Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Vamp


Vamp
senior tag

Hát igen, az RW koncert nem volt semmi... Nem ver földhöz a pénz, mégis összekapartam kb 2 hónap alatt a jegy árát, egyszerűen nem érdekeltek a haverok, akik folyamatosan vedelésre fordítottak csillagászati összegeket...
Mi is mondjak... Fantasztikus volt. Nem találtam szavakat, könny szökött a szemembe az In the Flesh kezdetén már... Láttam az Us and Them alatt vadidegeneket ölelkezni, észrevettem egy srácot, aki a Comfortably Numb végén összecsuklott, és bőgött mint a csecsemő... Mellettem állt egy családapa, folyamatosan törölte a szemeit, fújta az orrát, és nem azért mert allergia gyötörte.

Anno exbarátnőmnek egy kiadós összeveszés majd eltávolodás után a következőket mondtam: ''Két dolog van a világon, amiért odaadnám életem hátralevő részét. Az egyik, egy forró csók Tőled. A másik, hogy átéljem a '94-es Pulse koncertet a Pink Floydtól.''
Akkor nem értette, megsértődött, hozzám vágott mindenfélét. Kb. 2 hónappal később csörög a telefonom. Szegénykém könnyek közt mondta el, mennyire sajnálja, tökéletesen igazam volt a koncerttel kapcsolatban. Annyira megfogta a Shine on You, hogy köpni-nyelni nem tudott, minden egyes hallgatáskor Tibetben repült hegyek felett...

Nagyon örülök, hogy itt Logouton is ennye embernek szíve csücske a Floyd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.