Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Rolly válasza Rive (#99) üzenetére


Rolly
veterán

amennyiben belinkeled az oldalt, hogy honnan származik az idézeted, akkor mondok róla véleményt ..., addig nem :)

(#102) Rive válasza Rolly (#101) üzenetére


Rive
veterán

Na neeee. Azt se tudod, mit és mivel reklámozol agyba-főbe :o

Ott van a logó a linkelt képeiden.

Te tényleg ennyire alacsony szinten képzeled el ezt az egészet?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#103) Rolly válasza Rive (#102) üzenetére


Rolly
veterán

légyszives írd be a honlap címét ahol te azt láttad amit írtál... ezen mi az amit nem lehet érteni? Lemerem fogadni, hogy valami non hivatalos hülye répalé oldalát láttad :D...

(#104) Rive válasza Rolly (#103) üzenetére


Rive
veterán

WellStar
Nomost igazán érdekelne akkor, hogy miképpen is képzeled el ezt az iparágat :DD

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#105) Rolly válasza Rive (#104) üzenetére


Rolly
veterán

A Wellstar egy networking-en keresztül értékesítő cég, ahol a partnerek végzik az értékesítést. A lényeg, hogy az általad linkelt oldal, egy partneré és nem a wellstar-é, az hogy ő hülyeséget ír az oldalán az szomorú, s ráadásul a honlap címe kinézete nem felel meg a wellstar-ral kötött szerződésének. Ennek következtében jogszabály ellenes ...

(#106) Rive válasza Rolly (#105) üzenetére


Rive
veterán

Ez egyre jobb :U

Akkor most tagló. Linkelnéd nekem azt a gödöllői tanulmányt?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#107) Rolly válasza Rive (#106) üzenetére


Rolly
veterán

a tanulmány nekem csak nyomtatott formában van meg, az oldalt tudom linkelni amit ismerősömék csináltak és ott van ilyen ppt bigyóban...

algahirek.demooldal.hu

(#108) Rive válasza Rolly (#107) üzenetére


Rive
veterán

Nomost csak azért, mert a témakörrel foglalkozó tanulmányok általában jól elérhetőek. Emezt meg szeretném már végre egyszer látni.

Beszkennelnéd nekem?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#109) kovsol


kovsol
titán

én vizilabdáztam és nehéz atlétizáltam több mint 10 éven át abbahagytam az edzést 4éve és felmentem 130kg -ra amig edzésben voltam 100kg voltam, de három honapja megint eljárok kondizni
nem csinálok semmi extra cuccot eddig kétnaponta jártam edzeni most egy hete minden hétköznap megyek napi kicsit több mint 1 órát
és nem megszokásból eszek, hanem mert éhes vagyok, odafigyelek kicsit arra is, hogy mit eszek semmi extra módon. pl: nem eszek sok edességet, kevés zsíros étel és kicsit kisebb adagot eszek husnak csirkét és sok zöldséget is eszek ami nem esik nehezemre mert tök szeretem ezeket :D

eredmény: heti 1kg fogyás és mellé izmosodik is rendesen
bár mondjuk mivel a régi izomzatom nem tünt el teljesen abból az időbőből amikor még heti 12 vizilabda edzésre jártam így talán könyebb dolgom van, és nem az a széfolyt magamat is alig tudom vonszolni ember vagyok, hanem csak jó nagy darab emberke
mellé minden hétvégén mezőgazdasági munkát végzek saját földeinken pl: epret és csemegekukoricát termelünk és van pincénk is és van mit csinálni a szöllőben is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#110) Rolly válasza Rive (#108) üzenetére


Rolly
veterán

beszkennelhetem :), de most ha nem gond készülök az államvizsgámra :), majd ha túl leszek az áv-n vagy zv-n akkor küldöm :B

(#111) Rive válasza Rolly (#110) üzenetére


Rive
veterán

Nagyon örvendenék. Én is meg még egy rakás ember, akit érdekel. Volt, aki az - állitólagos - szerzőtől is kérte, könyörögte már...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#113) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Sziasztok!

Diéta ( nem a neten összehordott baromságok )

Röviden és tömören aki fogyni akar zsírból nem izomból az jó minőségű nem feldolgozott kajákat egyen! Egyáltalán ne egyetek telített zsírt (állati eredetű) se lisztes kaját, vajakat meg ilyen szarokat! Muszáj, hogy elfelejtsétek a rossz minőségű "tápanyagokat"!

Aki zsírból szeretne fogyni az áljon rá a rendes kajára mert az hogy koplaltok 90 meg nem tom milyen idióta időn át az baromság, és csak a zsírt raktározza a kúra és izom vesztéssel jár! Nem a mérleg mondja meg, hogy mennyi zsírod van hanem a tükörben látod, hogy megy e le rólad a zsír...

Egyszerű a kaja rizs- sok zöldség- hal vagy csirkemell (a húsokat nem disznó zsíron sütjük) :D (oliva olajon) és aki betartja az el is éri pár hónap alatt (fölöslegtől függően) a zsír deficitet, de persze ha utána vissza áltok a szemét kajákra akkor ugyan úgy vissza jön a zsír! A legfontosabb, hogy nem kell koplalni, egésznapra el kell osztani a kaját! Sok vizet igyatok!

Mozgás forma csak séta legalább napi 1 óra monoton séta! Futás nem jó izmot éget!

Aki télleg elszánt és fogyni akar az nagyon figyelmessen itt olvasson utána a dolgoknak! Bővebben írja le a fent megfogalmazottakat...
És itt egy videó is aki lusta olvasni :) de a bővebb okosságok a szöveges linkben vannnak!
Egy gyúros napja (videó)

Sok sikert minden elszánt zsírt égetni akarónak!!! :)

ui: nekem sikerült 3 évi felhalmozódott zsírt leszedni, nemsokára a kockák is látszanak már a hasamon végre újra - 2 havi diéta után :) és nem volt sanyargató koplalás!

Tibi
:))

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#114) arabicsnus


arabicsnus
csendes tag

Én maradok a divatos fogyasztásnál. 10 pár év sport alatt eddig elég sokszor fogyasztottam :D 5 éve a 60kg-os súlycsoportban vagyok :) Jelenleg most 68 kg környékén mozgok. Tudom nem egészséges, de ilyen ez a sport. Valamit valamiért alapon.

(#115) Crystalheart válasza arabicsnus (#114) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hány centivel? Én 177 centivel a legjobb formámban voltam ennyi minden nyár végén, most 4-el kevesebb, mert minden télen lefogyok, de már egy-két hónapja kezdem visszaszedni a súlyom.

(#116) Crystalheart válasza Jodanovich (#113) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"ne egyetek telített zsírt (állati eredetű) se lisztes kaját, vajakat meg ilyen szarokat!" - A végére minek oda az a jelző? :) Én pl. ha nem tömök magamba ilyeneket, kórosan lefogyok. :D

(#117) arabicsnus válasza Crystalheart (#115) üzenetére


arabicsnus
csendes tag

171 cm :)

(#118) Petya25


Petya25
addikt

Párom napok-hetek óta gyanúsan figyeli a hasamat.
Igazából nem miatta, inkább magam miatt, hogy formában legyek (a kerek is forma) elhatároztam, hogy egy kicsit kínozni fogom magam (184/85). Nem valami nagyon extra dologra gondoltam, mivel hetente többször futok és focizok, Egyszerűen annyi a célom, hogy pár kilót leadjak, lehetőleg a zsírosabb fajtából. A már korábban is bevált heti menüt kezdtem el ma, de nehezen viselem mivel én napközben sokszor szoktam keveset enni, most meg elég kötött a menetrend. Reggelire egy üres kávé elég sovány a spenót+2 tojás ebédig. :B
Hétfő: 85,8kg-mal nyitottam, meglátjuk. Ide blogolok..

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#119) Petya25 válasza Petya25 (#118) üzenetére


Petya25
addikt

Ebédre steak+sali+gyümölcs estére sonka csak ez éltet...
Kedd: 84,5kg első nap gyors eredménye,

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#120) Petya25 válasza Petya25 (#119) üzenetére


Petya25
addikt

Ma és holnap kemény nap lesz, szinte csak zöldség...
Szerda: 83,5kg egész jó az iram

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.