Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DextyPremium

:C :C :C Egy kevésbé esportot célzó, de high end monitort is szívesen látnék OLED kivitelben :D

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#2) siposz válasza DextyPremium (#1) üzenetére


siposz
aktív tag

Pedig pont OLEDből lehetne megcsinálni a legbrutálisabb esport monitort.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

27"-on az 1080p, háát -ehhez már a jelenlegi asztalomat cserélni kéne, de minimum 2-3 centivel elhúzni a faltól. 24"-os 1080p-s változat nem játszik?

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

1 év garancia azért elég szégyenteljes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

#költséghatékonyság

(#6) Dare2Live válasza siposz (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

megoldottak a gyors mozgas problemajat olednel? 2eve kb rosszabb volt mint va.

es oled a statikus tartalmakat se szereti nap 8hban...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7) Piftuka


Piftuka
veterán

Egészen korrekt cucc ez, és pozitívum, hogy az AMD és NVida videokártyák tulajdonosai egyaránt kihasználhatják a képességeit.

Az ára viszont annyira nem baráti (a magas képrfissítési értékért még mindig irreálisan sokat számolnak fel a gyártók), az 1 év jótállás pedig édeskevés. (Mikor tért át erre az LG, a korábbiakban megszokott 2 évről? :F )

"Aquila non captat muscas."

(#8) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

amugy en ilyet kernek 32-35" kozt 4kval. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Piftuka válasza siposz (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

Figyelembe véve a technológia mozgásmegjelenítési képességeit én ebben nem vagyok annyira biztos...

"Aquila non captat muscas."

(#10) pokmky


pokmky
tag

Régóta ígérik a 32" IPS gámer monitort, de valahogy nem akar elkészülni. :(

(#11) tothjozsi96 válasza Fred23 (#3) üzenetére


tothjozsi96
addikt

LG 24MP59-G, teljesen jó játékra, nagyon imádom!

Megy vele az adaptive g-sync, 75Hz, szerintem bőségesen elég.

(#12) #72042496 válasza Dare2Live (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mire gondolsz, mert a válaszidő a kezdetekben is éppúgy majdnem azonnali volt mint most. Ez magas frissítési frekvencia (120 Hz) mellett inkább éles képet ad vissza a gyors játékokban is.

[ Szerkesztve ]

(#13) siposz válasza Dare2Live (#6) üzenetére


siposz
aktív tag

Milyen mozgás problémája van? A panel maga 0.1 ms válaszidőt tud kb.

(#14) Dare2Live válasza #72042496 (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem tudom kezdetekben mi volt de még kb 2éve is gyors mozgásoknál kemény VA szerű utánhúzás volt. Átlag 99%ot nem érdekelte (mint ahogy a VA utánhúzás sem) gondolom vmi megoldást is kitaláltak rá, hogy annyira zavaró ne legyen de az esport/kompetetív esport gamer joggal idegbajt kap az ilyentől. Márpedig itt róluk volt szó.

Kerestem plt! [link] mobil oleden jól látható, hogy a szürke tovább megy, késik feketéhez képest. MIndha tehetetlensége lenne. TN/IPS monitoron, plazma tvn nem késik.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) jokeph válasza tothjozsi96 (#11) üzenetére


jokeph
nagyúr

De jó ám. :) Havernak a nagyobbik tesót, LG27MP59-G-t vételeztünk, és nem drága. :K
Nekem meg LG 24GM79G van (ez TN paneles, de engem nem zavar, úgyis szemből nézem, mikor játszom. :D).
A cikkben szereplő példány is tetszik nekem, csak kicsit még "drága". Meg azért egy 240 HZ-es panelhez nem árt egy combosabb VGA. ;]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#16) tothjozsi96 válasza jokeph (#15) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem is nagyon tetszik az a 27"-es! Gondolkodtam is rajta, csak az Euronics félreárazott és majdnem 10 ezer forinttal olcsóbban vettem meg ezt a 24"-ost.

Annyira gyönyörű a képe hogy egyszerűen nem hiszem el. A fórumot is annyira jó olvasni rajta, előtte egy BenQ 22" TN monitorom volt, ég és föld.

(#17) #72042496 válasza Dare2Live (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

S10-en tényleg látványos, durvább mint VA-n. OLED tévén nem tudom megnézni, mert az kb. egy évet dobozban lesz most. (A járvány miatt megállt a lakásfelújítás.)

[ Szerkesztve ]

(#18) ceia


ceia
őstag

Nem rossz, de nekem szimpla 75Hz-cel elég lenne, és akkor 80k áron. ;)

        it's more fun to compute

(#19) Dragon3000 válasza tothjozsi96 (#11) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ez egyén és játék függő, nekem egy 144Hz-es lg 34 colos van több, mint 2 éve, ezek után nem vennék 120Hz alatti megjelenítőt magamnak.

(#20) MMSZoli válasza pokmky (#10) üzenetére


MMSZoli
tag

Én olyanon írom a választ, Philips 32PFL9604 TV LG IPS kijelzővel (2010), igaz csak annyira gamer hogy 25-30ms a válaszidő, de lenyomom a bossokat Dark Souls2-ben (na jó, nem. túl öreg vagyok én már ehhez :-) )

(#21) pokmky válasza MMSZoli (#20) üzenetére


pokmky
tag

Én meg 50" IPS-en 70Hz-re forszírozva, de nem 144Hz-freesync. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) mcs válasza tothjozsi96 (#16) üzenetére


mcs
veterán

Én is 24MP59G-t vettem nemrég 40 párezerért Edigitalban. Csak a zöldjéből vettem vissza 2-3 egységet, mert gyárin hagyva túlzottan meleg színhőmèrsékletű volt számomra, de a zöld finomhangolásával már makulátlan. Egyedül a jack kimenete botrányos, mert fejhallgatóval dinamikátlan és zajos, de minden más tekintetben kielégítő. Magas érzékenységet (high response time) beállítva iszonyatfürge fps játékokban, viszont így némi utánhúzást/túllövést is generál, ezért beérem a normállal is. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) tothjozsi96 válasza mcs (#22) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én csak a fényerőn vettem visszább, windows betöltötte a gyári profilját is, teljesen megvagyok elégedve, nagyon szép a képe.

A jack-re én is kíváncsi vagyok, majd most a napokban kötöm rá a PS-em, és a monitor jack-jén keresztül akarom a hangot kiküldeni a hangfalra, kíváncsi vagyok. :)

(#24) mcs válasza tothjozsi96 (#23) üzenetére


mcs
veterán

Hangfallal elviselhető, mert úgy kevésbé tűnik fel a zaj, és jobb esetben bírsz annak a hangszínén is állítani, de fejhallgatóval tényleg röhejes. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.