Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

És az tudatosult benned, hogy egy betörő is kb ilyen egyszerüen be tud majd jutni hozzátok? :)

Amúgy gratula a leleményességhez :)
Én egyszer ugyanigy otthonhagytam a kulcsot, és nem akartam anyámékat felzavarni hajnal 3-kor, igy kb 6ig az ajtó elött ücsörögtem :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) tkazmer válasza Andie (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, ez is eszembe jutott...jah, és miközben szereltem vissza az ablakot, odaégettem a jó kis előrefagyasztott pizzamat, mikorra beértem, a mikró valami füst niagarához hasonlított. Mostanra már az emeleti szobámban is érzem a füstszagot:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Chieftec


Chieftec
őstag

OMG :DDD Ilyen mondjuk nekem is volt mar de inkabb megvartam mig hazajon valaki. :)

(#4) PazsitZ válasza tkazmer (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Velem olyan történt, hogy elhagytam a kulcsomat. Szüleim leszidtak, új zár kézbenyomva mehetek haza, cseréljem le őket.
Neki is láttam viszont csak az egyik ajtóhoz kaptam kulcsot. A másik ajtó ugye zárva, úgy nem olyan könnyű kicserélni a zárat :) .
Fogtam egy masszivabb gémkapcsot egy drotdarabot és pár perc alatt kinyitottam a sima elzett márkájú zárat, ami millió-egy helyen van és biztonságosnak tartják.
Persze azzal se lehet vitatkozni, hogy ahova nagyon akarnak, ugyis bemennek valahogy...

- http://pazsitz.hu -

(#5) Egon


Egon
nagyúr

Jó sztori, velem is sokszor előfordult hasonló.
Anno olyan családi házban laktam, hogy az egész alsó szint műhely, illetve kazánház volt, a lakrész a felső szinten helyezkedett el. Elég sokszor előfordult, hogy én is otthonhagytam a kulcsaimat, és amikor hazamentem, éppen nem volt otthon senki. A kertkaput egyrészt ki lehetett nyitni az alsó retesz felhúzásával, másrészt a kerítésen át tudtam ugrani...:) Viszont a házba bejutni nem volt egyszerű. Az emeletre vezetett egy külső lépcső, de annak a végén egy zárt bejárati ajtó volt, 2 db komoly zárral ellátva. Az összes földszinti ablakon rács volt, az alsó szintre egyetlen bejárat vezetett (egy kétszárnyú garázsajtó), ami viszont általában sosem volt bezárva (elég nyugis környékről volt szó). Kívül nem volt rajta kilincs, csak a normál zárnyelv fogta. Először egy sima csavarhúzóval is kinyitható volt (a zárnyelv kívülről is látható volt, egy kis aláfeszítéssel kiugrott), de aztán egy takaróléc lett felszerelve, így ez a megoldás nem játszott. Az egyik ablak ellenben tavasztól őszig nyitva volt (belső csapról ment a kerti slag, és ott volt kivezetve), de rács védte. Viszont a rácson elég sokáig átfértem...:D A későbbiek folyamán az egyik, közelben lakó barátom mászott be (ő vékonyabb volt nálam)...:DD
Egyszer pedig, amikor éjjel értem haza kulcs nélkül, kb. 1 órás szenvedéssel a két kis kezemmel (!!!) leszereltem a 4 db 10-es anyát, ami a rácsot fogta (hálistennek nem voltak nagyon meghúzva), és úgy másztam be...:)

[Szerkesztve]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) tkazmer válasza PazsitZ (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

Nálunk nem olyan egyszerű a dolog, valami nagyon sepciális biztonsági zár van, amelyhez ha kulcsot akarunk másolni, még valami kódkártya is kell...meg a hozzá adott papír szerint van még mindenféle egyéb védelme is, pl saválló stb.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) dragonfx


dragonfx
veterán

LOLLL :C

mai best téma, gracca a bejutáshoz.

1x velem is történt ilyen, akkor szerencsésen megusztam,csak a szúnyogháló látta kárát mivel más megoldás nem volt, csukott ablak híján, tehát szék, kilincs és egy kis huzodzkodás végén az ajtó feletti szunyoghálótt kiszakítva egy gallyal jutottam be és ott virított a kulcsom benn az akasztón. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8) shev7 válasza tkazmer (#2) üzenetére


shev7
veterán

akar vernarancseknal is megvarhattad volna amig hazaer valaki, es akkor a pizzad sem egett volna oda ;]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9) tkazmer válasza dragonfx (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

Köszi(bár nem nagyon tudom még, hogy mi az a mai best téma..)

(#8) shev7
várnarancs.. egyébként jó buli volt a a pizzaégetés is, nagyon jól nézett ki, ahogy a füst hömpölygött ki a mikró alján, tisztára mintha egy vízesés lett volna. Amúgy most, hogy apukám hazaért, kiszállt az autóból, első dolga volt, hogy megkérdezte, hogy mi ez a füstszag.

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) -conrad-


-conrad-
addikt

Ilyenkor kell elmenni inni 1-2-3 sört, aztán majdcsak haazaér valaki.. :))

(#11) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Leleményes megoldás. És mikor értek volna haza, sokat kelett volna várnod?
Még szerencse hogy nincs riasztótok. :DDD

"Csak úgy mondom"

(#12) tkazmer válasza Csapi007 (#11) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, ez az egész olyan 15 óra körül volt, és olyan 17:30 körül értek haza legkorábban. Amúgy van riasztónk, csak nem használjuk(az egyik képen talán még látszódhat is..)

(#10) -conrad-
Lusta vagyok én ahhoz...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#13) evR válasza -conrad- (#10) üzenetére


evR
aktív tag

osztom a véleményed! :C :R

''...trend a lelke mindennek...''

(#14) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Én pont Tegnap csuktam ki magamat a panel lakásból! Szerencsére a földszinten lakunk! Bukóra volt döntve a szombában az ablak,így hátramentem és egy bottal 1*rüen elfordítottam az ablak kilincsét és be is jutottam! Elég gáz így bárki bejöhet szóval zárom is ezentúl és rengetegen laknak itt ,de senki nem szólt egy szót sem.

(#15) zdanee


zdanee
őstag

A cimet, ha kerhetnem, es h mettol meddig nem vagy otthon :D

Egyebkent az ilyenek elkerulesere van potkulcsunk a szomszednal is... (megiscsak jobb, mint a villanyora vagy a labtorlo :D)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#16) tkazmer válasza zdanee (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Én csavarhúzót ''tartok'' a szomszédéknál(várnarancséknál)...otthon meg szinte mindig van valaki, nagy a család:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Velem is fordult már elő ilyen, de pincénk nincs és még ablak se lett nyitva hagyva. Viszont a felső teraszra felmászva nem kis kockázatot vállalva sikerült bejutni. A felső szint nincs belakva, így ott nem is voltak felrakva még az ablakok, de már beraktuk őket.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.