Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) rnyk válasza Simi87 (#1) üzenetére


rnyk
tag

Hat gondolom egy kis penzert vagy teszt keszulekert :) vagyis remelem, hogy mindenkinek megeri.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#3) DxxD25


DxxD25
tag

én ezektől az iphone-s blogbejegyzésektől a falra mászok. :(((

(#5) Paul119 válasza #20749568 (#4) üzenetére


Paul119
addikt

Hát úgy néz ki vannak olyan isheepek akiknek nem megy :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) galaxys80 válasza DxxD25 (#3) üzenetére


galaxys80
veterán

Segítek. Ha nem érdekel, nem kell elolvasni. :U
Én is így szoktam tenni azokkal a cikkekkel ami nem érdekelnek.

(#7) atiapa


atiapa
tag

Iphone 5s-t frissítettem ios 8.1-re, utána nem lehetett telefonálni vele, mivel nem volt térerő (másik simmel sem).
Szerencsére még garanciális volt, így a szervíz kicserélte egy újra. Ha lejárt volna a garancia, azt hiszem ez lett volna az utolsó Iphone-om.

-----Ivy-----

(#8) wlandroid


wlandroid
tag

Húú, köszönöm szépen a leírást, eddig sosem sikerült!

(azért nem, mert nincs iOS-es készülékem :DDD)

(#10) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Oké, most ezt kérjük az összes androidos telefon gyártó specifikusan is leírni.
Nah, ott vannak buktatók...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) Paul119 válasza #20749568 (#9) üzenetére


Paul119
addikt

Nem hát :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) D1Rect válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincsenek buktatók, meg frissítések se nagyon. :DDD

(#13) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Ilyen erővel miért nem linkeltek folyton Appleblog . Hu ról vagy szifon. Com ról?? Az egész család iPhoneal mozog vagy mi? Ennyi lóvé jön tőlük?

[ Szerkesztve ]

(#14) ShadowX válasza Giorgio1313 (#13) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem kell elolvasni ha nem érdekel. Ki van emelve, hogy szervíz blog bejegyzés. És akármennyire is hihetetlen, a fórumozók a mobilos társadalom 1%-át sem érik el. Mi természetesen tudjuk a buktatókat, de az átlagfelhasználó nem (mint az a bejegyzésbôl kiderül). Ezen kívül a platformváltók számára is hasznos lehet egy ilyen alap cikk.

(#15) wlandroid válasza ShadowX (#14) üzenetére


wlandroid
tag

És szerinted akiknek nem sikerülne egy ilyen folyamat, azok napi szinten MA-t olvasnak?

(#16) ShadowX válasza wlandroid (#15) üzenetére


ShadowX
őstag

Én pl. guglizni szoktam ha problémám van. :)

(#17) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

SW frissítési tapasztalat HTC és ASUS termékeknél: két tapicskolás és ha van friss már megy is föl... Ennyi, de lehet ha veszek i terméket akkor nekem is szükségem lesz szájbarágós leírásra.

Amúgy ha ez az a budai gyors látványszerviz akkor ez a szakma legalja. A weboldalon sehol egy ESD asztal, cipő, csuklópánt, szerszáomok! Viszont a nem ESD-s hilti befigyel a nem ESD asztalon! :D Több képen is ESD kesztyű és csuklópánt nélkül fogják az iPhone panelokat...

[ Szerkesztve ]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.