Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

csak tippek: bérlés helyben (esetleg társbérlet, mással közösen használva) vagy használt cucc vásárlása ott?

(#2) szepi79


szepi79
őstag

kinn veszel használt cuccot, aztán hazajövetelkor megpróbálod eladni, ha nem sikerül, majd a barátod eladja helyetted (ha bízol benne annyira)

szerk: és akkor a kész anyagot még referenciaként is felhasználhatja, hátha még többért is el lehet adni, mint amennyiért vetted :DDD

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Mondd meg az írnek, hogy jöjjön ő ide...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mivel félig-meddig logisztikában dolgozom, első ötletem az lenne, hogy kérnék árajánlatot szállítmányozási cégektől, mennyiért vállalnának egy ilyen fuvart. Ha relatíve olcsóbb, mint kint venni dobszerkót, akkor érdemes volna ezen a szálon elindulni. Talán DHL, vagy ismertebb cég, ami irányoz más fuvar(oka)t is arrafelé, ''kedvezően'' ki tudná a szettet juttatni. De megmondom őszintén, a szállítmányozási költségeket illetően már nem vagyok nagyon képben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) zsiga667 válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

Egy ekkora méretű csomag esetén én félmillió fölé tippelném az árat. Pár hónapja akartunk kiküldeni egy szarvas-trófeát Párizsba, 240k volt a legolcsóbb ajánlat...

(#6) Lala77


Lala77
tag

Kérdés hogy hogy utaznál ki, és milyen kocsiba (kisfurgon) férne be a cuccod, és hány embernek kell még mellé férnie, na és van-e jogsid (meg merszed angliában baloldalt közlekedni :)) )
Amúgy szerintem is a kinti dobszerkó bérléssel járnál legjobban, a kérdés hogy mennyi idő alatt szoksz meg egy újat, meg mennyire kapsz pont olyant mint amilyent szeretnél (ezt mondjuk a barátod körbekérdezheti neked, de legalábbis kontaktokat szerezhet, hogy hol érdeklődj, te tudod pontosabban mi kéne neked)
sok sikert a projekthez :)

ingyombingyom

(#7) Maestro85


Maestro85
tag

Hello!

szerintem meg kéne próbálnod kölcsönkérni egy dobszerkót. v.bérelni. az ír gyerek nem ismer olyan zenekart, akinek a dobosa tudná nélkülözni egy kis időre a dobcuccát? mert ez itthon szerintem eléggé elterjedt, hogy koncerten pl. több zenekar használ egy dobszerkót. és ezzel anlgiában is találkoztam. azonkívül a sajátod kivitele kb. többe kerülne, mint amennyiért kint tudnál venni egy ugyanolyat :) tehát én megpróbálnék ott kérni valakitől, vagy tényleg bérelni. tuti van olyan dobos haverja, akitől el tudna kérni egyet.
persze lehet h tévedek. de a segítő szándék megvolt! :)


[Szerkesztve]

(#8) Vamp válasza Maestro85 (#7) üzenetére


Vamp
senior tag

Köszi az ötleteket.


Hát igen, elsősorban jó lenne a sajátot kijuttatni, többek közt ilyenekre gondoltam, hogy valakinek épp akad némi dolga arrafelé, aztán megegyezünk a benzinpénzben, stb...

Ha kint veszek cuccot (egyébként nincs miből:D), azt el is kell adnom, máskülönben mit kezdjek vele, ha hazajöttem? Bérlés meg igen drága mulatság, sokmindennek utánakérdeztem már.

Itthon lehet hogy bevett gyakorlat a szerelés kölcsönadása, én ilyennel mégsem találkoztam még sehol sajnos... Én sem adnám oda senkinek, épp tegnap volt koncertünk, az előttünk játszó ''zenekar'' ''dobosa'' gyakorlatilag a földbe amortizálta a saját cuccát a végére.


Valószínűleg feltúratom vele fél Írországot, most tényleg csak az érdekelt, miféle lehetőségeim lennének kivinni a cuccot, voltak már itt a PH-n érdekes megoldások logisztikára:D

(#9) Ja no válasza Vamp (#8) üzenetére


Ja no
aktív tag

Ahogy angliában, úgy írek felé is szépszámmal dolgoznak magyarok. Páran járnak ki-be kocsival, olykor egyedül. Én is így hozattam haza cuccomat angliából.
De lehetne még mutyizni utazási irodákkal is, biztos mennek buszok írországi körútra, stb... Oda be tudnád zsuppolni.
De a vdrum egy kofferban is elférhet... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.