Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Erről a Qualcomm® MSM 7200-ről tud valaki valamit?
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mit tud egy Samsung 400 MHz -hez vagy egy Intel 520 Mhz-hez képest. Jó lenne valamilyen proci teszt...

Egyébként meg nagyon klassz a ketyere. Alig nagyobb mint a Trinity (P3600) és még bill. is van benne.

(#52) <Adamsky> válasza parandroid (#37) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem ilyen méretnél annyira (egyáltalán nem) nem gáz a QVGA.
Szinte észre sem lehetne venni a különbséget. Illetve igen: fogyasztásban és sebességben szvsz. sokkal vetné vissza a készüléket.

(#53) parandroid válasza <Adamsky> (#52) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

3,5''-en én marhára észreveszem a különbséget...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#54) erdoke


erdoke
titán

A 190 g és a 19 mm nálam is a táska kategória, de arra már inkább egy 11''-os 1 kg-os subnoti kellene... Telefon helyett ez nem alternatíva. A Samsung i600-am alig tud kevesebbet, miközben 11,8 mm és 105 g. Sőt, QVGA felbontás mellett a 2,8'' kicsit már pixeles lehet.
Lesz még jobb készülék a HTC kinálatában, akár az idén is. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#55) boldi21 válasza peba0706 (#1) üzenetére


boldi21
csendes tag

Egyvalamiben megis jobb az iPhone! Megpedig nem is akarmiben, a CPU sokkal erosebb!
Hogy miert nem birtak egy 200MHz gyorsabb procit belerakni... :((

(#56) Alukard


Alukard
senior tag

Én most jelenegel 1 HTY TyTN/Hermes készüléket használok WM6al, és elég sok minden átkerült erre a Kaiserből :DDD (dialer, comm manager, today,....)
És csak annyit szeretnék mondani, hogy PDA-s piacon (az én meglátásom szerint) a HTC egy ha nem is teljesen (HP,...) de egyedi és vezető pozíciót tölt be a gépeivel. A megoldásaik (ha nem is feltétlenül egyezek ki az összessel) jók, és nem alaptalanok, lásd QWERTY billentyűzet, én már nem tudnék meglenni nélküle annyit használom, és gyorsabb is mint a kézírás felismerő és nem kell megtanulnom az írásmódot sem. Akárhonnan nézem a Kaisert minden téren fejlesztettek rejta a Hermes hez képes, csak a kijelzőn nem (és ez az egyetlen szívfájdalamam :O ), de ha minden igaz akkor karácsony magasságában meg is lesz :DDD

Az iCrap -et meg ne is hasonlítgassuk egy egészen más kategóriába tartozó eszközzel. Mert még a port sem látja amibe leborulhatna a Kaiser után


1kis érdekes olvasnivaló haszonló témában (Angol): [link]

[Szerkesztve]

https://blackfyre.ninja

(#57) Pompi válasza boldi21 (#55) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Attól, hogy kevesebb MHz-s még nem feltétlenül gyengébb vagy lassabb.

Feel Good Inc.

(#58) shark300


shark300
tag

Nem olvastam végig a cikket, de mintha nem jelezted volna a forrást: [link] :D

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#59) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

igazibol nekem a cimmel van bajom.
kövnek meg egy subnotit hasonlitunk ehez és odairjuk hogy ez ahoz képest semmi.

Nem egy kategoria.

Mobilban meg a fél világnak nem erre van szüksége. Nekem sem. Egy 4gbs $299 8gbs $399es Iphone a maga méretével, sulyával ennél nekem sokkal jobb: ''A HTC ehe képest semmi.''

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60) <Adamsky> válasza parandroid (#53) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

''Szerintem ilyen méretnél''

Értsd: 2,8 hüvelyknél nem 3,5-nél.

(#61) BaLee válasza Avicularia (#17) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nokián jelenleg van a TomTom ami hasonló szintű navigáció, mint az I-GO. Sőt vannak akik jobban szeretik és inkább TomTomot használnak. Ráadásul ugyanolyan részletes térkép van hozzá mint az I-GOban szóval ezt a kérdést buktad. :))

(#62) Avicularia válasza BaLee (#61) üzenetére


Avicularia
veterán

arról a programról beszélsz,aminek kb 40-45% lefedettsége van itthon?
mert a tomtom-nak kb.ennyi van ha jól tudom
szóval ne hasonlitsuk az I-go-hoz

csak egy példa,nézd meg hazánk lefedettségét ,47%

(#63) BaLee válasza Avicularia (#62) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez egy régi térkép amit linkeltél. Az aktuálison 99% MO-i lefedettség és ugyanaz a térkép van alatta mint az I-GOban. Ráadásul a program is magyar nyelvű és magyar hang is van alatta.
Nem mondom, ha lehetne választani lehet én is az I-GO-t használnám de amíg nem lehet addig mindenben megfelel a TomTom is (IGOt nem próbáltam).
Csak azért írtam mert hülyeség amit írtál, hogy nincs normális navigáció symbianra. :)
Fórumokon amit olvastam ott nyugateurópában pl. sokan szívesebben használják a TomTom-ot a magyarok közül is.

(#64) Tibsa91


Tibsa91
csendes tag

Új képek kellenek :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.