Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerencsére én ebből már kimaradtam.
De ismerem a jelenséget, jónéhány ismerősöm szív ugyanezzel.

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert M$ ASP.NET-ben írták - izé elnézést - kattintgatták össze bölcsész-lelkületű önjelölt programozók. Kész vicc a neptun. Az se mindegy, hogy milyen skint használsz, mert egy csomó egyszerűen lassú. A SKIN lassú. :F

Csak hát az a baj, hogy nincs más. Vagy legalábbis nem tudni róla. Ha tényleg nincs komolyan, legkésőbb ha elvégzem az egyetemet megírom az Uránt, csak ASP helyett PHP alapon - amelyben a PH! is íródott.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

sz0pt@m vele enis tantargyfelvetelnel :(((

some men just wanna watch the world burn...

(#4) Lenry válasza lezso6 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

az ETR-t is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) caizzz


caizzz
aktív tag

Egy időben (lehet már nem) SZTE-n az egyik kari (tán btk-s) ETR felelős dolgozót Login Adrienne-nek hívták. :DDD Nem vicc... :K

mod: Utánanéztem, még mindig ő az. :DDD

mod2: jooféle lánya van. huuuha ;]

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#6) Ipse89


Ipse89
tag

(#5) caizzz : :C :Y

lassan 2:00 lesz és még mindig nem jutottam be :(( Szaktársaim rendre beutottak és szépen fel is vették a tárgyakat. Még nincsen gáz, kb az órák 50-60% -a még üres... De bassza meg. Kutyát sem foja érdekelni, ha nemtudom felvenni azokat az órákat amiket szeretnék, ebből adódóan meg tele leszek ütközéssel. :((
Pedig körülményekhez képest nem lett rossz az 1. félévem( 2,66 átlag, tavalyi szakátlag 1,78 :DDD ) és szeretnék még jobb 2. félévet, főleg úgy, hogy mostmár szereztem egy vagon tapasztalatot a többi félévre :(( Bosszant. Nem kicsit...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#7) j0k3r! válasza Ipse89 (#6) üzenetére


j0k3r!
senior tag

nalunk volt olyan lehetoseg, hogy be lehetett reggel menni a suliba, es onnan felvenni a tanargyakat, allitolag ok elonyben voltak a halozat miatt. (dehat tudod ki megy be...) otthon sokkal jobb az kaveval a kezben, ventrillon megbeszelve :)

some men just wanna watch the world burn...

(#8) Lenry válasza caizzz (#5) üzenetére


Lenry
félisten

jah, BTK-s, Délmagyarban volt hír

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Ipse89 válasza j0k3r! (#7) üzenetére


Ipse89
tag

Hát azért nem utaznék 130 km-et :DDD

(#8) Lenry :Y ;]

B@szki csak betudtam jelentkezni, csak 2 órát nemtudtam felvenni ahoyg kellett volna, de katasztrófális órarendem lesz. Szerdán 1 matek, reggel 8:00 -tól... Csütörtökön meg 8:00- 17:50 ig órám lesz, pénteken meg 1 óra(Info II előadás) szintén reggel, de arra nemjárok be mert tavaly Info I elméleten az első két órán voltam :DDD Az nélkül is meglehet csinálni az infót :)

Info II gyak, én voltam a 97. jelentkező és 100 helyes a vlasztott gyakorlat... Na ezt még pont bemakkoltam :DDD

Ma este cikkemet akartam folytatni, dehát nemsokminden lett belőle... mind1, még van 2 hetem sulikezdésig :DD

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#10) puttputt válasza caizzz (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Mondjuk, a gimnáziumi "Egységes Tanulmányi Rendszer" készítőjével is elbeszélgetnék... :U
Néha megkérnek tanárok, hogy segítsek nekik a használatában, mert nem tudják átlátni.
Nekem sem mindig sikerül...
Szerintem ott meg Error Edit és Failure Frigyes dolgoznak... :DDD

A K&H oldalával voltam kb. ennyire "elégedett" annak idején...

---

#5: A férjét hogy hívták? Ugye Admin András? :))
Aztán "jöttek a kis Userek"...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) mephi666 válasza puttputt (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk is etr volt... :O volt szopóka rendesen tárgyfelvételkor... kolisok előnyben voltak, otthonról meg görcsöltem rajta betárcsázóssal vagy 2-3 órát, mire beengedett és elcsíptem 1-1 helyet... érdekes órarendjeim voltak néha :K poénból pár hete megnéztem, milyen a rendszer... működik még mindig a loginom, pedig 3éve végeztem már, csak pislogtam... :B fejből kinyomtam még mindig azt a 8számjegyű kódot, ami áll 6 random számból meg kis-/nagybetűből... elég gyakran beütöttem régen és eszembe jutott :) tényleg elég átláthatatlan lett a rendszer, pár éve elboldogultam még azért benne, de most csak néztem, milyen balf@szul megkeverték...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) puttputt válasza mephi666 (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, én meg azon röhögtem nagyon, mikor kiderült, hogy a Neptunra alap belépési jelszónak mindenki születési dátumát adták meg.
Az egy dolog, hogy az emberek 80%-a meg sem változtatta...
A másik, hogy a Felhasználói nevek rendszerint ki voltak függesztve valamilyen okokból a faliújságra.
Akkor már csináltak volna egy "Nyilvánosan Beletekintek Mindenki Személyes Adataiba, Jegyeibe és Jelentkezem Helyette is Vizsgára ( ;] ), Írogatok a Nevében" fórumot. Úgy kevésbé tűnt volna amatőrnek. :DDD
A szép az volt, miután elsők közt cseréltem jelszót (ráadásul nem a kizárólag ajánlott és elvárt numerikusra, hanem "vegyesre", és a rendszer még épp kiépülőben volt a TO-n is -, sietve rohantak hozzám (és az általam befűzöttekhez), hogy azonnal variáljuk vissza a jelszavainkat, mert így nem férnek hozzá az adatbázishoz (még-amíg be nem fejezik a teljes rendszerkiépítést/telepítést (adminfelület...)). :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Takemoto válasza mephi666 (#11) üzenetére


Takemoto
tag

Ha jól emlékszem, akkor gamfos voltál. Én is az vagyok jelenleg(1-2 hét és államvizsgázok :DD ). Régen az ETR 1-es volt, de tavaly nyáron átálltak az ETR 3-ra. Tiszta gáz a tárgyjelentkezés. Az 1-esnél úgy volt, hogy csak azokat a tárgyakat mutatta és vehetted fel, amiket még nem teljesítettél. Nah, ez már a múlté. Ez a szutyok ETR 3 kidobja azokat a tárgyakat is, amiket már teljesítettél és felveheted újra őket. Külön meg kell keresni, hogy miket teljesítettél és miket nem. Utána rá kell keresni tárgyfelvételnél a nem teljesített tárgyra és csak úgy lehet felvenni. Nálam szívás lett volna, ha kimarad egy tárgy emiatt és még egy félévet rá kellett volna húznom... :W
De szép is volt anno, amikor csak pár katt és megvolt az elő tantárgyfelvétel. Az órarend összeállítás akkor is és most is szívás. Volt, hogy déli 12 órától egészen 23 óráig nem engedett be :((( Nah meg olyan is, hogy szobatársam bent hesszelt a koliban és ő fél óra alatt lezavarta az egészet, én meg 3 óra múlva is csak a login-nál tartottam :O. Így msn-en átküldtem neki a nevet és a jelszót, valamint, hogy mit hova kell felvenni és 5 perc alatt készen is volt vele ;]

Jaaa, és most már 3 fordulós a regisztrációs hét. Bármelyik forduló után megszüntethetnek órákat. Szóval oda kell figyelni rendesen. Én előző félévben belefutottam egy ilyenbe a 2. forduló után. Az egészben az volt a "poén", hogy állítólag csak olyan órákat szüntetnek meg, amikre nincs meg a min létszám, de amin én voltam az full-on volt :F Az egyik tanárhoz valahogy nem akart senki se jelentkezni, így a másik tanár csoportjaiból megszüntettek 2-t és így rákényszerítették a hallgatókat, hogy ahhoz a tanárhoz vegyék fel :((( Éééés vajon miért nem akarta senki se oda felvenni....

(#7) j0k3r! jaja, aki a suli belső hálózatát használja az előnyben van ilyenkor.

Kicsit hosszúra sikerült és lehet kicsit off is, bocsi! :B

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#14) j0k3r! válasza Takemoto (#13) üzenetére


j0k3r!
senior tag

magyar attila rulzzz? ;]

some men just wanna watch the world burn...

(#15) mephi666 válasza j0k3r! (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt a nevet nem hallottam már jópár éve, de kibírtam volna akár életem végéig is ;] az a fickó egy köcsög volt... de a másik sem volt gyenge (szegedi?), ő talán 50ponttal vágott el staton úgy, hogy a rosszul felírt képletét használtam zh-n és 0pontot adott arra a részre (holott azzal számolva jó lett volna a végeredmény meg a levezetés is tökéletes volt... más adott volna rá pontot, mert ő volt a hibás...), meg mellette minden mást is totál lepontozott... jó nagy paraszt volt... mindenki mást is szívatott rendesen...

#13: jaja, gamfos voltam... etr előtt is még vicces állapotok uralkodtak... az is megérne egy misét :) szó szerint vérre menő harcok voltak minden tanszék előtt, mert manuális módszerrel ilyen mappák voltak kirakva az adott tantárgyhoz tartozó gyakszik időpontjaival és oda írogathatta mindenki a nevét... persze amelyik tárgyakból durvább tanárok voltak, ott volt a nagy tolakodás... 1-2félévet szívtunk így haverommal, aztán sz@rtunk az egészre és utolsó napokban elindultunk minden tantárgyat felvenni a maradék időpontok egyikére :) persze itt is többen bundázni akartak és beírták magukat több helyre, hogy később még válogathassanak és akkor pedig törölgették magukat... oda kellett figyelni nagyon... néha a lustaságunk miatt sokkal nagyobb előnybe kerültünk, mint azok, akik küzdöttek a tömeggel az időpontokért :B

a legutolsó "soktárgyas" félévem így nézett ki :) pár tárgy azért egymásra lógott, de itt csak előadásokkal volt ilyen... azokra amúgy is csak zh-n mentem be... próbáltam általában úgy megoldani, hogy keddre-szerdára pakoljam a gyakszik nagy részét és így hosszú hétvégéim voltak...

mod: na, a képet átméretezte a bucket és így egy hányásnak látszódik... meg a jpg konverzió is bejátszott... sorry... az elosztás azért kivehető...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Takemoto válasza j0k3r! (#14) üzenetére


Takemoto
tag

Neeeem. Őt szerencsére csak hírből ismerem :DDD A szóban forgó személy elektro1-2 tárgyat tanít, magas, enyhén kopaszodó és "szívből szeretik" a hallgatók...de mondjuk nem érhet fel ahhoz, akit nem nevezünk a nevén(mert ha 3szor elmondod megjelenik) és fizikát "tanít" ;]

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#17) j0k3r! válasza Takemoto (#16) üzenetére


j0k3r!
senior tag

mephi666: .

[BTakemoto:] sz*bl*cs b*l*nt? ;]

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#18) mephi666 válasza j0k3r! (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

a hentes? :B az "én időmben" fizikát tanított... most már elektrót is? ültem be hozzá úgy fizika vizsgára, hogy a "frankó képlettel" alapból megvoltam már kettes vizsga nélkül is... felvettem egy levágott szárú gatyát, egy szintén levágott szárú pólót meg szimatszatyorba vittem a cuccom és úgy beültem vele szembe az első sorba :DD többiek csak néztek, mert sokuknak küzdeni kellett még a kettesért és nagyon ki voltak öltözve...

apropó: vágó ivánné neve ismerős még nektek? őt "nagyon szerettük" anno... (annak a nőnek olyan memóriája volt, hogy kb 2másodperc alatt megjegyzett mindenkit és utána már név szerint szólította... elég durva, így párezer tanuló között... ha nála valaki elvágta magát, annak ott vége volt...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) j0k3r! válasza j0k3r! (#17) üzenetére


j0k3r!
senior tag

(#16) Takemoto: elb@sztam ;] de szerintem ki lehet mazsolazni kire gondoltam.

some men just wanna watch the world burn...

(#20) Takemoto válasza mephi666 (#15) üzenetére


Takemoto
tag

Nekem ilyen Szabl..... huh, majdnem kimondtam a nevét. Szóval ő rántott el fizika vizsgán 50ponttal és amikor bementünk haverommal pár ponttért, hogy biztos van még itt-ott, akkor nem engedett, sőt még le is vont tőlem 5, haveromtól meg 12 pontot... Ezen a vizsgán 100 hallgatóból csak 2 ember ment át :(((, de szerencsére sikerült az utolsó időpontban.

Elsőben én is találkoztam ilyen füzetes feliratkozós módszerrel, de azok csak a szabadon választható tárgyak voltak. Ahogy elnéztem sokan csinálták azt, hogy kihúztak másokat és felírták magukat...

Én végig szoptam az órarendekkel, hétfőn és pénteken mindig voltak gyakszis óráim :O Most az utolsó félévem volt olyan, hogy csak 3 előadásom volt és semmi más, de az a 3 előadás is 3 különböző napon volt, de szerencsére így nem ütköztek. Nem tudom, hogy mikor végeztél, de manapság 1-1,5 éve semmilyen ütközés nem lehet. Még az előadások se ütközhetnek. Szívás az egész. Pedig régen volt olyan nekem, hogy 3 szimpla órába be volt sűrítve 2 dupla órás előadás és egy szimpla órás gyakorlat. ZH időszakban volt érdekes és élvezetes ;] :DDD

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#21) mephi666 válasza Takemoto (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

3éve végeztem... akkor még lehetett ilyen... nekem is rémlik, hogy volt 1 (vagy 2?) előadásom meg 1 gyakszim is ugyanakkor :)

a hentesről mondtak olyan sztorit, hogy egy csaj 49 pontot kapott nála vizsgán és ment 2 pontot összekönyörögni... elküldte persze őt is a fenébe, de előtte adott 1 pontot neki, hogy "jobban fájjon"... nem volt egy népszerű tanár

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Takemoto válasza mephi666 (#18) üzenetére


Takemoto
tag

Nem-nem. Ő maradt a kaptafánál, még mindig csak fizikát tanít. Azért neki is remek a memóriája. 3 félév kihagyással vettem fel a fizika2-t, de csak hozzá tudtam. Első gyakszin névsorolvasás, mondja a nevem, kapásból meg is talált és azt is vágta, hogy melyik keresztnevemet használom :O

Nekem az újabb 4jegyű volt speckós módon kiegészítve az elmélettel. Olyan szinten megcsináltam, hogy fizika2 vizsgán Klebniczki végignézte a 4jegyűket(az enyémet többször is) és amikor a beugró végén beadtam a lapomat, megkérdezte, hogy az enyém-e a 4jegyű és gratulált az ötlethez és a kivitelezéshez :DDD

Vágó Ivánné engem nem tanított és még nem is hallottam róla.

szerk.:
(#19) j0k3r! óóó igen, ő az ;]

(#21) mephi666 hát igen, sokan szerették/szeretik. A Katonából ki**szták és jött a gamfra tanítani. Egy ottani tanár elmesélte, hogy mi is volt...

[ Szerkesztve ]

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#23) Ipse89 válasza Takemoto (#13) üzenetére


Ipse89
tag

Akkor, már értem, hogy Vizsgafelvételnél miért voltam benn 20:13-kor... ;] amikor benn voltam a kóterban... Az a durva, hogy most próbáltam belépni, és még most is terhelt a rendszer... és az volt reggel fél 5 kor de reggel 7 kor is.
Szaktársam reggel próbálkozott, meg is lett az eredménye, igen érdekes órarend, pár ütközés, amik olyanok, hogy mindkét óra katalógusos... Na akkor döntse el, hogy melyik kötelező gyakorlatra menjen... :(((
(#12) puttputt : Én is azon csodálkozok, hogy a sok infós kocka ( jó értelemben :U, de van közöttük pár igen "fura egyed") még nem zúzták be a rendszert...
Nekem is az volt az első, hogy a jelszavam átírtam ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#24) Ipse89 válasza mephi666 (#21) üzenetére


Ipse89
tag

Melyik suliba jártál/jársz? :B

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#25) puttputt válasza Ipse89 (#23) üzenetére


puttputt
őstag

Mondom, ott röhögtem a markomba. :DDD
Kitettek egy hivatalos papírt aztán (az akciózásaim után), hogy:
"Kérjük, a rendszer stabilizálódásáig SENKI SE változtassa meg belépési jelszavát!!!"
:DDD
Erre bevittem nekik egy papíron az új jelszavamat...
Nem igazán komálnak az Irodán. Nem is tudom miért. :D

Ja, igen. Tudtam az admin-belépési adatokat. (Még évekkel azelőtt... ;] )
Ott kezdődik. Csak ott lehetett módosítani jelszavakat, sima user nem....
Itt indult a problémájuk.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#26) mephi666 válasza Ipse89 (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

gamf-ra jártam kecskeméten, de 3éve végeztem már (szerencsére), kicsit elhúzódott a 3éves suli :B (azóta meló megy már)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Takemoto válasza Ipse89 (#23) üzenetére


Takemoto
tag

Nálunk már semmilyen ütközés nem lehet, nem engedi a rendszer. Ezért 2 haveromnak kell még egy félévet ráhúzni, mert előadások ütköztek. Szívás így. Ráadásul vannak olyan tárgyak amiket keresztfélévben nem is indítanak. Szóval ha valahol kicsit lemaradsz, a minta tantervhez képest, akkor nem biztos, hogy emberi időn belül végzel... :(

(#25) puttputt beloptad magad a szívük piciny csücskébe ;] :DDD De amúgy meg milyen, hogy nyilvános a felhasználó neved és a jelszavad, ráadásul nem is változtathatod meg a jelszót :W

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#28) Ipse89 válasza puttputt (#25) üzenetére


Ipse89
tag

Ja akkor már értem, hogy miért nem komáztak. :B :DDD

23.-án mi lesz b@szki... frescho hagyján h. meghackeli az OTP-t de együtt még atombomba indítókódot is szereztek? ;] Ha már itt tartunk mennyiért írnád át kicsit a leckekönyvemet? :DDD :B ;]

(#26) mephi666:
Én most kezdtem a Gépészmérnököt Győrben, remélem, mintatanterv szerint végzek :B Eddig jó úton járok ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#29) puttputt válasza Ipse89 (#28) üzenetére


puttputt
őstag

Vicc nélkül. Olyat már csináltam kérésre (ráadásul PH-s :DDD ), hogy táv-átirányítottam (Telnet+ip+TeamViewer+Windows System könyvtárban vonatkozó fájlok...) a srác szülei gépén a Tanulmányi Rendszer hivatalos beléptető oldalát a következő fake aloldalr (auto-php): "Az oldal karbantartás miatt szünetel, kérjük..."
Stb.
A gyerek nem tanul valami jól, de nem is volt retorzió otthon. :))

A gimis rendszerbe be tudok lépni egyébiránt, több tanár kért már segítséget. Ennek okán... ;] Persze, ezzel nem élünk vissza... :U

Meg kékhalál csomagok küldése (ping-package), ilyesmi... ;] :D (De az régen volt. Még a tárcsamodemes időkben.)

Takemoto: A jelszavak a karbantartás (végső beállítás) ideje alatt nem voltak csak változtathatók..., na de valóban... akkor miért adták ki őket idejekorán? :F

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) Ipse89 válasza puttputt (#29) üzenetére


Ipse89
tag

Hát akkor te nagykirály vagy :R és még csocsózni is tudsz :DDD :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#31) orbitug


orbitug
csendes tag

hihetetlenül unom már a rendszert és a váratlanabbnál váratlanabb hibáit...alig várom már, hogy lediplomázzak is ne találkozzak vele többet!!!!! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.