Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Ilon erdekes embernek tunik, mar csak azert is, mert szorult bele nemi bolcsesseg, es vannak erdekes gondolatai.
Ugyan egy ilyen eloadas utan a pasztororat en is passzolnam gyakorlatilag minden korulmenyek kozott (foleg, hogy van valakim), de beszelgetni erdekes lehet vele.

[Szerkesztve]

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A történet folytatása is tetszett nagyon. Érdekes és egyben furcsa nő ez az Ilon. De akkor ne m értem...Ha ennyire elégedetlen a mostani életével, akkor miért nem változtat rajta?
Vagy már beletörődött?

(#3) dabadab válasza juliabrilke (#2) üzenetére


dabadab
titán

''miért nem változtat rajta?''

Gondolom azert, mert nem nagyon lat olyan megoldast, aminek tobb haszna, mint kara lenne.

DRM is theft

(#4) juliabrilke válasza dabadab (#3) üzenetére


juliabrilke
addikt

De akkor miért van vele? Közös gyerek? Anyagi? (mert ez nem derült ki az írásból)Mert nem sok jót mondott el a férfiről.

(#5) dabadab válasza juliabrilke (#4) üzenetére


dabadab
titán

Az, hogy rosszat mond rola, amikor kiszakad belole a vilagfajdalom, az meg nem jelenti feltetlenul azt, hogy amikor higgadtan vegiggondolja az eletet, akkor se lat benne semmi jot.

DRM is theft

(#6) juliabrilke válasza dabadab (#5) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mondjuk jobban kellene ismerni hozzá a páros mind a 2 tagját, hogy véleményt lehessen alkotni az egész helyzetről.
Én azért belegondoltam, hogy mit tennék ilyen helyzetben, ill. mit mondanék a páromnak, hogy ő ilyen lenne... :U

(#7) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Ami nekem meglepetést okozott ebben a részben az az, hogy egy ötven körüli nő szexuálisan még ilyen aktív.

A következő kérdés pedig elsősorban azért merült fel bennem, mert számomra nem egyértelmű, hogy ha folytatódott a mondat, akkor mi szerepelt ott:
Élőszóban, illetve az eredeti írásművedben is ... volt az és után, vagy az a tagmondat a veres plajbász áldozatául esett?

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#8) moma válasza dabadab (#5) üzenetére


moma
őstag

jaja, azért benne van a cikkben, hogy neki pont az olyan férfiak kellenek mint a férje csak kicsit hiányzik azért a szenvedély(bár azt nem tudom, hogy várja, hogy míg ő parancsnok otthon, közben még ez is meglegyen(bár lehet nem is várja csak hiányzik kicsit :DDD )). és külön pechje, hogy az ismerősei nem kaphatók egy-egy röpke légyottra ;] Mindenesetre jó kis történetek köszönjük :R Különösen a vége, ahogy a szerző már már elkéredzkedik a ''klotyóra'' :))
Ja és egy tanács ivonnak: tanúlság: növelni a kell az alkohol adagot mielőtt a tárgyra tér ;]

we all deserve a bit of luck.

(#9) 7 válasza moma (#8) üzenetére


7
addikt

Ilon (es nem Ivon) kuldte el, nem o keredzkedett el ;p

Mas kerdes, hogy Ilon nem veletlenul kuldte el, tudta o, hogy a szerzonek kinos ottmaradni ;)

[Szerkesztve]

(#10) juliabrilke válasza moma (#8) üzenetére


juliabrilke
addikt

neki pont az olyan férfiak kellenek

Hát...azért a férfi szót lehet, hogy kihagynám. (senkit nem akarok megbántani ezzel)

A férjemet a nászéjszakán is nehéz volt magamra rángatni.
A gyerekeket kipréseltem belőle, :Y :Y

Tipikusan az a típus, aki arra vágyik, hogy megcsinálják neki a kaját és este nézhessen tv-t.

(#11) 7 válasza juliabrilke (#10) üzenetére


7
addikt

''Az eszem mást mondott. Mostani férjemet választottam, aki egy anyucika kedvence, elkényeztetett fiúcska.''

Ezt is beraktam volna a masik 2 idezet melle ;p

[Szerkesztve]

(#12) moma válasza juliabrilke (#10) üzenetére


moma
őstag

tudod: izlések és pofonok, zsák meg a foltja, stb. :P

yetike:
''- Hát izé, ne haragudj Ilon, kisdolgom akadt...
- Jó, menj csak.''


Én ezt értettem olyan elkéredzkedés szerűnek. Ki tudja, ha Ilon azt, mondja, hogy ''Maradsz! :D '', akkor másképp alakul a történet vége :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#13) 7 válasza moma (#12) üzenetére


7
addikt

Ilon gondosan eldörgöli a cigit, és a szemembe néz.
- Most szabadkozni kezdesz, hogy kisdolgod van, és lelépsz. A söröd fizetem, meg ne lássam, hogy a pincérrel tárgyalsz.
- Ugyan már, Ilon, ne butáskodj.
- Értsd már meg, nekem erre szükségem van. Egyszerűen így akarom.
Ilon szeme egyre gyanúsabban csillog.
- Menj már!
- Hát izé, ne haragudj Ilon, kisdolgom akadt...
- Jó, menj csak.


[Szerkesztve]

(#14) Vakegérke válasza juliabrilke (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neked, és mindenki másnak.

Nem figyeltél? Ilon dirigálni akar, és gondoskodni. Épp ezért választotta élete párját. Dirigálhat kedvére, és gondoskodnia is szükséges anyucika kedvencéről.
Biztos fáradt már szegény, de úgy él, ahogy mindig is szeretett volna. Irányít, gondoskodik. Ma már viszonylag könnyebb a dolga, a gyerekek kirepültek. Már csak a férje az, akivel törődnie kell.
Na, ha a férj is megkeres, az lesz igazán szép...

Férjével minden rendben, a napi gondok nyomasztják Ilont. Tehát mentálisan elégedett az életével, viszont az általános problémák nyomasztják. Mi lesz, ha kirúgnak, több meló azonos pénzért, leköphetnek, nem köphetek vissza, rezsi több, fizetés nem, ilyesmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Vakegérke válasza Brutforsz (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugyan, Brutforsz barátom, semmi csodálkozni való nincs azon, hogy egy ötven fölötti nő ilyen aktív, ami a szexualitást illeti. A ''nap mint nap'' kifejezés lehetett általános is, utalhatott rendszerességre. Nem lett volna illendő rákérdeznem, egyébként sem ez volt a fontos. Hagytam Ilont beszélni, agyam magnója pedig rögzített.
Nem fogom teregetni itthoni dolgainkat, de annyit elárulok, hogy a feleségem lassan ötvenhárom, egymással egy szál gondunk sincs. Csak az lesz passzív, aki nem leli örömét társában, vagy elhiszi azt a butaságot, hogy a kor előre haladtával törvény szerűen csökken a vágy.

Nem világosíthatlak fel. Hogy mi szerepelt az és után, az bizony a ''veres plajbász áldozatául esett''. Ilon kihúzta, megmarad agyam rejtekében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Vakegérke válasza moma (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

''és külön pechje, hogy az ismerősei nem kaphatók egy-egy röpke légyottra''
Ezt ne. Idézek:
''Volt, és van is szeretőm. Nem válogatás nélkül, nem vagyok céda. Egyszerre csak egy, és igényesen válogatva.''

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Vakegérke válasza moma (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

''Ki tudja, ha Ilon azt, mondja, hogy ''Maradsz! '', akkor másképp alakul a történet vége''

Igen, akkor másképp alakul. Ilon volt a fontos, nem én. Bármit kér, akar, úgy történt volna.

1., Jani megkeresett, találkoztunk. Minden úgy történt, ahogy ő akarta. Zanzásítva megírtam az általa elmesélteket. Nem javított, nem törölt, nem írt új sorokat, elfogadta írásomat úgy, ahogy elküldtem neki, hogy cenzúrázza.

2., Ilon olvasta írásom, találkozót kért, pontosabban meg akart szólalni. Találkoztunk. Minden kívánsága, sőt akarata szerint történt. Ő már korrigált. Törölt, javított, sorokat szúrt be eredeti írásomba. Kiegészítéseit átfogalmaztam, hiszen mégis én írom a történetet, a korrekciót elfogadta.

Nem az én életem van műsoron. Nem én határozom meg mit lehet, és mit nem. És ha a partner azt mondja, hogy álljak fejre, szopogassak borotvát, és énekeljek gyerekdalt, akkor úgy is teszek.

Nem én voltam a fontos, hanem Jani, és Ilon. Megtiszteltek azzal, hogy életük egy szeletkéjét rám bízták, ugyan írnám meg.
Van jogom nem figyelembe venni kívánságukat, követelésüket?
Nincs!

Én nem pénz, és szenzáció hajhász riporter vagyok. Nem turkálok senkinek az életében. Ha valaki megkér, hogy publikáljam gondolatait, érzéseit, teljes felelősséget vállalok tetteimért. Ebbe pedig beletartozik az is, hogy az ''alany'' totális szabadsággal rendelkezik. Dirigálhat nekem kedvére, és a kész írás csakis engedélyével kerül publicitásra.

Rövidebben: ha Ilon azt mondja ''Maradsz'', akkor másképp alakul a történet vége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Véglegelés.

Jani köszöni a hozzászólásokat. Ilon úgyszintén. Én pedig azt hittem, hogy nagyobb durranás lesz Ilonnal való találkozásom. Na nem saját népszerűsítésem okán, erre nem pályáztam. Inkább az dominált, hogy az érem másik oldala is láthatóvá válik. Ebből gondoltam azt, hogy pro és kontra ütköztethetők a vélemények.

Köszönöm a figyelmet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Csak a helyesírás védelmében szeretnék annyit megjegyezni.
A megszólítást a magyar nyelvben csak az írásban közvetlenül megszólított személy esetén írjuk nagy betűvel.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20) venember83


venember83
nagyúr

Koszonjuk ezt a cikket is, ha megszolal a ferj, akkor mar tulsagosan elhollywoodiasodik a tortenet, nem kell trilogia :D Vagy megis? ;]


Erdekes eleteket orokitettel meg mindenkepp.

(#21) Vakegérke válasza philoxenia (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Észrevételed köszönöm.

Nos, írásomban egymáshoz szóltunk Ilonnal, vagy ő hozzám, vagy én hozzá. Vehetjük élő beszélgetésnek is. Ennek értelmében helyesnek találom, ha az a megszólítás ''Te''-ként hangzik el.
Ha többen is kifogásolják, akkor kénytelen leszek beismerni tévedésem.

Köszönöm mégegyszer.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Vakegérke válasza venember83 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy figyelemre méltattad írásom.

Nos, annak vajmi kicsi az esélye, hogy Ilon férje jelentkezik, miszerint nyilatkozni akar. Kényelmes a fazon. Nem érdekli őt semmi, csak a frissen vasalt ing, (talán még ez sem) elé tett kávé, kaja, TV. Hogy Ilon szólt-e neki írásaimról, azt nem tudom. Ha szólt is, -hiszen nincs titka férje előtt- korántsem hiszem, hogy megcsörrenti telefonom.
Ha mégis megkeres, akkor természetesen neki is szót adok.

Cifrázzuk egy kicsit.
Van ugye Jani felesége. Ő már megkeresett, nyilatkozni nem akart. Egyetlen mondatát tettem nyilvánossá, mert kötelezővé tette. És ha meggondolta, és mégis megnyilatkozik? Kötelességem publikálni. Úgy is lészen.
Aztán vannak a gyerekek mindkét oldalon. Hogy látják Jani gyerekei, és hogy látják Ilonéi? A csudába, egyre cifrább.

Nos, nagyon belekeveredtem valamibe.
Jani történetét egyszerűen muszáj voltam publikálni. Tényleg okulhatnak belőle azok, akik fölösleges ballasztot cipelnek lelkükön.
Ilonét is muszáj volt. Láttatni kellett a másik oldalt is.
Megjegyzem egyik sem volt teher, szívesen tettem. Igen, érdekes életeket örökítettem meg, vagyis életükből egy pillanat felvételt.
Jani és Ilon régi barátaim. Jani felesége is barátnak számít. Ilon férje már távolabb ál tőlem. A gyerekek mindannyian egész más kategória. Hogy őszinte legyek, velük már hosszasan el kéne beszélgetnem, ha nyilatkozni akarnak.

Köszönöm, venember83 a hozzászólásod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) philoxenia válasza Vakegérke (#21) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bevallom kicsit kötekedtem is :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) Vakegérke válasza philoxenia (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi baj, velem lehet. Igyekeztem úgy válaszolni, hogy az példaként szolgálhasson: lehet így is.

Jó srác vagy Te, és az aláírásod is figyelemre méltó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.