Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bazs


bazs
aktív tag

Nagy bátorság kell ám ahhoz, hogy ilyesmit az ember közzétegyen. Legalábbis nekem az kellett...
[link]
Az ilyenhez csak gratulálni lehet.

[Szerkesztve]

Pont most fogyott el...

(#2) VargaI válasza bazs (#1) üzenetére


VargaI
senior tag

Pozitív vagy negatív értelemben? Ennyire nem divat ez már manapság? :U

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#3) kisb92


kisb92
csendes tag

Le a kalappal! Bár én mindig is novellák terén szórakoztam, verseket nem tudok írni... Még egyszer gratulálok!

(#4) bazs válasza VargaI (#2) üzenetére


bazs
aktív tag

Mit pozitív, vagy negatív értelemben??

Pont most fogyott el...

(#5) VargaI válasza bazs (#4) üzenetére


VargaI
senior tag

A Hsz-es gondolatmenete. Mert jó kis hangleejtéssel lehet azt mondani, hogy ''az ilyenhez csak gratulálni lehet...'' akkor is ha vki vmit nagyon elszúr mondjuk... ;)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#6) bazs válasza VargaI (#5) üzenetére


bazs
aktív tag

Természetesen nem így értettem. Komolyan gondolom, hogy nagyszerű dolog, ha valaki tud ilyet is és nem fél megosztani másokkal, nem fél attól, hogy kiröhögik vagy ilyesmi.
Szóval mégegyszer gratula.

Pont most fogyott el...

(#7) VargaI válasza bazs (#6) üzenetére


VargaI
senior tag

Így már ok thx. Én annyit mondanék aki kiröhögi a másikat ilyen téren az magát jellemzi csak...amúgyis szólásszabadság van vagy nem? :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.