Hirdetés

2022. december 5., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Pyton

Pyton
aktív tag

Ki tudod számolni, hogy mikor ér oda a busz. Ugyebár ottvannak az indulási időpontok a végállomásról, jobb esetben tudod melyik megállóban vagy, és van ugye a megállók listája, menetidővel. Gyakran számolgatok így. (pl tegnap, 30-as ritkánjáró villamos vs gyaloglás, számol, gyaloglás wins)
Valóban kényelmesebb lenne egy, az adott megállóra vonatkozó menetrend, de szerencsére csak egy ismeretlenes az egyenlet. :) (ha megvan minden tábla...)

[Szerkesztve]

(#2) (Kolombusz)

(Kolombusz)
veterán

Én szerény képeségeimmel úgy számoltam, hogy 20:36 és 20:50 között csak 14 perc van, de lehet, hogy ott nálad görbül a téridő kontinuum, nem tudom...

(#3) HunBeowulf

HunBeowulf
csendes tag

Üdv! Ha minden igaz, a kukásautóba felölről öntötték a tárolók tartalmát, igaz? Na már most ha tényleg felölről üntötték, akkor az külön tárolókba megy és nem egybe. Én is egy ideig abban a hitben voltam,hogy egybeöntik, de láttam egy videót és mások is mondták. Üdv: HunBeowulf

Oel ngati kameie - I see you

(#4) Jofi81 válasza HunBeowulf (#3) üzenetére

Jofi81
őstag

Ezt én is így tudom. Csak úgy látszik, mintha egybe öntenék.

(#5) Pyton válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére

Pyton
aktív tag

Esetleg még lehet az, hogy az indulási időpontok a végállomásról-t nézte, (20:50) csak azt hitte, hogy az arra a megállóra vonatkozik. Vagy elírta, vagy 10 perc volt a busz menetideje a végállomástól a kérdéses megállóig.

(#6) Tüzi

Tüzi
veterán

Pont ugyanígy működik ez az ország, mint ahogy láttad a szelektív hulladékgyűjtéssel. Nagyot mondunk, ''Azt mondtuk, hogy legyen... és lett'' (ismerős? :) ) aztán a képet ráaksztjuk arra a tevékenységre, de a kép alatt minden ugyanúgy megy, mint azelőtt. Ezért nem jutunk 1ről a 2re, mert ilyenek vagyunk. Nem tudunk újítani állami szinten (sem)
Most voltam legyelben, 3% (!!!) az ÁFA-juk... Litvánia 23%os gazdasági fejlődést produkált, a lengyelek 11et, a szlovákok 9-et.... Mi 1.7-et... De dübörög a gazdaság, meg pannon puma... A kép megvan, ami alatta van, az kit érdekel... még ha szelektíven is gyűjtjük a szemetet...

What is the cost of lies? It's not that we'll mistake them for the truth. The real danger is that if we hear enough lies, then we no longer recognize the truth at all.

(#7) lesaux válasza Tüzi (#6) üzenetére

lesaux
veterán

A 3-as meg a 4-es hsz-t olvastad? Én is megerősíthetem az ott leírtakat.

(#8) #64791808 válasza Tüzi (#6) üzenetére

törölt tag

A szelektív hulladékgyűjtés tényleg működik, én a saját szememmel láttam, hogyan.

Lengyelországban az általános ÁFA kulcs 22%, amely mellett 7%-os kedvezményes, valamint 0 %-os kulcsot is alkalmaznak. A feldolgozatlan termékeket terheli 3 %-os Áfa. Nem mindegy!

A többiért meg utálunk, mer igazad van :)

(#9) Nimrod válasza HunBeowulf (#3) üzenetére

Nimrod
addikt

Illetve a szelektívgyűjtős kukásautó máshogy is néz ki. :)

(#10) piqla

piqla
őstag

Mondjuk en nem lepodnek meg, ha osszeontottek volna. Sajnos nem egy peldat lattam/tapasztaltam mar :F

Szereted az állatokat?

(#11) Nimrod

Nimrod
addikt

Engem inkább az zavar, hogy rendszeresen felgyújtják ezeket a konténereket (vandalizmus). :(((

(#12) Peter789

Peter789
senior tag

a napokban budán a volt skála parkoló mellett éppen kifogtuk, hogy a kis utcába megállt egy sima platós karos ifa, és ott szerencsétlenkedett egy picit, mert a parkoló kocsik miatt nem tudta kiemelni a konténereket. sima platós - vajh belepakolta volna mindet sorba, vagy csak az egyiket? már sosem tudom meg, mert feladta, elment :O ;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#13) Makaveli válasza (Kolombusz) (#2) üzenetére

Makaveli
senior tag

Javítottam...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#14) Makaveli válasza Nimrod (#9) üzenetére

Makaveli
senior tag

Igazad van, de ez egy ''igazi'' kukásautó volt, és nem a tetejébe öntötték bele a cuccot, hanem a hátuljába... Szóval ennyit ér, ha az ember jót akar tenni.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.