Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) crey válasza t72killer (#1) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sajnos Droidra nincs saját appunk, remélem hogy valamikor valaki fejleszt egyet. UDP alapú amúgy a stream, és H.264 van NDI "wrapperben".

(#4) deathtania: alapvetően nincs, mert univerzálisan meg kell jelennie bárhol. Bár párhuzamosan nem fog működni, szóval ha egy app használja (Zoom), addig Skypeban nem fogod elérni. Amúgy én használom Desktop Skypeban, Skype for Businneshez, Facebook livehoz, GoToMeetinghez (ez hárklis, mert csak 720p-s webkamera forrást fogad kizárólag, 1080p nem megy le a torkán), Teamshez és használtam már Zoomban is.

nuke7: Vissza áll a $10 és $20 dolláros vételár. Aki "megvásárolta már", azaz letöltötte amíg ingyenes volt, annak ott is marad az accountján, nem fog pénzt kérni érte.

Igen, három app kell hozzá hogy működjön, de pont az lenne a lényeg, hogy dolgoznod kellene egy irodai gépen, és mondjuk látnod kellene ha Skypeon megosztja valaki a képernyőjét. Értem hogy most már sok telefon támogatja ezt is, de olvassa az 5"-on a Skypeon érkező megosztott képernyős excell táblát az akinek három anyja van.

(#7) deathtania: hát alapvetően headsettel érdemes használni, és azt beállítani hangforrásként ha PC-n használod. 9:16-os képarány nem hiszem hogy valaha támogatást fog kapni, mert alapvetően produkciós céllal készült az app - hogy vállalati, oktatási intézmények produkciójához lehessen egy olcsó vezetékmentes kamerát csapni akár dokomentum kameraként, akár csak valamit amit egy tanár használ, hogy a saját arcát "adásba adja", míg a laptopját az ingyenes appal használja. Ott meg még mindig a 16:9 dukál.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.