott eszembe, hogy le kéne ezt írnom, mert pár napja láttam képeket a premierről.

www.ikeakonyha.hu

(#6) Jaer válasza Alexios (#4) üzenetére


Jaer
csendes tag

Biztos a 4. volt. Lehet,hogy félreértetted. Én úgy írtam, hogy 2003-ban jártam azon a téren, ahol az elmúlt hónapokban volt egy premier.

www.ikeakonyha.hu

(#7) zfarkas


zfarkas
senior tag

Szvsz London rövidebb ideig jó hely, aztán egyre nyomasztóbb a rossz idő miatt. Voltam kint 1-2 alkalommal, sok a látnivaló, érdemes kinézni, pláne ha az ember jó időt fog ki. Ilyenkor remek szórakozás sétálni a Temze partján (Tower, HMS Belfast, sörözők :D).
De ismerek régebb óta ott dolgozó embert, már nagyon pattintana, a szinte állandóan esős depressziós időjárás miatt. Én se nagyon bírnám...

Raw Dark Pure

(#8) Nimrod válasza zfarkas (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

De cserélnék vele. :U

(#9) #54715584 válasza Jaer (#6) üzenetére


#54715584
törölt tag

pokember 2? :)

en a poseidon premierjet csiptem el elso sorbol...hat nagyon durva feeling :D
viszont en nem mennek ki lakni/dolgozni/tanulni oda...

de legalabb a hard rock cafeba beengedtek a kidobok :D

szerk: filmpremier mindig a az odeon mozinal van, a picadilly circustol par 100 meterre :)

szerk2: egyszer voltam kint focimeccsen is, akkoriban nagyon utaltam, de hat en tudtam csak angolul...nem szerette mmeg, de hihetetlen elmeny volt, raadasul hetkozben siman be lehet setalni 1-2 stadionba/palyara

[Szerkesztve]

(#10) Elbandi


Elbandi
aktív tag

most voltam en is kinn 1 hetet. tomoren: mas vilag... :(

(#11) Jaer


Jaer
csendes tag

Az időjárással kapcsolatban a legérdekesebb élményem az volt, amikor egyik nap kint kosaraztunka a helyi feketebőrű utcai srácokkal /porrá aláztak minket :)/ 25-28 fokban, ragyogó napsütésben. Másnap hajnalban havazott, utána két napig esett, és újra napsütés. Érdekes volt.

www.ikeakonyha.hu

(#12) #53246592


#53246592
törölt tag

Ket napot voltam tavaly, szivesen visszamennek meg par napra, mert sok nevezetesseget nem lattam. Viszont ott elni? No way. Nekem tul nagy falu London.

(#13) speeder04


speeder04
csendes tag

Nemrég voltam kinn az iskolával 1 hétig Londonban és nekem az maradt meg Londonból h mien kedvesek az emberek, teljesen jófejek voltak. Sokat metróztunk és elég nehéz volt beférni néha, és ha meglöktek vagy belédmentek azonnal ''Sorry sorry'' és mindenki ilyen volt, Magyarországon ilyet még nem láttam :\.

Télleg vannak mini tescok :D, elég érdekes kicsiben :). Amúgy a fehér-sárga alatt a Sainsbury-t érted?

Cool. Cool Cool Cool

(#14) Jaer


Jaer
csendes tag

Pontosan. Egész jó kis bolt, talán jobb, mint a tecsó.

www.ikeakonyha.hu

(#15) JoeYi válasza speeder04 (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

hát kérj te bocsánatot ha meglöknek, és meglázsd lesz hatása. Ne várd másoktól az első lépést.

Nekem eddig pozitív élményeim vannak BP-ról, mármint az emberekről, mindenki kedves, ha én is az vagyok. Pedig néha elég csak egy mosoly

(#16) #53246592 válasza JoeYi (#15) üzenetére


#53246592
törölt tag

tudtam en hogy bennem van a hiba, de ez eddig nem jutott eszembe hogy nekem kell bocsanatot kernem ha valaki meglök :R

(#17) JoeYi válasza #53246592 (#16) üzenetére


JoeYi
őstag

csak próbáld ki, sokkal hatásosabb mintha azt mondanád, hogy k**va an**d. Ugyanis míg utóbbitől bepöccennek és gyilkos hangulat alakul ki, addig attól hogy te kérsz bocsánatot elszégyellik magukat és jó eséllyel fognak pozitívan megszólalni.

(#18) Jaer válasza JoeYi (#17) üzenetére


Jaer
csendes tag

Erről a lökdösődős viselkedéses társalgásról eszembe jutott még egy írásnak a vázlata, majd jövőhéten összehozom, remélem sok érdeklődő lesz... :)

www.ikeakonyha.hu

(#19) padee válasza Pukkancs (#1) üzenetére


padee
tag

itthon is vanak kis tescok, csupán néhány száz m2 -esek

(#20) Jaer válasza padee (#19) üzenetére


Jaer
csendes tag

Merrefelé? Én még nem láttam ilyet itthon. :F

www.ikeakonyha.hu

(#21) JoeYi válasza Jaer (#20) üzenetére


JoeYi
őstag

Győrben tok egyet, kisebb mint egy átlagos Coop :) Persze az árak közelében sincsenek a nagytescok árának, de legalább kapni csuidjó Value termékeket :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.