Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

egész jó írás! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Azt ne mondd, h Bognál Te szereltél... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Jaer válasza bolondember (#2) üzenetére


Jaer
csendes tag

??? Nem tudom. Nem hiszem.

www.ikeakonyha.hu

(#5) bolondember válasza Kalandor (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jóvanna, ez csak amolyan ''kikacsintás'' lett volna... :B :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) lesaux válasza bolondember (#2) üzenetére


lesaux
veterán

De, Bognál szerelt, közvetlenül a magyar tenger partján, miközben durván szólt a házimozi, és pannonos telefonon tartották a kapcsolatot, mert a T-Mobile-nál megszűnt a csoportos kedvezmény, és amúgy is tolvajnak nézték őket. Minden mindennel összefügg.

(#7) lacam


lacam
aktív tag

Jó írás! :)

Még nincs szükségem konyhabútorra, de majd majd ha kell, majd előkeresem ezt a blogot és kérni fogom a tippeket! :C

(#8) karaj


karaj
csendes tag

Érdekes, éppen most vettem konyhabútort az IKEÁban, hazahozták, hiányzott egy darab, amit később elhoztam. Összeraktam, és minden szuper :)
Egyedül a lábazattal nem voltam megelégedve, ez valami ultragagyi, ha megmozdítottuk szinte azonnal kiesett. Amúgy rendben volt, és passzolt is minden, pont ahogy kiszámoltuk.

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#9) RexpecT válasza lesaux (#6) üzenetére


RexpecT
addikt

Ez jó volt :C !

(#10) Palika71


Palika71
őstag

Van egy asztalos üzemünk. Dicsekvés nélkül, tényszerűen mondom, hogy lassan 25 éve üzemelünk.
A barátaim soxor nem akarnak azzal terhelni, hogy a bútorjaikat mi készítsük el (mert úgy sem kérném el az árát, és az meg nekik ciki), így előszeretettel vásárolnak a KIKA és IKEA (tökmindegy) termékei közül, és ilyenkor valahogy mindig náluk kötök ki, egy kis szerelésre.
Felháborító, és döbbenet az a mocsok, amit ők bútornak árulnak. Szörnyű.
Itt jön az érdekesség.
Én is sokat járok a svédekhez ötleteket ''lopni''.
Tapasztaltam, hogy a bútorok egy (kis) része, már valóban hozza azt a minőséget, amire én azt mondanám, hogy az annyiért megéri, és hazavihető. És az árban pedig alig volt különbség a normális, és a katasztrófa között.
Az én barátaim (és rokonaim) még arra sem kérnének meg, hogy megnézzem az üzletben a kiszemelt terméket, mielőtt hazaviszik, pedig segítőkész vagyok, hiszen ezért hívnak szerelni.
Nem értem az embereket... :(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#11) Jaer


Jaer
csendes tag

Elolvastam Bog írását, nem én szereltem nála. De az alukeretes üvegajtónál szerintem nem kellett volna ennyit szívni. Egyszerű oka van annak, amiért így gyártja az IKEA. Egy sarokpánt helyét körülményesebb otthon kimarni, mint fúrni két lyukat. Meg a szerelési útmutatóban le is van írva, hogy hová kell fúrni, úgyhogy legközelebb csak bátran! Nem lesz baja az üvegnek.

www.ikeakonyha.hu

(#12) Jaer válasza lacam (#7) üzenetére


Jaer
csendes tag

Ja, egyébként bárkinek segítségre van szüksége konyhaszerelésben az keressen bátran!

www.ikeakonyha.hu

(#13) gyiku


gyiku
nagyúr

ikea-s dolgozot, ismerost keresek, vag barkit, aki gariztatasban tudna segiteni... :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.