Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez egy piszok jó blogbejegyzés volt! :D
Köszi a sztorikat, érdekesek voltak! :R

Minden szavam magánvélemény!

(#2) Pjotr


Pjotr
senior tag

Megkerdezhetem mennyibe kerul egy iphone 5 lcd es hatlap csereje?

(#3) Paul119


Paul119
addikt

Srac helyeben lazan ki fizettettem volna az ipad javitasat a holgyel..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) ThorsHUN válasza Paul119 (#3) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A srac helyeben orultel volna h nem a tokodet utotte szet a holgy:)

Gondolhatod hogy valszeg nem az angry birds lattan gurult duhbe:)

(#5) Paul119 válasza ThorsHUN (#4) üzenetére


Paul119
addikt

elobb ki kapom a kezebol mint hogy meg mozduljon vele, nyilvan nem ez a modja, de az sem hogy mas tulajdonat tonkre vagja,ugyhogy fizessen csak :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Na, végre egy jó iphoneszervizes blog. Akkor is ha tömör reklám. :D

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#7) maximilian4


maximilian4
addikt

"de röviden a lényeg, hogy a kedvese olyat látott a készüléken, amit nem kellett volna, így kalapáccsal szisztematikusan elpusztította az iPad-et"

Hát ezen szakadtam. :DDD

Maxi

(#8) Csapoati válasza maximilian4 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet, hogy epp ki volt kapcsolva, a csaj meg tukornek nezte es nem tetszett neki, amit latott. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Ez tényleg érdekes volt! Az viszont durva, hogy egy lakástűz után (nem lehetett olyan nagy, vagy jó helyen volt a telefon), még meg lehetett javítani a telefont, ráadásul gazdaságosan!😵

(#10) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Ezek aztán a szerencsés esetek!
A kalapácsos sztorit én nem hagytam volna..

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#11) ryori válasza Paul119 (#5) üzenetére


ryori
senior tag

Ezért kell jelkódot beállítani, hogy az asszony ne lássa meg a.... :DD :C

(#12) rbence


rbence
senior tag

Na ez most tetszett, érdekes cikk lett :R

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#13) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez tetszett, érdekesek ezek a szervizes sztorik. :)
A hölgy nem lehetett valami jó erőben ha a készülék belsejében nem tudott kárt tenni egy kalapáccsal, csak a kijelző sérült. :))

(#14) tothmaxy182 válasza BlackDevil (#10) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Gondolom az érintett sem hagyta volna. De lehet, hogy ott sem volt. Otthon hagyta az iPad-et, az asszony meg megtalálta rajta a titkárnővel nemrég felvett homevideót, és már rohant is ki a garázsba kalapácsért. Mire a férj hazajött a munkából, addigra el volt intézve az iPad!

(#11) ryori: Az a lehető legrosszabb forgatókönyv. Akkor már lehet, hogy a kód miatt is gyanakodni kezd, még ha tényleg nem is csináltál semmit. Meg az aztán szép kis párkapcsolat, ha kóddal kell védeni az asszony elől a tabletedet/telefonodat. :D

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#15) Mokó


Mokó
aktív tag

" kedvese olyat látott a készüléken, amit nem kellett volna, így kalapáccsal szisztematikusan elpusztította az iPad-et."

Hát LOL ,pali biztos nem akart kitérni rá mikor a csaj meglátta hogy a FB státusza "egyedülálló" lett :D :D

(#16) gabe8719


gabe8719
senior tag

Jó cikk, annyi szőrszálhasogatás azért engedtessék meg, hogy 2014 februárja óta még mostanáig sem telt el 10 hónap. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Paul119 válasza ryori (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Ennyi nekem exem csapta foldnek az akkori qosmio x300amat miutan annyit latott hogy beszeltem osztalytarsaval csak nem olvasta feljebb hogy a hirdetett mobiljat akartam megvenni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) Braddock


Braddock
őstag

Csak a népszerű szögbeverős játék ipadon. ;]

(#19) kolosanyi válasza Paul119 (#17) üzenetére


kolosanyi
veterán

És azóta az exed? :DDD

(#20) ClioRS


ClioRS
őstag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a szinte 0-ra amortizált készülék felújítása mennyivel volt olcsóbb (meg jobb ötlet), mint mondjuk venni egy használt, jó állapotban lévő készüléket. Nyilván az is lutri, de a tűzben megégett, vagy egyszer óriásit esett telefon se sokkal biztosabb, még bevizsgálás után sem :)

Na, közben ránéztem az oldalra, csak 84 ezer az alkatrész, ha a kijelző, hátlap, szalagkábelek és akku van cserélve, meg hozzá még gondolom azért a többi alkatrész is, ha ennyire elolvasztotta a műanyag dolgokat a tűz, plusz munkadíj, 100 alatt tuti nem áll meg. 150 körül meg kapni új iphone 5S-t. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Paul119 válasza kolosanyi (#19) üzenetére


Paul119
addikt

Abban a pillanatban valt azza :D persze be vasaltam rajta a javitas koltsegeit :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Némelyiket szerintem olcsóbb lett volna újra megvenni, mint javíttatni.

Nem kell semmi kód, csak inkognitóban kell böngészni mindig és akkor nincs félreértés, meg hiszti. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A kalapacsos storyt senki se hagyta volna, de simán megtortenik .

Ez egy eszkoz... Nem kell az eszkozoket ennyire emberi tenyezok elé helyezni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) draco31 válasza maximilian4 (#7) üzenetére


draco31
veterán

Ezen én is. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25) pcnet válasza Csapoati (#8) üzenetére


pcnet
addikt

De gonosz vagy!!! :DDD

i4-et azért én megcsörgettem volna mikor észrevettem, hogy eltünt.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#26) halkow


halkow
őstag

nagyon jó cikk! olvastam volna még további storykat is :R

szerviz se lehet kispályás...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27) Flind


Flind
senior tag

Nagyon érdekes cikk, jó volt olvasni. :R

(#28) Luck Dragon

A hölgy igen csak csúnya dolgot láthatott. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) janeszgol válasza Graphics (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem is ebben igazad van, de ha ennyire elborul az agya, akkor később a gyereket is földhöz vágja? Valamikor fel kell nőni.

Amúgy nem a mostani árával számoljatok, mert ki tuja mikori a történet. Ráadásul az 5S előáálítása kb 60 ezer forint volt anno. Ráadásul a személyes adatok pótolhatatlanok.

(Sőt ki mondhatja el magáról, hogy párizs legmagasabb tornyáról leesett készüléket használja? :) Ez már-már státusz.)

(#30) shteer válasza pcnet (#25) üzenetére


shteer
titán

Lemerult telefont csorgetheted ;]

..szerintem jónak tűnik

(#31) pcnet válasza shteer (#30) üzenetére


pcnet
addikt

Buli után közvetlen, mikor kiderült, hogy nincs meg, akkor még szerintem nem merült le. icloud.com-on max hangerővel lehet csörgetni és ugye ott van a find my phone is. ;)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32) INGJOKE válasza pcnet (#31) üzenetére


INGJOKE
veterán

User error... ☺️

(#33) zoo8800


zoo8800
veterán

WC-ből előbányászott iPhone nincs? :D

rip and tear, until it is done

(#34) Diokhan


Diokhan
addikt

Tetszett :) olvastam volna meg párat :) bárcsak az enyémet is ilyen könnyű lenne megjavítani :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#35) #72042496 válasza ClioRS (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezen én is gondolkodtam, de lehet, hogy vett egy újat, ezt meg drágábban eladta, mint amennyibe a javítás került. Vagy csak olyan árat mondott a szerviz hogy megérte, cserébe kirakhatták ide az esetet. :)

Tudom, hogy már egy hónapos hozzászólás, de most olvastam csak a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#36) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Anyatigris lerendezte egy nagyobb óvodás szintjén a dolgot az iPaddal..... :C :Y :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#37) KaiotEch válasza zoo8800 (#33) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nálunk volt ilyen. Az azért nem lett biztos közölve, mert akkor még az iSamurai-ba vittük a telefont. Hát nem minősíteném egyébként a hozzáértésüket, és az "ügyességüket". :P

(#38) KaiotEch válasza Fryskitt (#36) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt.

Nem értem miért mindig a nőket támadják ilyenkor a férfitársaim. Hisz mi van ha igaz, valljuk be a férfiak 70-80%-a nem hűséges, mert nem bír egy nő mellett megmaradni. Mondjuk én ezt sosem értettem miért. Az meg, hogy kin hogy jönnek ki ezek bosszú formájában, ez változó, van aki csak legyint egyet, mert Ő is csalja a férjét. No azzal sem értek egyébként egyet. De ez már nagyon off-os.

[ Szerkesztve ]

(#39) Fryskitt válasza KaiotEch (#38) üzenetére


Fryskitt
addikt

;) Igazad van... régen tányérok repültek....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#40) joccadoki


joccadoki
senior tag

Üdvözlök mindenkit.
Egy kis segítség kellene. Volna egy fekete színű iphone 5, aminek a következők a hibái:
- nincs semmi hangja sehol (zene, billentyűhang, beszédhangszórón sem)
- mikrofon úgyszintén ezt a hibát produkálja (hangfelvétel nem indul el, a videó sem)
- hívnak akkor csak rezzen egyet, de nem is mutatja a hívóképernyőt
- ha én hívok nincs kihangosítás funkció, ugyanakkor nincs hang a beszédhangszórón.
Restore kilőve, az alsó dokk csere megint csak nem lehetséges, de ez egyértelmű mert az nem szürkíti ki a kihangosítást, illetve a beszédhangszórón lenne hang, stb.
Audio decoder IC-re gyanakszom, de az ekkora hibákat okozna? Meg ennyit?
Segítsetek légyszi..

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.