Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Talisman


Talisman
csendes tag

Nem nagyon szeretnék beleavatkozni, de prohardveres logót, a legjobb tudomásom szerint logoutos cikkben nem nagyon lehet kirakni, legalábbis én ezt vettem észre, mingyárt elolvasom rendesen is, átfutva nem lett rossz :)

Adelante tormenta!

(#2) commanDOS válasza Talisman (#1) üzenetére


commanDOS
senior tag

Pedig láttam már néhány ilyen írásban, mindenesetre inkább kiveszem belőle, nehogy gond legyen.
Kössz, hogy figyelmeztettél :)

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#3) Talisman válasza commanDOS (#2) üzenetére


Talisman
csendes tag

Majd 1 erre járó moderátor megmondja a tutit :D

Egyébként elolvastam most már rendesen, jó lett, és használd egészséggel az ipod-od :)

Adelante tormenta!

(#4) raskolnikoff válasza commanDOS (#2) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem is ilyenem van, 4 GBos. Tényleg elég drága és már nézegetem a Cowonokat, mert a tesómnak akarom meghagyni ezt a cuccost. Hát a hangja az nekem egy Sennheiser CX 300assal már tűrhetővé vált - mmint egy csúcs hangzáshoz képest. Egyébként a játékok is nagyon aranyosak főleg a Quiz meg az amikor a kútban fekszel és egy gyűrűt forgatva bontod a falat :DDD
Nekem bejön a dolog, annyi hogy tényleg karcolódik de hát ez van. Az enyémnek a háta már eléggé megviselt, de én nem vagyok az a típus aki mutogatja másnak, én használom inkább:) Tokot nem is vettem hozzá.

Ja és a legnagyobb élmény tényleg az volt mikor először kibontottam. Az szép volt...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5) raskolnikoff válasza Talisman (#3) üzenetére


raskolnikoff
őstag

A PH logót nem szabad használni Logouton, erre már láttam precedenst. :(

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6) commanDOS válasza Talisman (#3) üzenetére


commanDOS
senior tag

Köszi, remélem szolgálni fog jó pár évig :D

Jöhetnek a kritikák, ipod tulajok és mindenki más véleménye :R

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#7) commanDOS válasza raskolnikoff (#5) üzenetére


commanDOS
senior tag

Hát igen, de mi számít csúcs hangzásnak?
mp3-tól eleve ne várjunk sokat. Volt egy iaudio G2-m, nem volt rossz hangja, de ez v.hogy kellemesebb, lágyabb hangja van, mégsem elmosott. Ott egy csomót kellett sz@rakodnom a BBE meg machbass meg mindenféle ficsör állítgatásával, hogy hallgatható legyen.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

Arra van vaakinek ötlete, miképpen tudnám megbuherálni a toucht, hogymásik oprendszerre telepített ituneson keresztül siznkronizáljon? És hogy a magyar itunes-t elérhessem?

(#9) raskolnikoff válasza #06658560 (#8) üzenetére


raskolnikoff
őstag

egy ötlet

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) raskolnikoff válasza commanDOS (#7) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem pont ez az állítgatás hiányzik...ez is egy vélemény, de nekem pl jobban bejön a cowon-féle hangzás. ha ismered a jetaudiot akkor tudod milyen a BBE...elég nagy felismerés volt számomra

ennek ellenére nehéz lesz megválnom tőle...:DDD de majd vmi talán kárpótol.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11) Sianis válasza raskolnikoff (#4) üzenetére


Sianis
addikt

Karcolódás ellen: [link]

2 év alatt egyetlen karc sincs az enyémen.

Sianis

(#12) Jhonny06 válasza Sianis (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Na jó, de egy ilyenben milyen kényelmetlen már vinni, nekem is volt kb. 3 hónapig, aztán azt mondtam, hogy köszi, nekem ennyi elég is belőle...

Valami jó kis szilikon tokot kéne nézned, de olyat, amiből nem kell kivenni, tehát a ClickWheel elérhető.

(#13) Gazala


Gazala
aktív tag

ha iTunes-ba beallitasz sajat EQ-t es ID3-nal azt adod meg az albumnal vagy szamnal, es iPod-on off-ra teszed az EQ-t, akkor elvileg az iTunes-ban a sajat beallitasaidat veszi figyelembe. ha tudtad akkor elnezest :)

(#14) Faget


Faget
tag

Az ipodokon van balansz? Köszi a választ!

(#15) commanDOS válasza Faget (#14) üzenetére


commanDOS
senior tag

A nano-n tudtommal nincs. A többit nem ismerem, de gondolom nagyon hasonló a szoftver.

Raskolnikoff: ja, ismerem, jetaudio-t használok, de nálam itt is ki van kapcsolva minden.
Az erősítő meg a két jbl láda megold mindent hangzásilag :DDD

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#16) commanDOS


commanDOS
senior tag

Zoknit fogok venni rá, már rendeltem is itt az egyik sráctól. Némileg talán kényelmetlen lesz, majd meglátjuk. A szilikon tok használhatóbb, ellenben akkor miért vesz az ember egy ilyen ékszerdobozt ha rárak egy átlátszó gumi izét... Rendben van, hogy védi, csak most akkor a készülék van értem, vagy én vagyok a készülékért? Persze összekaristolni sem akarom, de erről nem tehet a gyártó, a polírozott felületek bizony könnyen karcolódnak, ez ellen csak v.mi spéci lakkréteggel lehetne védekezni.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#17) raskolnikoff válasza Sianis (#11) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát az enyémnek már tökmindegy :D de mondom nem mutiba használom....

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#18) Eagle16


Eagle16
addikt

Na ilyen egy jó teszt, szépen elkészítetted :R

Én szerintem pont az ára miatt nem fogok ilyet venni, de azért jó volt elolvasni :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19) commanDOS válasza Eagle16 (#18) üzenetére


commanDOS
senior tag

Köszönöm, örülök, hogy tetszik :)

Igen, elég borsos, de eddig mindig racionálisan választottam ki az ilyen dolgokat, utánanéztem ezer meg egy helyen és úgy vettem meg. Úgy gondoltam egyszer megengedhetek magamnak egy ilyet, pláne, hogy munkával telik a nyár. :D

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#20) kmate25


kmate25
csendes tag

Jó cikk lett.
Egy valamiben nem értek egyet, az pedig az alap füles basszusa. Kritikán aluli, hogy milyen a minősége én lecseréltem emiatt egy Sony fülhallgatóra, az már jobban szól. Lehet, hogy csak az enyém szól ilyen gyengén, de egy Sony Ericsson K750 jobb hangzást produkál. (Tudom Mega Bass, de az akkor is csak egy telefon.) Visszatérve a cikkre nagyon jóra sikerült, amikor vettem én is keresgéltem , de akkor még a prohardveres cikk sem létezett, szóval csak reménykedtem, hogy beváltja a hozzáfűzött reményeket :) A hátulja nekem már tiszta karc, de úgyis a zsebembe van ki látja? :D

(#21) Syrano


Syrano
tag

Kb 1 hónapja álltam át az MP3as mobilomról nano 3Gre. Teljesen meg vagyok elégedve vele, noha a Sennheiser fülesen még gondolkodom. Tokot is vettem hozzá, valamelyik PHs apróban találtam, teljesen jó rá, csak nehéz belőle kiszedni a kicsikét. A másik óriási dolog a Nike+ cucc, aki szokott futni és tud szánni rá pénzt mindenképp próbálja ki!

(#22) copin válasza Sianis (#11) üzenetére


copin
őstag

[I]

"Egy forradalmian új terméket mutatunk be az iPodhoz: zokni!" - Steve Jobs, CEO

[/I]

Spanyol viasz Jobs módra.

A pamut helyet gyapjút kellett volna választani, az finomabb anyagú (meg drágább ;] )

[ Szerkesztve ]

(#23) commanDOS válasza kmate25 (#20) üzenetére


commanDOS
senior tag

Egyelőre nem tudok új fülesre áldozni, pláne nem kipróbálás nélkül. Azt nem mondtam, hogy a basszus minősége jó, de mennyiségre elég sok a gyárié. De lehet csak a sony után, amivel 4 évig hallgattam discman-t, mp3 playert. Lehet hozzászoktam és ez most nekem soknak tűnik. Bár a hifi cuccomhoz képest is soknak tűnik. Egész egyszerűen nem bírom ha dübörög a zene. De nem is disco-t és hasonló zenéket hallgatok, ez tény.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#24) commanDOS


commanDOS
senior tag

Egyébként ki mit tud arról, hogy milyen hálózati töltővel tölthetők ezek az ipodok?
A gyárit hanyagolnám, állítólag 3-4 ezerért vannak ipodhoz is valók. Kérdés, hogy egy sima USB-s töltő jó-e vagy sem? Elméletileg jónak kéne lennie, de nekem az eladó csákó azt mondta, hogy nem jók, mert az ipodoknak nagyobb az áramfelvétele (5-600mA), mint a legtöbb mp3 lejátszóé.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#25) adalbert1 válasza commanDOS (#24) üzenetére


adalbert1
veterán

Mikor én nézegettem régebben akkor mintha a speedshopnál lett volna pár utángyártott is, a gyárinak tényleg horror a 10k-s ára...

Nekem 2nd gen nanom van, szerencsére ott más az anyaghasználat, az utóbbi 14 hónap során alig gyűjtött össze valamennyi karcot, pedig semmi tok nem volt hozzá.

(#26) commanDOS válasza adalbert1 (#25) üzenetére


commanDOS
senior tag

Hát igen, ez a polírozott fém hátránya. A műanyag nem karcolódik, mert eleve porózusabb a felülete, ez meg annyira tükör, hogy egy papírral össze lehet karistolni.
A nokia 6300-ás telóm hátulja is ilyen polírozott acél és enyhén szólva elszomordtam, amikor megláttam rajta a millió karcot, holott 0napos korától tokban hordom, vigyázok rá és mégis.

Néztem speedshopnál énis ,de v.mi 5-6 rugó, az még mindig drága.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#27) sanzi89 válasza Sianis (#11) üzenetére


sanzi89
addikt

Mindenkinek ajánlom az "iPod forradalom" nevezetű dokumentum filmet. Tanulságos...

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#28) EmThor


EmThor
addikt

grat, héten vettem én is ipodot, nekem is első apple termékem

1. vegyél hozzá egy emberi fülhallgatót (sennheiser cx300)

2. vegyél hozzá egy ipod zoknit, nekem egy karc nincs a hátulján (touch)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#29) EmThor válasza commanDOS (#16) üzenetére


EmThor
addikt

bemész boltba nyitnak egy dobozt, 800 ft

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#30) Kasza08 válasza commanDOS (#2) üzenetére


Kasza08
őstag

áh, de szőke és fáradt és másnapos vagyok, nézem nézem, mondom Talisman hol talált itt PH!-s logót? Eltartott vagy 30mp-ig, amíg leesett, hogy kivetted :W :B

(#31) commanDOS válasza Kasza08 (#30) üzenetére


commanDOS
senior tag

Áh, ez a másnap... munkahelyi ártalom, mi? :DDD

EmThor: nekem a cx300-as ára bőven a fájdalomküszöb felett van, még ha ph-ról rendelem akkor is.
Nem mintha annyira ragaszkodnék ehhez a fehér izéhez, de annyit nem vok. :( hajlandó kiadni érte

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#32) adalbert1 válasza commanDOS (#26) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát akkor nem tudok jobb megoldást sajna...
Fülhallgatónak viszont oké szerintem az MX 560 is, a gyárinál jobb.

(#33) xedos


xedos
addikt

Nekem 1generációs iPod nanom van.
Nekem ez aforma jobban bejön mint a mostani 3Gs... Ráadásul használtan nagyon jó áron lehet kapni. Egy 2.generációs azért szóba jöhetne...
Videózásra nem használom. Sok mp3 lejátszót hallgattam, de ennek klasszisokkaljobb hangja volt. Igaz egy SONY EX71-es fülessel hallgatom.
Használd egészséggel!

(#34) visinszkij


visinszkij
csendes tag

Hát az az igazság, hogy nekem van ilyenem és nagyon nagyon megbántam! Bármelyik mobilom jobban szól nála, és a 6 éves creativ mp-3 lejátszóm mellett is eltörpül a hangzása, aki jó minőségű mp-3 lejátszót akar, akinek fontos a hangzás, és nem egy logót szeretne, annak ajánlanám a sony hasonló kategóriájú termékeit, mert összehasonlíthatatlanul szebben szólnak.

(#35) visinszkij


visinszkij
csendes tag

Pl, a samsung F700 az ipod fülessel sokkal jobban szól, aki nem hiszi próbálja ki. Semmi az egész... Elismerem, hogy ez néz ki a legjobban, és az egyik legjobban kezelhető, de én úgy gondolom, hogy egy zenehallgatásra használt eszköznél a hangzás az elsődleges.

(#36) EmThor


EmThor
addikt

ipod fülesét ki se bontottam, xar az úgy ahogy van, kell egy emberi füles, meg apple lossless formátumú zene + egy EQ és lerakod a hajad, semmi baj a hangzásával. ráadásul a nano-ban meg a touch-ban flash memória lévén nincs mozgó alkatrész + még a wolfson chip van rajta, amit komoly asztali lejátszókba szoktak rakni

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37) Alex91 válasza xedos (#33) üzenetére


Alex91
félisten

Jo, hogy nem nezel az 1. generacios nanoddal videot, mert nem is lehet vele :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#38) DuplaZso válasza EmThor (#36) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Kíváncsi volnék már, egy eredeti iPod füles vajon hogyan szól. Nagy szerencsémre nem vagyok audiofil beállítottságú, annál jóval nagyobb a tűréshatárom ezen a téren. Viszont - mint itt is - hallani róla jót és rosszat egyaránt. Érdekelne például, hogy egy Sennheiser PX100-hoz (úton-útfélen) és egy eH150/HD202-höz (itthon, szeparálva) képest mennyi a differencia. Ha megüti az utóbbik szintjét, akkor valóban nem értem, miért fikázzák annyian ? Bár elismerem, érdekes lehet a felvetés pont ezekkel a nem bedugós hangkeltőkkel kapcsolatban. Esetleg akad valaki, aki tudna tenni egy ilyesféle összehasonlítást tapasztalati síkon ?

(#39) xedos válasza Alex91 (#37) üzenetére


xedos
addikt

Tudom! De bélyeg méretben minek? Ezért nem is érdekel, hogy az új tudja...

(#40) commanDOS válasza visinszkij (#34) üzenetére


commanDOS
senior tag

Én a sony-t nem dícsérném ennyire agyon, volt már sony cuccom és hallottam nem egyet, nem kettőt, nekem nem jött be az a steril, semmitmondó hangzás. A hifi cuccaikra is ugyanezt mondják a hozzáértők. Nem azt mondom, hogy ennek csúcs hangja van, ezt már leírtam, de ér annyit, ha nem többet, mint egy sony cumó.

Losslessről annyit, hogy egy időben hallgattam, van is vagy 10-15 albumom. Egy időben be tudtam magamnak beszélni, hogy jobb, de egy A,B,X teszten a legtöbb albumnál elbukott a dolog .flac és 320kbps mp3 formátum között (ugyanarról a forrásról grabbelve).
Egy hordozható eszköz mindig kompromisszumos, még a PC is ha zenehallgatásról van szó.

Hallotam már pár gyári fülest és a legtöbb tényleg botrányosan gagyi, de maradjunk annyiban, hogy ez egy kicsit jobb azért. Egyszer tesó vett 3K-ért v.mi filipsz fülest, de ha hallot még v.ki undorító hangot, akkor az az volt.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#41) LaCeeN válasza Alex91 (#37) üzenetére


LaCeeN
tag

Rockbox-al lehet :)

[link]
[link]

(#42) Integra


Integra
titán

"mert minőségi"
nézőpont kérdése, főleg az ár tekintetében:))
viszont jó és szép írás!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) commanDOS válasza Integra (#42) üzenetére


commanDOS
senior tag

Hát azért megnézed ezeket a távol-keleti csiricsáré mindenféle színben pompázó recsegő-ropogó mp4 csodákat, vagy akár egy márkásabbat (philips, sony)
Azért ahhoz képest ez igencsak minőségi cucc, ennél jobb minőségű, szebb cuccot dupla ennyiért sem nagyon látni. Lehet, hogy vannak szebb hangzású, nagyobb tudású, olcsóbb, jobb ár-érték arányú cuccok, de szebb formájú, anyagú, jobban összerakott, igényesebb cucc elég kevés.
Ettől még vannak hibái, de ismerve a piacot, ebbe nem nagyon lehet belekötni.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#44) Jhonny06 válasza Integra (#42) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezerszer szebb, jobb, minőségibb a piacon lévő hasonló daraboknál, egy csomó plusz dolog van bennük. Drágák, de megérik az árukat.

(#45) Béló válasza DuplaZso (#38) üzenetére


Béló
aktív tag

Eddig 3 ipod fülesem volt: mit ne mondjak nem voltam velük megelégedve: az első generációs füles igaz hogy bumszlibb mint a 2. de szerintem jobban szól és tovább tart.
Konkrétan amikor megvettem a 2. gen nanomat: akkor 2 héten! belül lekopott a fülhallgatóról a gumis rész, 3 hónap mulva szétment a csatlakozónál a gumis rész: az első genesek ezt fél évig bírták legalább, valamint azokon nem gumi volt a füles résznél hanem műanyag.
Jelenleg sennheiser cx300at használok: ég és föld a különbség, sokkal jobban szol és szerintem jobban is néz ki: de biztosan strapabíróbb.

u.i. már várom hogy a iphone 3 g miatt lemenjenek a touchok árai....

(#46) Jhonny06 válasza Béló (#45) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez csak attó függ, hogy mennyire vigyázol rá. Nem egy embert ismerek akinek fél/egy éve megvan a második generációs fülese és nincs ilyen probléma és csak egy kicsit kell vigyázni rá.

(#47) DuplaZso válasza Béló (#45) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

CX300 nem volt még a fülemben, csupán az "elődje", az MX300,de az is elég rég. Amennyire emlékszem belőle az az, hogy a magasátvitele megvolt ugyan, de a mélytartományt szinte vágta. Na, én meg nem szeretem az olyat.
CX300 az ára alapján minőségileg elfogadhatónak tűnik, és ha szól úgy, mint például a K700i/750i-hez adott, akkor bizonyára nem lehet okom panaszra.
De tényleg ennyit kell kiadni, hogy az ember normális minőségű bedugós füleshez juthasson ? :F Engem ez cseppet felháborít, már csak annak fényében is, hogy az eH150-esemet valami 6 rugó környékéért vettem a madaras teszkóban exhas egy éve, és abban azért sokkal-sokkal több az anyag. Mindazonáltal azt hiszem, teljesen rendjén van a hangzása is (bár azért szokni kellett persze eleinte).

(#48) Béló válasza DuplaZso (#47) üzenetére


Béló
aktív tag

Mx350-em volt: de az nem "agyba dughatós" füles: egészen más az érzés mikor a külvilág megszűnik létezni, itt az egyik srác 5000ért árul cx300at: én is tőle vettem és tényleg eredeti!
Sztem jobban szól mint a sonyericssonok: azok nem tartják olyan jól vissza a külső hangokat.(a mobilokhoz járók ilyenek), az mp3 lejátszók terén már nincs ekkora különbség.
Az is érdekes hogy pl. a lejátszo kerül 35ezerbe, a hozzá való füles meg külön megvéve 12ezer...

(#49) GuguGuru


GuguGuru
tag

Csak röviden jegyeznék meg pár dolgot...

Először is, kontra az ITUNES ? komolyan, én is így gondoltam az első iPod megvétele elött, és utána rájöttem hogy a világ legjobb dolga... Mutass még egy szoftvert ami ennyire gyorsan kereshetővé, rendszerezhetővé, convwertálhatóvá tesz egy 80-120 Gb-os gyűjteményt ? Mert elhiszem hogy nem mindenki ilyen zenemániás mint én, de nekem ennyi zeném van, és elötte bizony szívtam rendesen azzal hogy ezt rendszerezzem. Itnues, nevetve megcsinálja... és fél mp alatt keres benne. Nincs kivetnivaló.

Másodszor: Hangminőség. Amikor vkik nyomják a szöveget hogy ez szól jobban, meg az valszin csóró és életében nem hallott ipodot, vagy csak a gyári szar fülessel.
Vegyél mellé egy Bose in Ear-t 25-30 rongyért, egy Shure high End-et még többért (50-100 K ) , és megtudod hogy tud ez szólni. Vagy akár egy TL Audio csöves erősitős ipod dokkolót, ezekhez hangfalat 100 rongy felett, és megtudod hogy milyen zene tud kijönni ebből a kis csodagépből. EQ-t kikapcsolni, ezekkel összedugni, vmi durván jó felvételt Apple Lossless-be átrakni, és nincs ami ennél jobban szól. Azért nem véletlen hogy a Hifi, és High End Audio kiállitáson is egyre többen demoznak ezekkel az apple cuccokkal. ( Mac Book, iPod) Szóval kérem szépen, nehogy már a gyári fülessel itéljél meg egy ilyen profi lejátszót. Én sose használtam azzal.

Egy iPod Nano 2G 8GB tulajdonos. Jah, mellesleg eladó egy gyári füles vadonatújjonan ha kell vkinek :DD :P

Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

(#50) g@bo válasza raskolnikoff (#4) üzenetére


g@bo
nagyúr

egy PSP + 4 gb olcsóbb.... persze ez apple cucc.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.