Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Részvétem!

Erről a versről mindig az jut eszembe, ahogy az egyik osztálytársnőm annó gimnáziumban eltévesztette idegességében feleletnél:
''Már vénülő kezemmel
Fogom meg a szemedet...''
Mire a tanárunk: ''Némileg szürreális, de azért jó!'' :D


[Szerkesztve]

\m/

(#2) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Sajnos nekem se telt jól az ünnep. A mai napon meghalt a nagymamám, aki egy igazi szeretet bomba volt.

Sose fogom elfelejteni. Olyan szellemi értékekkel gazdagított minket, amik egész életünk folyamán velünk lesznek.

Őszintén szerettelek és tiszteltelek. :R

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#3) Akheron válasza Sir Pocok (#2) üzenetére


Akheron
senior tag

Érdekes, hogy milyen sok haláleset híre jut el az utóbbi napokban/hetekben a logoutra. Nekem nincs olyan hozzátartozóm, akinek a halála úgy megviselne, ahogyan azt ti leírjátok. Igaz, volt egy kutya, akire gondolni szoktam... valószínűleg már nem él. Aranyos kis dög volt, bár sokat morogtam miatta. Mondjuk kevés olyan dolog van, amiért én nem morgok... :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#4) moma


moma
őstag

[link] :)

we all deserve a bit of luck.

(#5) Peet210


Peet210
őstag

Részvétem.
Jó hogy ezt így ki tudod magadból adni.

Én nem.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#6) Ck.


Ck.
addikt

Fogadd őszinte részvétem! Mélyen átérzem a fájdalmad, és ha bármi kell, tudod hogy megtalálsz.

(#7) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Én is ilyen nagyapa szeretnék egyszer majd lenni, részvétem.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) eddie17


eddie17
addikt

Részvétem
Amikor ilyen szívszorító szövegeket olvasok, mindig elgondolkozok rajta, hogy mi lesz akkor, ha a nagymamám távozik el. Hogy fogom megélni. Nagyon nehéz lenne, mert egyszerüen Ő a legjobb Nagymama. Csak sajnos cukorbeteg, a szemére is ráment, és 5 éve a jobb lába is felmondta a szolgálatot, de még mindig tud vidám lenni, és szeretem ezeket a pillanatokat amikor eggyüt nevetünk.
Bocs, hogy ezt ide írtam, nagyon nehéz lehet neked, de nem bírtam magamban tartani.

Légy erős.

(#9) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Őszinte részvétem The DJ
Szar év ez a mostani. Nekem Édesapám halt meg idén, minden előzmény nélkül, egyszerűen összeesett egyik reggel....

(#10) The DJ


The DJ
addikt

Köszönöm mindenkinek!

Mostanában egyik baj után jön egy még nagyobb. Egy újabb gödör az életemben, amiből nehéz lesz kimászni, de nem adom fel, mert hiszem, hogy lesz még sok szép dolog, ami mindezt feledtetni tudja majd velem.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) Chieftec


Chieftec
őstag

:(

(#12) ktg3


ktg3
őstag

szintén csak ennyi :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.