Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) bwoay válasza tuki2200 (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

pár gondolat a cikk elolvasása után:

iPod touchból jelenleg 128 GB-os a legnagyobb, de szerintem a korábbi max. 64 GB-os kapacitással beéri azon emberek túlnyomó többsége, akik 2017-ben még hajlandóak egy külön, dedikált zenehallatásra szánt eszközt használni. Ráadásul 64 GB-os modell már létezett a (szintén dock connectoros) 4-ik generációnál is, aminek elég alacsony a használtpiaci ára. Méretét tekintve közel áll az iPod Classichez, de alacsonyabb súlya és vékonysága által egy fokkal zsebbarátabb darab. Üzemidő terén (audio lejátszás) a 4-ik generációs modellek papíron túlszárnyalják a Classicet. nagyfelbontású (retina) kijelzőjük alkalmassá teszi őket böngészésre, a méretből adódó korlátokkal filmnézésre is. Használható velük wireless fejhallgató. Nem korlátozódnak 3 kétes élvezeti faktorú játékra, mivel bármilyen alkalmazás telepíthető rájuk. az oldalsó dedikált hangerőszabályzó pedig szerintem előny azon kábeles fej/fülhallgatóknál, amelyek nem rendelkeznek a kábelbe épített hangerő gombokkal.

zene streaming szolgáltatásokat milyen ok(okból) kifolyólag nem pártolod? szerintem jópár elvitathatatlan előnyük van.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.