Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem simán megy a fika xD

Főleg ha olyan a téma, ahol lehet véleményeket ütköztetni! És itt nem kell félni a rasszizmustól sem :D

Én sok helyen azt vettem észre, hogy sokan azért istenítik a focit, meg azért szurkolnak olyan hevesen, mert az egy hűde menő dolog. Hogy az ember focista, vagy hasonló. Arról már ne is beszéljünk, hogy a szurkolók egy része csak a balhé miatt megy szurkolni.

A magyar foci tényleg nagy volt, ha jól emlékszem 86-ban voltunk utoljára EB-n vagy VB-n nemtom, tényleg nemsokat nézem, mert dög unalom.
Pedig apám rengeteget mesélt a régi nagy magyar győzelmekről, és én is fociztam igaz csak nagyon hobby szinten még a suliban.
A Vb-ket mindig megnézem. Azért ott a legtöbb esetben látni szép dolgokat.
A magyar foci viszont már tényleg egy szánalom. Ennyi. Nem is értem minek eröltetik? Nincs jobb helye a pénzüknek? Vagy csak egyszerűen nem képesek egy normális szakmát elvégezni és abban dolgozni? ááh...
Ez a Fradi körüli vita is röhej volt... Hogy a 2od osztályba került xD Amikor meghallottam vagy fél órán át röhögtem....De komolyan...
A sok bunkó balhés szurkoló éveken át oda volt meg vissza, hogy így a Fradi meg úgy a Fradi, meg képesek voltak balhézni érte, erre tessék, még a 2od o.- ban is megverték, nem tudott mit kezdeni ott sem. Szánalmas ahogy kapálóztak szerencsétlen mit sem érő csapat után. Látszott, hogy olyan menőnek találták a Fradit, hogy nem tudtak mit kezdeni vele amikor egyszerűen a pocsék játéka miatt visszaesett ahonnan ha jól tudom a mi napig nem tudott előre lépni.
Tök egyszerűen el kéne fogadni, hogy a Foci csak egy játék! És ha nem megy nem kell eröltetni. Nem létszükséglet, nem lesz tőle jobb az országnak. Puszta szórakozás, bár az akkori balhés események kapcsán még ez is megkérdőjelezhető.
Inkább az e.ü.-be pumpálják azt a pénzt amit a szánalmas magyar foci fellendítésére kidobnak az ablakon.
Több százmillió Ft.- ot költöttek már így is a magyar foci megmentésére sikertelenül, ahelyett, hogy mondjuk megépítették volna a még hiányzó mentőállomást, amivel legalább életeket lehetett volna menteni... De nem...a foci fontosabb...
(mondjuk ugyan ez a véleményem az összes többi sportágról is...de ezt most hagyjuk :U )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.