Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bu-Mo

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Ti biztos nem vagytok komplettek :DDD De sok szerencsét, rajtatok a Logout szeme :R

(#2) marcee


marcee
addikt

Hajrá, hajrá!!! :C
''Aztán ha elrabolnak, s eladnak táncoslánynak, hát istenem.''

Én a hasonló féltésekre azt szoktam reagálni, hogy ''Végülis mi bajom lehet, pénzem nincs, d*gni meg szeretek!'' :D

\m/

(#3) Vamp válasza marcee (#2) üzenetére


Vamp
senior tag

A probléma gyökere abban rejlik, hogy fiúk vagyunk:D

(#4) Vamp válasza Daweee (#1) üzenetére


Vamp
senior tag

Persze hogy nem, de ezt még nem tudjuk. :))

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hátöizééé, minden elismerésem a tiétek, de 30k forint nem sok bagettre lesz elég. :(
Azért vész esetére legyen nálatok egy jól feltöltött dombornyomott bankkártya is.

(#6) Blaise


Blaise
veterán

Eurotrip ? :D

Bagettet tudtok venni akár Lidl-ben itthon is :P

[Szerkesztve]

(#7) Shim


Shim
őstag

Go Vacz, go! Nem vagy észnél, de hajrá! :R

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8) Vamp


Vamp
senior tag

Gogo, gigogo!


Aki tud, adhat tanácsokat, jól:D. Pl sehol nem találok adatot arról, hogy franciában milyen feszültségről mennek a dolgok, mert ha jól tudom 110V, de ebben nem vok biztos, ej...

(#9) Jégkokó válasza Vamp (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Manapság már sztem ez se okozhat túl nagy problémát :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) Shim válasza Vamp (#8) üzenetére


Shim
őstag

No ez nem jött össze :) Első találat: [link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#11) Vamp válasza Shim (#10) üzenetére


Vamp
senior tag

Höhö!

Thx! Agrah, hogy nem írtam be angolul wazzek!

(#12) tkazmer


tkazmer
addikt

sok szerencsét, minden elismerésem a tiétek, én ilyet biztosan nem csinálnék..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#13) Vamp válasza tkazmer (#12) üzenetére


Vamp
senior tag

Köszönöm Néked, s mindenkinek a jókívánságokat! Lesz ami lesz.:D

(#14) bambano válasza Vamp (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nagy dolog, legfeljebb ha jövőre megint összebalhézunk a gay parade miatt itt a logouton, legfeljebb más véleményetek lesz :DD :DD

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) bambano válasza Vamp (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tudtommal a kontinensen mindenhol ugyanaz az áram van.
értem alatta azt, hogy ugyanaz a feszültség, frekvencia, fázis.
másképp nem tudom elképzelni, hogy áramot adnak el országok között.

egyébként én vinnék nagy papírokat és ráírnám, hogy melyik a következő nagyobb város az útvonalon. tapasztalataim szerint stop közben szívesebben felvesznek, ha tudják, hova mész.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Fejenként 30 K? :D És ha odaértek, mit csináltok, mert annyi zsé nem sokmindenre lesz elég franciában :)))

(#17) Vamp válasza bambano (#15) üzenetére


Vamp
senior tag

Eladni még lehetne, nincsenek ennek technikai korlátai.


Shim megmutatta az oldalt, elvileg ugyanaz van mint itthon. Nem tudom hol hallottam hogy 110 V-ot használnak.

A papíros dolgot megvalósítjuk, jó ötlet:D

(#18) Vamp válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Vamp
senior tag

Hát. A Halál óriás-kaszájával szántjuk az emberek tömegeit:D

Nagyon jó kérdés, legfeljebb beállunk vmi alkalmi melóba, pont ez lesz a lényege, meg kell oldani ilyen dolgokat. Lát még ez a Logout okosságokat:D

(#19) Crystalheart válasza Vamp (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

Hát csak sok szerencsét tudok kívánni, szükségetek is lesz rá :DDD

Jól tudtok franciául? :)

(#20) Vamp válasza Crystalheart (#19) üzenetére


Vamp
senior tag

Igazából egy szót se. Csak angol-német. Meg hangosabban, lassabban:D

(#21) celeron


celeron
senior tag

Hát..le a kalappal..sok szerencsét az úthoz..kiváncsian várom a fejleményeket :D

(#22) Daweee válasza Vamp (#20) üzenetére


Daweee
őstag

és egy törzsgyökeres Francia/olasz (értsd más nyelven nem tud) nak majd kéz-és füstjelekkel mondjátok majd hogy mi van ha megáll nektek? :D szerintem pár alapvető szót nézzetek át ezekből a nyelvekből is :)

(#23) Viszlát


Viszlát
addikt

Csak mentek meg jöttök? Ha nem, akkor szállás hol lesz Monaco-ban? Mert vagy alszotok nappal a parton, vagy semmi, kicsit másképp néz ki ott a rendőrség mint itt, nem fogtok tudni találni egy csendes padot...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24) DarkByte


DarkByte
addikt

Na erre kíváncsi leszek; van egy érzésem lesz itt móka, kacagás ;] Hajrá, sok sikert :)

(#25) lesaux


lesaux
veterán

Azért ez elég nagy bátorságra vall. Stoppoltatok már máskor is? Van, aki ilyenkor megáll és elvisz egy darabon? Soha életemben nem vettem fel stoppost, nem is fogok.
Monaco viszont gyönyörű. A feleségemmel kétszer indultunk el oda, de első alkalommal Pinacenzánál elfogyott az eurónk, ezek a köcsögök meg nem váltottak forintot egyetlen bankban sem. Akkor leírhatatlanul szarul esett, hogy vezettem oda-vissza egy napig, félórákat aludtunk benzinkutaknál meg szállodák parkolójában, és tök fölöslegesen fizettünk ki egy valag pénzt térképekre, energiaitalra, autópályadíjra meg benzinre.
Aztán egy évvel később fapadossal elrepültünk Nizzába (ha jó pár hónappal előre lefoglalod, akkor még olcsóbb), majd átvonatoztunk Monte-Carlóba.
Na, ekkor éreztem először, hogy talán kicsit örülni kéne az egy évvel ezelőtti kudarcunknak. Parkolóhely egy szál se, a franc tudja, hogy kell-e fizetni, ha mégis le tudod rakni valahol az autót. Állítólag külföldi rendszámú kocsival engedélyt kell kérni, hogy behajthass a városba, de ezt nem tudom már, hol olvastam. Az se baj, ha kipihenten érkezik az ember, nem egy nap vezetés után. Jó kis séta maga a Forma-1-es pálya is, aztán fent a hegyen is vannak érdekességek: a palota, a tengeri múzeum, a botanikus kert, a hegy túloldalán meg egy csodaszép öböl jachtokkal.
Szóval szerintem nagyon megéri ellátogatni Monte-Carlóba, de én így nem mernék nekivágni.
Néhány fotó: [link]

(#26) (Kolombusz) válasza lesaux (#25) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Be lehet hajtani mindenféle engedély nélkül is a városba, én már kétszer voltam, fater idén volt harmadjára.

(#27) Vamp válasza lesaux (#25) üzenetére


Vamp
senior tag

Stoppoltunk-e?:D Szerintem idestova 2 éve nem késtem el sehonnan, ha lekéstem a buszt vagy vonatot. A stoppban az a jó, hogy MINDIG, minden esetben megállnak. Ez nem vicc, volt hogy 2 óra alatt lent voltunk Aquincumról Csopakon, 2 fuvarral. Éjjel kicsit kevesebb az esélyed, de arra van a sátor, hogy ott töltsük el azt a pár órát.
Van aki úgy gondolkodik, mint te (nem bántásként mondom), és sosem venne fel semmi pénzért senkit. Van azonban a sofőröknek egy olyan rétege, akik korábban kismillió kilométert lestoppoltak, aztán ''törlesztenek''. Ilyen is, olyan is előfordul szép számban a világon mindenhol.

(#28) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Júliusban Szlovéniában voltam egy fesztiválon.
Mikor épp mászkáltunk néhány pajtásommal, találkoztunk egy magyar párral (csaj-srác).
Pécsről jutottak el odáig 3 nap alatt ( ~500 km) úgy, hogy 19 autós vette fel őket! :/ Elég rideg!
Úgyhogy egy vödörrel kívánok!! :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29) Solad válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


Solad
őstag

Azért vész esetére legyen nálatok egy jól feltöltött dombornyomott bankkártya is.


bun lenne ilyet elkovetni, az egesz elveszitene a lenyeget :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30) EQMontoya válasza Solad (#29) üzenetére


EQMontoya
veterán

uhh, ez azé igen bátor válallkozás? személyit visztek? :DDD

Same rules apply!

(#31) Vamp


Vamp
senior tag

Gyorsan a tárgyra térek, mert sürget az idő.

Szükségünk lenne egy kézre tehető GPS-vevőre. Fizetni nem tudunk érte valami sokat, inkább bérelnénk, ha valaki ebbe belemenne. Sajnos ami tervben volt, hogy kapunk, a sztornóra került a minap. Nem mondom, hogy anélkül nem lennénk meg, de nagyban megkönnyítené a dolgunkat. Ha valaki fel tudná esetleg ajánlani a sajátját, azt nagyon megköszönnénk!

(#32) Solad válasza EQMontoya (#30) üzenetére


Solad
őstag

en nem megyek ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bu-Mo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.