Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iknight


iknight
senior tag

Egy pár dolgot hozzáfűznék a dologhoz, a saját tapastalataim alapján, hátha jól jön valakinek.

A tűzfal és vírusirtó kikapcsolása szerintem teljesen fölösleges, én nem tettem.
A firmware-t egyszerűbb szerintem letölteni más oldalról, mint kiszedegetni az itunesból.
A magyar billentyűzet fix szerintem fölösleges, csak annyi a változás hogy kevesebb karakter lesz, és lesz egy .hu másodfunkcióban, de mire azt megkeresi az ember egyszerűbb beírni.
A 7.2.e. pontbna, a jogosultság nálam nem 777 hanem 775-el működik, ahol én néztem oldalakat ott mindenütt azt írták, nem e véletlenül elírtad azért írom le, lehet a 777 is jó.

Amúgy jó kis részletes írás...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#2) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Rendben, hogy nem vagy időmilliomos, akkor viszont a címlapon nincs helye az írásnak. Áttettem a saját blogba.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) Zoty4 válasza Racecam (#2) üzenetére


Zoty4
őstag

köszi :R

(#4) Ulkesh válasza iknight (#1) üzenetére


Ulkesh
őstag

"A tűzfal és vírusirtó kikapcsolása szerintem teljesen fölösleges, én nem tettem."

A tűzfal és a vírusirtó is megakaszthatja az adatfolyamot a gép és a készülék között.
Egy firmware feltöltésénél ez eléggé érdekes következményekkel járhat. Nagyjából az orosz rulett az amit ilyenkor a teló életével játszol, ha nem kapcsolod ki.

"A magyar billentyűzet fix szerintem fölösleges, csak annyi a változás hogy kevesebb karakter lesz, és lesz egy .hu másodfunkcióban"

Az eredeti billentyűzet esetén az ékezetes karakterek szét vannak szórva, nem egymás után helyezkednek el, sokkal lassabb és körülményesebb az írás vele. Persze, ha nem használsz ékezeteket, akkor mindegy lehet.

"a jogosultság nálam nem 777 hanem 775-el működik"

A 777 a teljes hozzáférést jelenti, a 775 ennél kevesebb jogosultságot ad.
Gyakorlatilag 777-el minden működik.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#5) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Jó dolog, hogy leírtad összegezve egy helyre hogy mit kell tenni, de én például, ha most csinálnám először, a te leírásod alapján sosem érteném meg miről is van szó.

Kicsit érthetőbbé kéne tenni, mert ugyan mi sem vagyunk időmilliomosok, de már több mint egy hete készült a leírás. Szerintem azóta lett volna időd kipofozni.
Ez nem negatív kritika.

Re #4: Azért egy hardveres tűzfal jelenléte (szerintem) mindenképp ajánlott. Na meg tiszta, stabil windows.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#6) meggido


meggido
újonc

Nos hát nekem nincs wifim a gépen ezt, hogy ingyen le lehessen tölteni az alkalmazásokat meg ilyenek azt kábelon hogyan lehet megcsinálni! Minden más majdnem meg van.

(#7) Famoso


Famoso
újonc

sziasztok!
Megpróbáltam végigvinni a folyamatot,de a 7.2.c pontban van egy olyan ,hogy küldesz valami filet- amit be kell msáoli, én megpróbáltam másolás nélkűl átírni a sima mibileinstallion filet atirni 777re de meghallt a rendszer.
meg szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mit lehet tenni és ha kérhetném azt a filét átkűlnenéd nekem légyszives emailra amit be kell majd másolni.
köszönöm szépen előre is.
emailon: kapuera10@freemail.hu
Gergő

(#8) lsdn


lsdn
csendes tag

Üdv!
Véletlenül letöröltem a cydiát, hogyan tudnám visszarakni restore nélkül? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.