Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emosz


Emosz
tag

Hogy mikre nem vetemedtek egy kis plusz mhzért :D
Amúgy nem rossz megoldás,kézügyesség sem árt és jó tudnia a gyakorlott forrasztóknak is,hogy az ólommentes ón jóval ridegebb,úgyhogy ne sajnáljátok a forraszfelülettől a hővezető anyagot(szvsz a zselés a legjobb)

(#2) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Hát nem lett vmi jó írás. :(
Ez alapján tuti nem kezdenem el, és amit itt leítál az bárhol megtalálható a neten. Az egyeteln hasznos dolgo a kép, amit bátki megtalálhat akárhol. :U

"Csak úgy mondom"

(#3) Joci?? válasza Emosz (#1) üzenetére


Joci??
senior tag

Alap!! egy kis plusz mindig kell! amúgy az alap 450Mhz-hez képest már 700Mhz-en megy és 1.60V-on a GPU!!
nemsokára jön a memotuning is! ;)

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#4) Joci?? válasza Csapi007 (#2) üzenetére


Joci??
senior tag

Sajnálom hogy ha nem teccik, ez van!
Ez alapján tuti nem kezdenem el miért mi kéne neked ahoz hogy neki tudjál állni egy ilyen modoláshoz? 100oldalas könyv? hmm... szerintem eléggé szájbarágosan leírtam, elmagyaráztam mit hogy kell tenni! DDR2-73-hoz ha találsz ilyen modot kérlek linkeld be nekem ide!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#5) Hequila válasza Joci?? (#4) üzenetére


Hequila
őstag

Két apró észrevételem lenne:
1. Amivel mindezt elkövetted, az nem forrasztópisztoly, hanem forrasztópáka. A forrasztópisztolyt általában villanszerelők használják, és teljesítményük 50W-tól kezdődik.
pl: [kép]

2. Amivel forrasztottál, az nem cin. Hívják így is (ismét főleg villanyszerelő berkekben), de a hivatalos neve forrasztóón. Ón - ólom - folyatószer (gyanta) ''keverékéből'' áll össze (illetve mostmár az olmot a ROHS miatt valami más anyaggal pótolják, melynek következtében 30-40°C-kal megnő az olvadáspontja).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6) Joci?? válasza Hequila (#5) üzenetére


Joci??
senior tag

Igazad van! elnézést! köszönöm az észrevételt!! :R Villanyszerelő akarok lenni! :D

[Szerkesztve]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#7) CPT.Pirk válasza Joci?? (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

''Tehát nekünk az SLI csatlakozó felület alatt található az az IC amivel a kártyán feszültséget tudunk növelni!'' -tedd bele, hogy ez az IC a GPU feszt növeli, és van egy ugyanijen IC a karin, ami a memória feszültségét...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Steven válasza Joci?? (#6) üzenetére


Steven
addikt

tudom hogy nem tartozik annyira ide de 700mhz en mennyit tolsz ki 06 ba? az eredmény mellé a konfit is írd le plese csupán érdekességként oda írhatnád hogy alap mennyi huzva mennyi kössz!
:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Korrekt, rizsától mentes útmutató, grat!;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10) CPT.Pirk válasza Steven (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

sata kolléga valószínüleg elfog jutni 750MHz-ig ezzel a tuningal, ott már komoly javulás van, ezt a modot csináltam meg, csak GDDR3-as 7300GT-vel, ott nekem kb. 800 pontot hozott pluszba. (erős procival 3000 lett volna a végeredmény)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) Joci?? válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


Joci??
senior tag

Rendben! holnap azt is javitoM! thx! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#12) Emosz válasza Joci?? (#3) üzenetére


Emosz
tag

Mennyire melegszik pluszban a gpu?A memótuningra kiváncsi vagyok... :)

(#13) Joci?? válasza Steven (#8) üzenetére


Joci??
senior tag

szia! még nincs kész teljesen de már 770Mhz járok közel 1.8V-on! még nem tok semmi konkrétat irni mert holnap készül el a memo volt emelése ami nagyon sokat fog számítani! (elméletileg) ;) irok ahogy készvan amúgy a nevemen megtalálod a konfigomat! minden alapon van tesztelésen csak a videjókari van x@rrá húzva! :))

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#14) Joci?? válasza Motion_Blur (#9) üzenetére


Joci??
senior tag

köszönöm! igyekeztem! és jó segítőim is voltak! :R :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#15) Joci?? válasza Emosz (#12) üzenetére


Joci??
senior tag

huhh!!! vízhűtés van rajta igy én jelentősnek nem mondanám! alap asszem 38-40C volt (450MHz) most 45C 770MHz-en! persze ez ''0%'' ha hajtom atitool-lal (mark06) akkor 61C vot a max!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#16) Emosz válasza Joci?? (#15) üzenetére


Emosz
tag

Fúhh ezek nem rossz eredmények.....Nálam a 7600os alapon ~50fok, ha tolok valami gamet akkor ~58 de elég kemény a hűtése(msi 7600as gyárilag heatpipeos hűtővel,duplamagas a kari)
A ramokat mivel fogod meghűteni?Vagy már maratod a speckó blokkot? :D

(#17) Joci?? válasza Emosz (#16) üzenetére


Joci??
senior tag

köszi! ;) maratás csúszik kicsit! :( most levegővel fogom bár azt mondják hogy nagy hűtés nem kell ezeknek a ramoknak mert nem forr!
Hmm.. nem rosz 7600.os :B

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#18) Joci??


Joci??
senior tag

Úgy érzem a végéhez értem a Vmoddolásnak! vagyis a memo Vmod is megvan és a teszteredmények is megszűlettek!
itt állok:
GPU:450@790Mhz Fesz: 1.33V@~1.88V Hőmérséklete: alapon. 47C terhelve. 66C
MEMO: (effektív) 700@875 Fesz:1.79V@2.14V
kép eredmény: [link]
a memoról hamarosan írok megint egy cikket!

[Szerkesztve]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#19) N_A_S válasza Joci?? (#18) üzenetére


N_A_S
veterán

Ehez is Grat! :R

Ami a videokari felett van molex tápcsati azt sztem csak CF esetén kell bedugni!

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/phnas

(#20) Joci??


Joci??
senior tag

hmm... látom érdekes a téme több mint 1000-ren nézték már meg :)
u.i: sajnos a kártya meghalt és nem a Vmod miatt hanem leszakadt az egyik memo amikor leakartam róla szedni a ráragasztott hűtést! gyászoljuk eggyütt! :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#21) campo46


campo46
csendes tag

:C :C :C :C
Sziasztok! Bár tudom nem témába vágó a dolog, de keresnék cb.rádiót elérhető áron,lehetőleg Presidentet vagy Stalkert a lényeg, hogy USB sávot tudja. Rossz üzemképtelen is érdekel !!
Előre is köszi, elérhető vagyok, emailban, vagy a 30/5705012 telcsin.

(#22) Joci?? válasza campo46 (#21) üzenetére


Joci??
senior tag

A pofátlan :DDD de azzé pü ment! :))

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.