Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Nagyon jo írás, ma is tanultam! :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Pjotr


Pjotr
senior tag

Azt bele lehetett volna irni a cikkbe, hogy az imei szam ismereteben a 06 80 983 824-es apple support telefonszamon le lehet kerdezni, hogy a telefonhoz van-e bejegyezve barmilyen negativ dolog. Tiltasi, lopasi stb. Nagyon keszsegesek.

[ Szerkesztve ]

(#3) winse7en


winse7en
csendes tag

Hiányoltam a beázás indikátorokat, pedig ez is fontos használt készülék vásárlásakor. A lényeg: a képen látható helyeken minden legyen fehér :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Jeanne d'Arc válasza Pjotr (#2) üzenetére

Komolyan? Az ipadek eseteben amik ugye függetlenek minden esetben adnak felvilágosítást hogy van- e előfizetés pl. rajta?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) Pjotr válasza Jeanne d'Arc (#4) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez most komoly? Hol volt a cikkben szo ipad-rol??

(#6) Pjotr válasza Jeanne d'Arc (#4) üzenetére


Pjotr
senior tag

Vagy ezt tenyleg komolyan kerdezted? ;) Az elofizurol csak a tulaj adhat, a szolgaltato se. Ugy tudom.

(#7) juan88 válasza Jeanne d'Arc (#4) üzenetére


juan88
tag

Hogy lenne bármilyen telefonon, tableten előfizetés? O.o Előfizetés a SIM kártyához tartozik, nem a készülékhez.

(#8) kelekyle válasza juan88 (#7) üzenetére


kelekyle
őstag

Részletfizetésre gondolt, ne szedjétek már szét! :B
És amúgy jogos a kérdés, de egyben igen naív is, ilyesmiről nem adnak információt, szolgáltató is csak a készülék tulajdonosának, pontosabban a szerződő félnek mondhatja meg.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9) Simi87 válasza winse7en (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

De ezt leszámítva tökéletes az írás. Én boltban melózok, és ugyan ezeket a dolgokat nézem meg vásárláskor, meg persze az indikátorokat. Ez a blog eddig harmat gyenge volt, de ez az írás 10 pontos. Maxi riszpekt, ilyenek még jöhetnek.

(#10) chatran válasza Simi87 (#9) üzenetére


chatran
őstag

Jónak jó, csak kár, hogy koppintás.

(#11) Jeanne d'Arc válasza juan88 (#7) üzenetére

Szeretem az okoskodó embereket! :W
Szerinted előfizetés mellé nem lehet venni ipadet ami cellular verzió? Látszik sokat értesz a témához.
Egyébként azért kérdezem, mert múltkor vásárolt tőlem valaki ipadet cellular verziót és állítólag lekerdezte hogy letilthato - e. Ez ugye azért gáz, mert a gari is ugrik ha tiltják

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) gery2123


gery2123
őstag

Jó írás! De akkor hogyan is nézzem az IMEI? Mert csak az jött léha nem egyezik nem baj biztos cserélték! :)
Akkor miért is nézzem meg?

-- PSN_ID: GerY2123

(#13) no more


no more
addikt

Nagyon jó cikk lett! :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) alkatraz3000 válasza winse7en (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az újabb készülékek eseten mar nincs, vagy máshol van elhelyezve.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) mike710


mike710
aktív tag

Nekem elég illúzió romboló egy iphone-tol ez a sok hiba.. És elég durva hibák (kontaktos lesz a home meg a némító gomb) da what? Oo

(#16) alkatraz3000 válasza mike710 (#15) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Homegombok iPhone 4-ig bezárólag halnak meg. Azokon nem volt kosz védelem es bement a sok használat után. Bekapcsologomb meg az 5. Szerian döglik le, de arra van visszahivasi garancia.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#17) mike710


mike710
aktív tag

Tudom hogy elég friss még, de a 6-os szériánál milyen nyűgök vannak? Mert nekem ő lenne a kiszemelt.

(#18) hdanit610 válasza mike710 (#17) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Hajlik. Igen, a sima is.

(#19) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nem feltűnően, de az enyém kicsit hajlott. Mondjuk voltam akkora f@sz, hogy zsebben azzal hajolgattam, es hat masszív egyéniség vagyok. A lábamon kicsit meghajlott. Szerencsére fizikailag nem látszik.

Mas hiba nincs.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) aizen92


aizen92
addikt

Nagyon jó kis összefoglaló! (végre) Köszönjük! Mentve! Ezzel a beázós indikátorral kiegészítve tökéletes lehetne.
rengeteg ismerős kérdezi mit kell használt iphone vásárlásnál nézni, vagy menjek el velük inkább, mert nem tudják mit hogyan vizsgáljanak meg, de ezután csak egy linket kell dobni, nem kell a billentyűzetet koptatni :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21) mike710 válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


mike710
aktív tag

Szerintem ez nem a te hibád, nehogy már ki keljjen venni a telefonod a zsebéből ha mondjuk lehajolsz cipőt kötni.

(#22) alkatraz3000 válasza mike710 (#21) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Engem nem zavar egyáltalán, majd gari lejárta elott bedobom es kesz :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#23) Tibee86


Tibee86
veterán

Hasznos lenne, ha nem lenne 12245 cikk erről már az összes tech oldalon, igaz itt még nincsen, valamikor el kell kezdeni. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Jeanne d'Arc válasza Tibee86 (#23) üzenetére

Meg ezek után is megszivjak sokan hogy rosszat vesznek( szerintem)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) P41N válasza Jeanne d'Arc (#24) üzenetére


P41N
senior tag

Persze hogy megszívják. :( Én egy iPhone 5S-el jártam kicsit rosszul. Az eladó majdnem mindent leírt, magát a készülék pedig kifejezetten jó állapotban kaptam meg. Kicsit meg is lepődtem, sehol egy karc a képernyőn, a hátulján (csak a fólián). Aztán elkezdtem használni és minden funkciót és gombot ugye próbálgattam, amikor eljutottam a Touch ID beállításához. Ami nem nagyon akart menni, és ekkor esett le hogy miért is volt ennyi, a kinézete ellenére. Az eladó még csak meg se említette hogy működik, én meg úgy gondoltam, biztos működik ha nem írja hogy cserére szorul. Persze tudom, részben az én hibám is, mert nem kérdeztem meg. Ekkor az eladóhoz fordultam és mondtam neki hogy nem működik a Touch ID, amire én azt kaptam hogy nála még működött. Kicsivel később pedig azt kaptam hogy igazából nem is használta. :((( Pedig az eladóval nem volt semmi bajom, majdnem 200 pozitív nálam már jónak számít. Szóval a legjobb ha mindent megkérdez az ember, és ha van rá lehetőség személyesen ki is próbálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.