Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolle


zolle
tag

Ajánlanám a Magyar helyesírás szabályai c. könyvet. nem-e.

[Szerkesztve]

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Nehez az elet.

(#3) Padree válasza zolle (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Köszi az építő hozzászólást, csaktaláltál csomót a kákán :C Bírom az ijen arcokat (így pontos jével), micsak tölteléknek hívjuk az ijeneket. Anno Kölcsey monta: „Miképpen idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetőség szerint művelni kötelesség.” Nah én mívelem. Direktbe írok így itt a fórumon, hangsújozza a mondandó nem túlzott komojságát. Az általad említett ''nem-e'' szerkezet hejtelenségével is tisztában vagyok. Éreztem hogy lesz aki mexólja. Ha annyira akartam volna wordbe írom és hejesírás csekkolom - de itt nem ez számít.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#4) Padree válasza twollah (#2) üzenetére


Padree
senior tag

Jah, az, énmár csak tudom: napmintnap szembesülök vele itt a kórházban ... De nem fogok másokat terhelni vele, főleg nem az én keheimmel (a Marxista világnézetemről nem is beszélve).
A számítástechnikával kapcsolatos érdekességképen említettem csak meg - ilyen is van, szvsz elgondolkodtató mi lehetett a háttérben. Kicsit hosszúra sikeredett - így alakult, ezt tükrözi az aláírásom is ...

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#5) Nimrod


Nimrod
addikt

Velem is történt hasonló eset, bár más céggel. Egyszer rákerestem a nevemre Google barátunkon és kidobott egy érdekes oldalt. Megnézem, egy nyereményjáték oldalon a nyertesek listája. Rémlett valami, hogy valaha kitöltöttem egy kérdőívet, amivel nyerni lehetett. Értesítő mail viszont nem jött. Próbáltam a céggel felvenni a kapcsolatot, de én is a mailer-daemon-ig jutottam. :W

(#6) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az a szerencse, hogy semlegesen állsz az Asushoz... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) Nimrod válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

Az Asus Repair Kit-et már úgyis mindenki ismeri. :DDD

(#8) pink75


pink75
aktív tag

Javítsd a címet, nem a játék szerencsétlen, hanem te.
Szerintem te azzal az elején említett nyereménydömpinggel letudtad egy életre a kreditjeidet:) Hagyd, hogy most már én is nyerjek valamit az életben :)

xxx

(#9) Dr. Romano válasza zolle (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ajánlanám neked, hogy ha nem a témába vág a hsz-ed, akkor off-ba tedd! :((

És miért kell minden Logoutos blogba legalább egy olyan hsz, amiben a helyesírást kritizálják? Még a nyomtatott sajtóban is vannak elírások, nemhogy egy blogírásban (meg persze a bíráló írásaiban is :) ).



[Szerkesztve]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én egyszer nyertem az axn nél egy lost játékon egy polót, amiről elfelejtettek értesíteni.És nem kerestem meg aztán őket, azóta már vagy 2 év eltelt, de a poló csak nem érkezett meg.Meg a mulltkor volt vmi közvéleménykutatásos dolog, ahol nyertem egy bögrét, ez volt márciusban, májusban írták, hogy meg vannak a bögrék de a dobozok beszerzése még pár hétig eltarthat.Nah azóta se hallotam semmit a nyereményről.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) menpee


menpee
aktív tag

Én meg még életemben nem nyertem semmi tárgynyereményt netről...lehet ám ennek is örülni, úgy látszik :D

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#12) kzoltann


kzoltann
aktív tag

én az xxlgsm-tol nyertem egy samsung x700-t, szerencsére meg is kaptam, azota is boldogan hasznalom.

(#13) Tomka4


Tomka4
csendes tag

Nézd feldobott labdát valaki mindig leüti...Én soha nem játszom már...Ha idegeskedni akarsz lottóz inkább az asus meg kapja be (most is asus lap topról írók és pedig nem rossz)
A multik mindenkit hülyének néznek. ;]

(#14) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Én egyszer egy ''Vigyázz a madárra!'' és ''T-Online'' feliratú hátizsákot nyertem, amiért végigtoltam egy flashgamet amiben madárcsapdákat kellett összeszedni 3 különböző pályán.

Szerk.ja meg az ATV televíziós telefonos játékában nyertem egy 3000Ft-os Domino feltöltőkártyát amit állítólag 30 napon belül postáznak. Már vagy egy éve várok rá...

[Szerkesztve]

(#15) dew28


dew28
aktív tag

En egy Wii boldog tulaja lettem egy AVON-os jatek kitoltesevel.. :) mondjuk el kellett adnom, de pont jokor jott..

dew

[ Szerkesztve ]

(#16) Padree


Padree
senior tag

Nem az én szerencsétlenségem az érdekes ebben a sztoriban, és nem is a hejesírásom - ezek nem számítanak (kit érdekel komojan? - tudom jól a kutyátse), hanem hogy egy ijen nagy/jólmenő cég mint az ASUS valamit el...-ol - de miért?

Egy korrekt nyereményjáték nyertese akkor is megkapja a jussát (ha nem sk átvevős a dolog) ha nemcsekkol utánna - mint én a PH!-s pólómat, kihozta a postás aszt jóccakát.

(Nővérem még iszonyat mákos nyereményügybe: ikeás forgószék, nyugágy meg mindenfene, naő téleg mindig nyer valamin valamit ...)

bLaCkDoGoNe : Az eset után fél évvel vettünk egy ASUS notit apámnak ...

Bocs mindenkitől ha félreérthető voltam ... csak gondoltam leírom hogyan zajlott a dolog, közben meg elveszett a lényeg, az igazi mondandó.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#17) Detox!


Detox!
senior tag

hanem mert valahogy el kell üssem az időt míg a játszótársam 500km-re innen hazavánszorog a kocsmából csak neem :B :B :B

ÉMMég sohaSE nyertem semmiCCSEe, igaz soha nem is jáCCok :D Bár elgondolkodtam azon amit írtál a nulla befektetésről, és ezután ha belebotlok vmi ilyesmibe, tuti megjCCom.
Az Asus meg kapja be, minden túl van bonyolítva, de ez nem csak az Asusra jellemző :(
Jahh igen minden kötekedő: baKABhatja :((

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#18) Olasza


Olasza
aktív tag

Egyszerű dolog: irass egy szép levelet a rendszergazdival, aki igazolja, hogy ilyen email cím soha nem is létezett, és megírod, hogy Te személy szerint pedig feljelented őket, amennyiben nem ellenőrzik a játék tisztaságát, hisz csak te játszottál erről a domainről. Ha hisznek neked, nyert ügyed van. :)

(#19) Olasza


Olasza
aktív tag

Bocs, duplázott. :(

[Szerkesztve]

(#20) Padree válasza Olasza (#18) üzenetére


Padree
senior tag

Thx, annyira azért nembosszant. És aza nyeremény sem érdekel különösebben. Csak nektek akartam megírni hogy ilyen történik náluk.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#21) Nutszeru


Nutszeru
csendes tag

Én a rendszergazdával legyártattam volna az email címet; és írtam volna: mikor külditek má'?

(#22) Padree válasza Nutszeru (#21) üzenetére


Padree
senior tag

Hehe, jóötlet, de sajna akkorsem tudtam volna hová írni - pont ez volt a gond.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.