Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Ezt az újabb részt még Karácsonyra szerettem volna Nektek ajándékba adni, de aztán az ünnepi kavarodásban nem állt össze teljesen.
Ezúton fogadjátok tőlem újévi ajándéknak :D
Jó szórakozást!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) bandiras2 válasza Andie (#1) üzenetére


bandiras2
senior tag

Végre! Végre! Végre!
Már azt hittem hogy teljesen elhanyagolsz minket!
ALÁNT a Parlamentbe! Nagyobb állatok is vannak ott, annyi kárt nem tud csinálni mint arrafelé egyesek :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mivan csak én olvasom alán kalandjait?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4) Andie válasza bandiras2 (#3) üzenetére


Andie
őstag

Nem, hálistennek többen is :D Pár perc, és eléri a 100adik lekérést.
Csak gondolom sokan nem szólnak hozzá, mert vagy negativ kritikájuk van, és nem akarnak illuziórombolók lenni :) (bár szivesen veszem a negativ kritikákat is), vagy lusták megosztani velünk a gondolataikat. Ebben mondjuk nagyban hasonlitanak Alánra :D
De az a pár fős keménymag, aki minden részhez beirogatott, ösztönzést ad a folytatásra :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5) PazsitZ válasza Andie (#4) üzenetére


PazsitZ
addikt

Na akkor biztatásképp, írok! Szóval jöhetne már a köv. rész :D .(türelmetlen vagyok)
Te meg Bog mindig feldobjátok,szinesítitek a napomat -és gondolom nem csak az enyémet- a jópofa vicces sztorijaitokkal! :R

- http://pazsitz.hu -

(#6) bandiras2


bandiras2
senior tag

Csatlakozok, mert én is kiváncsi vagyok mit művel legközelebb ez az igen érdekes egyéniség..
ALÁN for president!!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7) #64791808


#64791808
törölt tag

VINNYOGÁÁÁÁÁÁS :D

(#8) Andie válasza #64791808 (#7) üzenetére


Andie
őstag

Szemét disznó vagyok, tudom.
Maholnap pótolom a tartozásom felétek! köszönöm a türelmet! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#9) essexboy válasza Andie (#8) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Elismerésem!

Kicsit hasonlít a rejtő féle ponyvaregényekhez, stilusát tekintve nagyon is bejön :R

Jah és várom a folytatást... :C

essexboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.