Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Szia guga! Remélem, hogy jól vagy! ;-)

Ami az álmodat illeti, szerintem az írásod végén elég jól kifejtetted a lényegét.
Ami ott a tanyán történt (veled), az az elutasítás, és a cigányok által reprezentált kisemmizés, kiszolgáltatottság, s az ettôl való félelem kísért néha az álmaidban.

Ezeket ''figyelmeztetésekként'' is fölfoghatja az ember, ha elég eszes,:) hogy semmiképp ne ismételje meg a történelmet.

És jól rátapintottál a lényegre is: a megbocsájtás kulcsfontosságú a ''gyógyuláshoz'' és a felejtéshez. Még akkor is jó megbocsájtani ( elengedni) az ôsök bûneit, ha azok soha nem kértek bocsánatot tôlünk.

Ne hagyd abba az írást. :) Isten áldjon! -- Hívd segítségül ;)

IN GOD WE TRUST!

(#2) hm


hm
aktív tag

Elolvastam. Elgondolkodtam. Egyelőre nem jutok szóhoz.

(#3) talmida válasza hm (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hogyan lehet itt ilyen ''halkan szólni'' .......szürkével írni? (Bocs, hogy ilyen --mások számára talán-- pofon egyszerû dolgot sem tudok, de még nagyon újonc vagyok)
Elôre is köszönöm.

IN GOD WE TRUST!

(#4) talmida válasza talmida (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:Y Hm. Ez érdekes!

Ebbôl azt sejtem, hogyha valaki szürkén írt és én nem változtatok semmit a beállításokon, akkor az enyém is szürke lesz. :) De továbbra sem értem, hogy lehet ''eredetileg'' is így írni?

IN GOD WE TRUST!

(#5) talmida válasza talmida (#4) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, ez nem jött be. Mindenkitôl elnézést a próbálgatásaimért, de így tanul a legtöbb emeber....:) ..a maga kárán ;) :(

IN GOD WE TRUST!

(#6) talmida válasza talmida (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK. +értettem! :))

IN GOD WE TRUST!

(#7) Agostino válasza talmida (#4) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Guga, esetleg nincsen egy képed erről a tanyáról? Vagy régebbi írásodban linkelted már? Szívesen megnézném milyen lehet. Neadjisten a mohával benőtt romról egy?

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó írás. De mindegyik írásodban van ''húzóerő''.

Hmhm. Esetleg összefuthatnánk mint egy tájban lakó emberek.
Fényesen vagyok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) guga válasza talmida (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszi, grafológiát vagy pszichológiát végeztél?
Tényleg, mit dolgozol usánkában? :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) guga válasza Agostino (#7) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Nincs fotóm, de Apámtól (ha találkozom vele) mindenképpen kérek egyet, amin jól látható.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) guga válasza Algieba (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Biczere a gyerekkorom volt, én 17 éves koromban elszöktem otthonról Budapestre és azóta itt élek :D
De semmi akadálya a találkának, nyáron megyek haza Gyulára és onnan kerékpárral Bcsabára a haveromhoz, aki Jaminában postás (Szferle Attila, csiga).
A Veszely csárda mellett fogok eltekerni és beugrok a fényesi szőlőkbe is a Marik családhoz, Punyi osztálytársam volt.
No meg Öcsémmel oda járunk néha horgászni a Veszely csárda mögötti tóhoz, ami a Doboz felé vezető úton van jobbra.
A fiammal meg mindenképpen kimegyek a Mókus csárdához megnézni a kastélyt, mármint, ami maradt belőle. Gyerekkoromban még simán bejárható volt, kerítés még sehol és a pincében a betonkádakban káposztát savanyítottak.

Meg Gerlára is el kell mennem egy haveromhoz :D Atya ég mennyi program egy hétre, lehet le sem megyek :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) talmida válasza guga (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sokat dolgozik, de pénzt nem kap. Mi az? :Y

Az egy olyan polgár, aki legálisan várja a zôdkártyáját (Mi eredetileg tanulóként jöttünk ki, 3 év múlva a férjemet alkalmazták, majd ô megkapta a zk-t, aztán 5 év múlva --nemrég-- az állampolgárságot is, de a család többi tagjának még mindig várni kell..... e téren itt is nagy a bürokrácia.)

De amúgy lehet, hogy én is lehetnék menü csillag.... ;)

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.