Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ArctiClean

Hozzászólások

(#1) Remington


Remington
őstag

hello
nem rossz cucc tényleg, de nem értem h mi értelme van ennyire letisztítani a procit? normális esetben úgy is megint lesz rajta paszta

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#2) engusz válasza Remington (#1) üzenetére


engusz
veterán

Annak éri meg igazán, aki hetente vagy naponta szerelés végett érintkezik gépekkel. Jó pár hónapja bontottuk fel, azóta nagyon sok gépnél használtuk. Procikra, chipsetek, videokártyák, stb...

Az a jó benne, hogy a ragadósabb, masszásabb (általában gyári hűtőkön lévő) pasztával is elbánik. Valamilyen törlő eszközt átitatsz vele, és nagyon szépen le lehet takarítani pl. egy nyakig pasztás procit. (Sajnos találkoztam nem egy olyan géppel, ahol még az alaplapra is jutott.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) kozmate


kozmate
tag

A sebbenzin/alkohol is gyönyörűen leviszi azokat a ragadós vackokat.

(#4) moma


moma
őstag

Pont valamelyik nap futottam bele egy chipseten valami durva ragacsba, aztán bezinnel gyönyörűen lejött, bár aggódtam kicsit, hogy nem e árt ott valaminek (szerencsére ezért jó ez a fórum, mert meg lettem nyugtatva egyből, hogy csak nyugodtan :D).

we all deserve a bit of luck.

(#5) Brett apó


Brett apó
tag

Én a 92°%-os saját készítésű alkoholommal :DDD szoktam ezt csinálni az eddig mindent leszedett,sőt a szaga is ütős :)

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Protegum vagy Protesol.
Eleg eros zsiroldoszer, altalaban a nyomdaiparban hasznaljak ennel mar csak a kromofag az erosebb.

Amugy szerintem szimpla paraszt vakitas ez a cucc.

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én sima 90%-os alkoholt használok, amit bármelyik gyógyszertárban be lehet szerezni, és sokkal olcsóbb. :)

***

(#8) twollah válasza ollie (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

En a munkahelyemrol tudom (tudnam) hozni liter szamra a Protegumot...

(#9) ollie válasza twollah (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ezt az árat nehéz überelni. :)

***

(#10) kefete válasza moma (#4) üzenetére


kefete
tag

A benzin nem vezeti az áramot, pl. autókban a görgőcellás tápszivattyúban a villanymotorban a tekercsek között folyik a benzin. :)

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#11) moma válasza kefete (#10) üzenetére


moma
őstag

Igazából egy olyan chipről volt szó ahol a mag kiáll a felületből (sacc ilyen:[link]) és az érintkezési pontjuknál valami korábban lágy anyaggal van kitöltve. Na az jutott eszembe, hogy azt az anyagot esetleg nem e fogja oldani a benzin. Végül is nem lett baja.

we all deserve a bit of luck.

(#12) ^Boss


^Boss
őstag

hol lehet kapni egyebkent ezt az arcicleant?

(#13) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Sebbenzin is tökéletes a célra. Nem értem mért lenne szüksége bárkinek is ilyesmire. Kár érte pénzt kiadni.

Nem minden vándorút céltalan...

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ArctiClean
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.