Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiVi$i¤N


DiVi$i¤N
csendes tag

Nahh, hát sztem túlzás ezaz ajánlott pecsét rá :( mer elég silány minőségű lehet a cucc ,már csaka képekből is itélve...

-=đigital ReaL World=- <The Alt[rnätiv[ đimensioN>

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Ez kirááály :D És azokat a ''hangfalakat'' miért kaptad mellé? Benne volt a discman árában, külön vetted hozzá, vagy csak úgy? :) Mert ez nem jött le a cikkből :)

(#3) villamos


villamos
őstag

Az alsó kép linkje...
[link]
:B

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#4) bolondember válasza KrAt (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

A hangfal bónusz volt, kifelejtettem...:D

sry :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) bolondember válasza DiVi$i¤N (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

maga a discman az jó, nem recseg, fém a fedőlap, az jó - az, h a bónusz cucc milyen, az meg ... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) eziskamu válasza bolondember (#5) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát nem egészen bónusz mert a google szerint a lejátszó 29 a speakerek meg 25 euró, úgyhogy külön véve talán tényleg jó az az mp3 lejátszó.

(#7) eziskamu válasza DiVi$i¤N (#1) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem is a hangminőség a lényege a cuccnak hanem, hogy felfújható, mint a Guliverkli, vagy mi a t.köm. Már várom a felfújható plazma tv-t :D . De mondjuk egy felfújható projektoros kijelző még meg is valósítható.

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem annó volt felfujható kalapácsom is :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) napos2600 válasza Jégkokó (#8) üzenetére


napos2600
tag

nekem most is van ;)

(#10) bolondember válasza Jégkokó (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és ezzel felfújható szögeket vertél a felfújható falba?!
:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Agostino válasza napos2600 (#9) üzenetére


Agostino
addikt

Jah, úgy hívják légkalapács. ^.^

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#12) napos2600 válasza Agostino (#11) üzenetére


napos2600
tag

Időközben kiderült, hogy nem találás esete forog fenn. Mellesleg valamelyik hardver gyártó ''terméke'' ez és igen jól el lehet vele náspángolni a rakoncátlankodó hardvert, minimális károkozás terhe mellett.
Kiemelt szolgáltatása ha összeszorítod a kalapácsot, akkor sípol és csörgő is van benne, ami gyermeki lelkemnek nagyon hasznos volt. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.