Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elpresidente


Elpresidente
tag

Akku csere megvolt, dock csatlakozó csere megvolt, akkor még hátravan a szalagkábel :)

Xbox gamertag: goserHU

(#2) #03372544 válasza Elpresidente (#1) üzenetére


#03372544
törölt tag

Inkább cseréld az egészet... :)
Mondjuk hatosra, vagy droidra :)

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most veszünk 6-ost, de félek, hogy a nem s-es verziók mindig rizikósak, bár nekem sima 4 van és nem nagyon volt vele bajom...

(#4) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem (kopp-kopp) még semmi bajom nem volt a i5-tel, pedig januárban lesz 2 éves. A bekapcs gomb cserére jogosult lennék, de egyrészt nincs a közelemben Apple bolt, ahová vihetném, másrészt nem lenne jó, ha napokig náluk lenne, harmadrészt még működik a gomb :)

(#5) Elpresidente válasza #03372544 (#2) üzenetére


Elpresidente
tag

ez eszembe se jutott :D

Xbox gamertag: goserHU

(#6) shteer válasza #03372544 (#2) üzenetére


shteer
titán

droidra

..szerintem jónak tűnik

(#7) eventus


eventus
veterán

Sajnos minden gyártó még a drága készülékeknél sem figyel :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#8) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Öcsém most akar használtan venni egy iPhone 5 öst. Majd elolvastatom vele ezt a "tanulságos" cikket :C

(#9) eventus válasza ctvagyok (#8) üzenetére


eventus
veterán

Beperel téged is az apple ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) ctvagyok válasza eventus (#9) üzenetére


ctvagyok
őstag

Már mondtam neki, hogy aksi cserét számolja bele az árba, úgylátszik a cikk szerint is igazam lesz.

(#11) eventus válasza ctvagyok (#10) üzenetére


eventus
veterán

Ennyi pénzért simán :DD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12) ctvagyok válasza eventus (#11) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nem az én pénzem :DDD
Bár van egy olyan érzésem, hogy nem pont itt cseréltetne. ;]

(#13) babkukta


babkukta
senior tag

emlékszek, amikor még anno a minőségről áradoztak az iFanok. Ez nem ellenségeskedés! Már ez se olyan, mint volt, az előnyét is elveszítette, de legalább még drágább.
Igaz, teljesítményben tud újat mutatni, és oda tud csapni, de kb ennyi. Bármilyen tesztet nézek, az élen van szintetikus tesztekben, de szerintem a droid is elég fejlett már ahoz, h ezeket mellékesen vegyük figyelembe.
De h jó gondolat is legyen, legalább lép vmit, már ha elb.szta

Üdvözlettel, Tibi

(#15) #56573440 válasza babkukta (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az a baj hogy Mindenre igaz ami elektronika manapsag... Milliós kihozatal mellett folyamatos verseny van hogy évente új cucc vagy hetente... Miniaturizalnak mindent, a meghibásodás várható tipushibaja meg minden telefonnak volt van lesz... Mindnek... Az se igaz hogy az Apple ezt most kezdte btw az elsonek is volt aztán a kov generációk műanyag hátlapja szinezodott tort stb... Sajnos a mai világ ilyen...

(#16) gacsoi válasza #20749568 (#14) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ezt ugye csak viccből írtad ??? :W

(#17) Vikooo válasza #20749568 (#14) üzenetére


Vikooo
addikt

Tipushiba nem feltetlenul korral jon elo, 0 perces telefonnal is jelentkezhet az adott tipusoknal.
Te az oregedesre, elhasznalodasra gondolsz.

(#18) vendingo


vendingo
veterán

M a szerettem volna venni i5 készüléket.
Mind a kettőnek a zöld volt a kijelzőjének a széle, egyiknek meg rossz volt a bekapcs gombja. El is ment a kedvem a sima i5-től.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19) alkatraz3000 válasza vendingo (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem is vennék a helyedben :) akkor mar 5c, ami nem kopik, jobb az akkuja. Vagy egy 5s :) imádom ezt a telefont.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) bolvar válasza Teszla_ (#4) üzenetére


bolvar
senior tag

1 órás művelet nekem a i4-en 3 év után romlott el 1x csak és hiphop cserélték :)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#21) vendingo válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


vendingo
veterán

Pihentetem a témát, jövőre úgyis zuhan egy nagyot az i6 ára, majd azt veszek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22) alkatraz3000 válasza vendingo (#21) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Alapesetben sebbesegbeli különbséget nem veszel észre, a nagyobb kijelző/felbontás elviszi az erő pluszt.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#23) vendingo válasza alkatraz3000 (#22) üzenetére


vendingo
veterán

A kijelzőméretbeli különbséget viszont észreveszem. :)
5" telóról váltottam 4s-re. Kicsit szenvedek rajta.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24) hallador válasza Vikooo (#17) üzenetére


hallador
addikt

Olyannyira, hogy az én SP-m simán meg, a környezetemben 3-at is visszavittek. Gyak 1 év körül voltak, vagy fiatalabbak, az enyém majdnem 2 éves és semmi baja nincs szóval teljesen igazad van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#25) alkatraz3000 válasza vendingo (#23) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A 4 colt nekem találtak ki. Pedig nem vagyok kiskezu emberke :) egykezes szituációban a legjobb, és soha nem ejted le ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#26) kamimo válasza hallador (#24) üzenetére


kamimo
újonc

Sajnos a világ nem arrafelé halad mint régen, mident időtállóra terveztek,készítettek,és törekedtek a minőségre...ma örülünk ha a törekvés megvan ,időtállóságról szó sincs:(((((

[ Szerkesztve ]

(#27) voyager4.4 válasza Vikooo (#17) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Egy friss modellnél még senki sem tudja mik a tipushibák. Majd idővel a tapasztalatok összegyűlnek.

no fate but what we make

(#28) ctvagyok válasza alkatraz3000 (#25) üzenetére


ctvagyok
őstag

Majd megveszed a nagyobbat, ha kifut a 4" iphone kínálat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Szinte minden gyártó minden készülékében lehet találni valamilyen típushibát. De az legalább dicséretes, hogy az Alma ingyenes csereprogramban kicseréli a hibásnak vélt alkatrészeket (még ha nem is mindet). Ez piros pont!

Minden szavam magánvélemény!

(#30) galaxys80 válasza eventus (#7) üzenetére


galaxys80
veterán

Bezzeg a BB..... :U
Tényleg léteznek még? :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) WiZARD


WiZARD
addikt

A gyári csere/javítás programokban az a legjobb, hogy a javítás idejére (amire 1-2 hetet mondtak istyle-ban) nem adnak semmi cseretelefont itt a balkánon. (nyugaton adnak)

Meg az milyen már, hogy elismerik, hogy hibás szar amit árultak, de csak 2 éves koráig javítják?
(párom gondolta, hogy mind1, majd megcsináltatja, ha megvan a szifon6, és akkor lesz egy használható tartalék telefonja, hogy majd a szifon6 szervizekor ne legyen cseretelefon gond. Hát nem, mert mire meglett a szifon6 addigra letelt a 2 év)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#32) Touch-ko válasza WiZARD (#31) üzenetére


Touch-ko
őstag

Sajat tapasztalat:

Altalaban adnak ujat, mert keves esetben javitanak az Apple Store-ok. Pl nekem por ment a kamera es a kamera uveglapja koze amit szet tudtak volna szedni es kitisztitani, de kaptam egy vadi ujat.
Ha esetleg tutira akarsz menni akkor neten foglalsz idopontot, maskulonben vissza kell menned ha nem telefont javitatsz. Pl Mac-nel masnapra lett kesz es a bottom case replacement program kereteben csereltek. Ott is varnom kellett 1 napot.

Biztositott telefonnal pedig 5 munkanapot iger a biztosito. Ok sajat szervizelo ceggel allnak kapcsolatban. Te kuldod el, te adod fel postan, varsz 5 munkanapot (ez cegtol fugg, a bankom ilyen biztositast ajanl, van mas aki egy napon belul cserel, javit, ilyet kotottem iPhone6 vasarlasanal). Szoval a kinalat nagy, A bank pl nem ad cserekeszuleket es meg neked kell elmagyaraznod egy levelben, hogy mi tortent a telefonnal, reszletesen, 3 oldalas formanyomtatvanyt kellett kitoltenem. Egy hetig nem volt iPhone5-om iden juniusban..

(#33) kali válasza WiZARD (#31) üzenetére


kali
legenda

szavatossági intervallum, ami alapesetben 2 év.

[ Szerkesztve ]

(#34) big-J


big-J
őstag

A doogee telefonokat megszégyenítően főzelékké váló home gomb kapcsoló már nem számít hibának vagy ezek még annál is gyakoribbak?

(#35) alkatraz3000 válasza big-J (#34) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

4s óta nem megy tönkre a home gomb, csak bekopik, de rossz nem lesz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#36) WiZARD válasza Touch-ko (#32) üzenetére


WiZARD
addikt

Voltunk a szervizbe (balkánistyle), közölték hogy kiküldik Hollandiába, és 1-2 hét...
Addig meg oldd meg telefon nélkül, vagy ahogy akarod, azt leszarják. (nyugaton adnak cseretelefont, le van írva az apple.com-on)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#37) alkatraz3000 válasza WiZARD (#36) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az almariumban 2800 a pottelefon. Azt viszont elfelejtetted, hogy azok Apple store-ok, és nem istylehoz hasonló apr-ek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#38) #56573440 válasza WiZARD (#36) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azert az istyle nem applestore... Én t-nel se kapok cseretelefont amig javítják pedig hegyekben állnak a készülékek... Nemeteknel cimbora válogathatott kozottuk ugyanennel a szolgbál...

(#39) alkatraz3000 válasza #56573440 (#38) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

ott viszont kaptam cseretelefont :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) Diokhan válasza alkatraz3000 (#39) üzenetére


Diokhan
addikt

Sziasztok! Két napja vagyok i5 tulaj. Azt szeretnem kérdezni, hogy van-e működő megoldása a wi-fi dobalasnak és annak, hogy az óra úgy jár, ahogy ő akar...! A wi-fi itt van tőlem három méterre, megis percenként le csatlakozik majd vissza (pontosabban nem mindig tűnik el a wi-fi ikon, de a Safari azt írja, hogy nem tudta megjeleníteni az oldalt mert nincs net), az óra pedig egy ideig jár, majd amikor leteszem a telefont és mondjuk egy óra múlva ki nyitom a képernyő zárat, akkor megint annyit mutat, amennyire be volt állítva! Nem értem ezt az egészet...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#41) kamimo válasza Diokhan (#40) üzenetére


kamimo
újonc

használtan vetted a teefont:?

(#42) Diokhan válasza kamimo (#41) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia! Igen, de már túl adtam rajta egy ideje! Az előző postom még November végi :) De köszi :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.