Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az én jó Istenkém áldjon már meg, Tzombi! Két dologra figyelned kéne.

1., Hejjesirrás.
2., Két írás közt minimum öt napnak el kell telnie. Ne tiltasd ki magad.

Áthidaló történet, semmi érdekes, nekem ez a véleményem. Ettől független figyelek, mert Gyula sorsa nagyon nem mindegy számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Végigolvastam az összeset, várom :)

Vakegérke: igazából fel se tűnt, úgy beleéltem magam :B

[Szerkesztve]

(#3) EQMontoya válasza Vakegérke (#1) üzenetére


EQMontoya
veterán

ha nem teszi cimlapra, akkor irhat gyakrabban is. a 7. részt pedig sztem annyira már nem kell cimlapozni, igy is elég sok a visszajáró olvasó.

Same rules apply!

(#4) Tzombi válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ha már nincs a címlapon, akkor lehet az új írást feltenni.

Ezt a részt, csak, mint magyaráztatnak szántam, hogy hogyan kerülök én a képbe. Tényleg semmi lényeges, csak Gyulának még egy csalódás.

De már itt a végkifejlet is, csak még finomítani kell.


[Szerkesztve]

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#5) Omega81 válasza Tzombi (#4) üzenetére


Omega81
senior tag

:R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#6) Realradical


Realradical
őstag

Remek az írásmódod, tényleg kikapcsolódás olvasni a történeteid. Ne hagyd abba. :R

Mondja ez egy könyb**i :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#7) Vakegérke válasza EQMontoya (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemá', nehogymár ne legyen a címlapon!

1., Találjon rá mindenki, legfeljebb átolvassa a régieket is. A történet jó, az írás(ok) élvezetes(ek), kár lenne eldugni.
2., Tzombi (aki most ugye nem figyel) akkorát alkotott, hogy csutkára megérdemli a nagyérdemű előtti publicitást.

Részemről követelem, hogy a főoldalon legyen olvasható a (sajnos) befejező (és sajnos tragikus) rész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Tzombi válasza Realradical (#6) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszönöm!
Erre nem is lehet mást mondani, könnyekig hatódtam. De tényleg.
Az igazság, hogy nem is terveztem ilyen hosszúra, de valahogy ez lett belőle. A reagokból látom, hogy nem lett unalmas.
Örülök neki, hogy tetszik.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) Tzombi válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Vakegérke!
Tényleg nem hallgatóztam, a verebek csiripeltek mindenféle hülyeséget.
A következő rész, valóban a végkifejlet lesz. Reggel, ha nem is címlapon, de itt lesz a Logout.hu-n.
Megnyugtatlak, de csak neked mondom, lesz még egy utóirat is.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.