Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Nálam nyomába sem ért az első 3 résznek.Ebben már Jack Bauer szintű kamuk voltak. :DDD :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) marcee


marcee
addikt

Lényegében egyetértek a kritikával (nekem is a 3. a kedvencem). Engem a legjobban a túlzások zavartak (a vadászrepülős összecsapásnál már a széket marcangoltam) ennyire talán nem lehetetlenek a korábbi részek, ellenben a beszólogatások, a hangulat nálam majdnem a régi volt.

Nyilván nem én vagyok az egy aki észrevette, de röhögtem nagyon a BMW-n, amit ellopnak. McLane betöri a sofőroldali ablakot, így jutnak az utastérbe, majd amikor útközben filozófálgatnak a sráccal minden ablak sértetlen és zárt.

\m/

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

''A szín is kitágult'' - ez igaz, bár ''szín'' volt az első részben is...

Sajnos ezt a filmet csak a szövegek mentik meg...:( Anélkül egy rakás, khmm, na ja.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) bolondember válasza marcee (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, és akkor még:
-Nokia Communicátort (9300 vagy mi) műhódos telefonként használ
-az egész távközlés megbénult, de bömösben tudnak a helpdeszkkel telefonálni

és még pár, hirtelen ez szúrt szemet, de nagyon (a bömbis az még Páromnak is szemet szúrt - és ha ő észreveszi, akor az már nagyon feltünő!)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Én is hiányoltam azt a klasszikus die hard fílinget. Nem volt rossz a film, de valahogy/valamiért tényleg kicsit kilóg a sorból.
Mindemelett nem bántam meg, hogy kifizettem érte a mozijegyet. :U

- http://pazsitz.hu -

(#6) Grizzly79


Grizzly79
tag

Nekem nagyon tetszett a film. Ettől függetlenül a 3. rész marad az etalon örökre! Volt ott egy Jeremy Irons, egy Samuel L. Jackson. Továbbá a filmben a rosszfiúk legkomolyabb ''gépembere'' a magyar hadseregnél szolgált korábban robbantási szakértőként! A 3-at nagyon eltalálták! Zene, szereplők, történet, forgatókönyv, operatőri munka. Imádom!

A cikkhez annyit:
- szerintem a monitor remegése nem feltétlenül vírus miatt volt, hanem valami elektromágneses sugárzás lehetett, ami működésbe hozta a bombát.

- az, hogy McClane profiként áll neki a filmnek nem annyira zavaró. Elvégre McClane a 90-es évek legkomolyabb ütközöteiben edződött rendőre nemsokkal a nyugdíj előtt. Mikor legyen ''rutinos'', ha nem most.

- az kormány nyomozói valóban túl hülyék

- a BMW-s kommunikálásra nem is figyeltem fel. Így utólag tényleg vicces, hogy milyen módon tudtak kommunikálni a központtal, ha egyszer az egész kommunikációs infrastruktúra romokban hevert. A BMW egy olyan autó, ami akár a kommunikációs katasztrófa ellenére is megvédi értékeidet. Kellett azért pár reklám a filmbe! Ha figyeltétek, akkor a Gears of War is többször feltünt a filmben.

Összességében nekem nagyon tetszett ez a rész is. Nem akart többnek látszani, mint ami és ez jó! Gyűjteményem része lesz ez a rész is! :C

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#7) azbest


azbest
félisten

a lopásgátlós - helpdeskes rész az tényleg nagyon kilóg...

viszont ha belegondolok abba, hogy beremeg a kép a feltörési kisérletnél.. hmm végül is vnc klienssel mikor becsatlakozom akkor az asztali ikonokat frissíti a win... :DDD bár néha olyankor is amikor nem csatlakozom.. lehet valaki bejár hozzám? ;]

mintha pár napja más is elemezgette volna ezt a filmet

[Szerkesztve]

(#8) bolondember válasza Grizzly79 (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem magyarul nézed meg a filmet (3ikat), akkor hallhatod, h a ''kelet-német'' katonák magyarok.. És amikor lelő egyet a hajón, az azt kiabálja '' ne lőjön!'' :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) cousin333 válasza Grizzly79 (#6) üzenetére


cousin333
addikt

''- szerintem a monitor remegése nem feltétlenül vírus miatt volt, hanem valami elektromágneses sugárzás lehetett, ami működésbe hozta a bombát.''

Nem LCD monitorról volt szó?

''- az, hogy McClane profiként áll neki a filmnek nem annyira zavaró. Elvégre McClane a 90-es évek legkomolyabb ütközöteiben edződött rendőre nemsokkal a nyugdíj előtt. Mikor legyen ''rutinos'', ha nem most.

- az kormány nyomozói valóban túl hülyék''


Ez a két dolog túlságosan feltűnővé tette egymást, lehet innen van a gond.

''a BMW-s kommunikálásra nem is figyeltem fel''

Én sem. Mondjuk nem értek hozzá, de nem műholdon keresztül megy az a helpdesk? Mellesleg kehet, hogy gyorsabb lett volna simán elindítani, mint jópofizni a telefonba...

''Gears of War is többször feltünt a filmben''

Csávó játszott vele az elején, majd felrobbantak. Egyébként még hol?

''Összességében nekem nagyon tetszett ez a rész is.''

Mint film jó volt, mint Die Hard folytatás nem.

"We spared no expense"

(#10) cousin333 válasza azbest (#7) üzenetére


cousin333
addikt

Igen, de más szemszögből: [link]

"We spared no expense"

(#11) Geller72 válasza cousin333 (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem nem tetszett annyira, viszont lehet, hogy nem ide kapcsolódik de pl a transformersben kellemesen csalódtam..a die hard sajna nem lett jó..:(

(#12) cousin333 válasza Geller72 (#11) üzenetére


cousin333
addikt

Transformers: erre tessék: [link] :DDD

"We spared no expense"

(#13) Grizzly79 válasza bolondember (#8) üzenetére


Grizzly79
tag

Láttam Angliában is az angol lakótársaimmal. Még kérdezték is, hogy tényleg ilyen komoly-e a magyar hadsereg. :DD

Plussz, ha már itt tartunk, akkor érdemes megnézni a Közönséges bűnözők-et, annak is azt a részét, amikor a megégett magyar palit hallgatját ki a kórházban. DVD-n az angol hangnál magyarul kérdez a nyomozó, illetve a haldokló pali is magyarul beszél.

[Szerkesztve]

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#14) Grizzly79 válasza cousin333 (#9) üzenetére


Grizzly79
tag

Grizzly79: ''Gears of War is többször feltünt a filmben''

cousin333: Csávó játszott vele az elején, majd felrobbantak. Egyébként még hol?

A Varázsló szobájában óriás Gears of War plakát!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#15) cousin333 válasza bolondember (#8) üzenetére


cousin333
addikt

Érdekes, én most néztem meg a 3-at (újra). A film angolul van, és a csávó azt mondja, ''Nicht schiessen!'' (így írják, nem? :) )

"We spared no expense"

(#16) mcsanya


mcsanya
újonc

Segítsetek már mert nem tok rájönni hogy a gépeken milyen rendszer van!? Kösz :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.