Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geri|


geri|
aktív tag

van benne ráció...

LiveStrong

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

na, végre egy értelmes ötlet. remélem mások is implementálják majd azért, bár különféle rendszereken nem lesz olyan egyszerű dolog sajnos.

(#3) skajwa


skajwa
senior tag

Hmm ez is egy módja teljes mac-integrációra való buzdításnak..:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#4) #71321344


#71321344
törölt tag

értem én, hogy meg kell lennie a napi iPhone hír számnak, de ezt ne úgy érjük már el, hogy kétszer rakjuk ki ugyanazt :P :DDD

támogatom az ötletet!

(#5) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

azért ezeket ne felejtsük el: [link1] [link2] és ha majd kijön az iphone 5, megint azt fogja mondani mindenki, hogy az iphone forradalmat csinált... Nem vagyok nokia fan sem, meg apple fan sem, csak már idegesít hogy mindent az apple számlájára írnak.

szerk.: nem akarok még véletlenül sem flamewar-t generálni, csak kifejtettem a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#6) manchester85 válasza Tomajdon (#5) üzenetére


manchester85
addikt

Az apple általában azzal csinál forradalmat, ahogy kivitelez egy új feature-t. Gondoljunk csak a facetime-ra. Mindenki azzal jött, hogy videóhívás évek óta van, miért kell ezt ekkora találmányként bemutatni. Csak épp abba nem gondolnak bele az emberek, hogy ingyenesen, wifin keresztül működő dolog, nyílt forráskóddal.

i6 Silver

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tehát ha jól értem minden, még a beállítások is a telefonon lennének, az otthoni Mac beállításai is. Ésszerű, elég csak egy telefont elhagyni vagy ellopatni és máris lehet mindent elölről kezdeni. De legalább a számítógépek telefonokkal való összemosása nem egy rossz cél, az egységesítésnek ezt a fajtáját én is szívesen látnám máshol is. Persze máshol bajosan lehetne kivitelezni, meg persze nem iszonyú egyszerűsítéssel és korlátozások árán. De ilyenre akár egy cloud megoldást is "ki tudnának találni", azzal tudnák csak igazán irányításuk és befolyásuk alá vonni a felhasználókat. Apple körökben meg garantáltan van mindig gyors és korlátlan net és mobilnet.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) plus44


plus44
veterán

Na ez nagyon nagy királyság, csak ugye Apple cuccokon belül (ami lehet csak nálam gebasz...nem lenne am. ha lenne pénz Mac-re...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) #16820480 válasza Rickazoid (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ez szinkronizációt jelent, tehát a telefonon _is_ jelen lennének az adatok. tehát gondolom van egy host gép, ami a sjaátod, meg van egy telefonod, és ilyen ad-hoc módon még rá tudod tenni más gépekre is, de oda nem másolja fel, csak elérhetővé teszi, amíg a telefon megfelelő közelségben van.

(#10) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Ez tényleg nagy ötlet lenne, de csak ha bejön. :U

(#11) Rickazoid válasza #16820480 (#9) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ez így jobban hangzik. Persze gondolom főképp találgatásról és nem hivatalos információkról van szó, de a cikkben olyanok szerepelnek, mint teleportálás, illetve "Maguk az állományok és beállítások adatbiztonsági okok miatt nem tárolódnának a másodlagos számítógépen, de a telefon jelenléte esetén a saját állományok elérése otthoni környezetben is biztosítható lenne", ami azt sugallja, hogy az elsődleges host maga az iPhone lenne.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) vans?


vans?
őstag

Szerintem nagyon hasznalhato es jo otlet, bar engem nem erint...De ha lenne penzem Mac-re, biztos orulnek neki.

hábm bábm

(#13) #16820480 válasza Rickazoid (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

én angolul olvastam először a hírt, ott konkrétabban fogalmaznak, bár szerintem egy bő fél évig még csak találgatások lesznek a szifon5-ről.

(#14) geri|


geri|
aktív tag

mondjuk talán először a gyártósorok között kellene rendet tenni, meg az antennás okosságot tisztázni...

LiveStrong

(#15) skajwa válasza geri| (#14) üzenetére


skajwa
senior tag

Kell valami amivel terelhetik a figyelmet a fontos problémákról...:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#16) Zunex


Zunex
tag

Jó ötlet Apple! Hajrá Nokia :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.