Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH-User


PH-User
addikt

Jó alternatíva lett a kis füles. Egészséggel használd! ;) HPM-70 füles részével biztos elég szép hangokat produkálna. :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#2) Sagona


Sagona
csendes tag

nekem bejön a sennheiser. egyébként sem annyira rossz márka az. :D irás nem rossz amugy. :)

(#3) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nah, egy ilyenre én is beruházok asszem. Priviben megirhatnád, hol is vetted pont :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4) iknight


iknight
senior tag

Nem kötekedni akarok vagy ilyemi, de annak idején kipróbáltam, volt szerencsém hozzá, hogy egy iphone és egy samsung f700-m volt egyszerre, mindkettőre rátettem ugyan azt a zeneszámot, és a samsung jobban szólt az iphone fülesével mitn az iphone ezek után gondolzom el azon hogy van ennek értelme? :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#5) azatoth666


azatoth666
csendes tag

Vajon ez jó lehet Nokia E51-hez is?

(#6) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

akkor egy sima 3,5 ös jack-es fülest nem lehet belepaszírozni?

http://instagram.com/_doublez_

(#7) Siera


Siera
senior tag

nemrossz.igazából tetszik az írás,de azt hittem több dologra ki fog terjedni :DDD

(#8) Solad


Solad
őstag

flame
[link]
/flame
;]

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#9) Wise válasza Solad (#8) üzenetére


Wise
tag

:DDD

(#10) Meta válasza Z-o-t-y (#6) üzenetére


Meta
tag

De természetesen bele lehet dugni azt is, és azzal is tökéletesen szól, viszont a hagyományos 3.5ös jack fülesen nincs mikrofon, így nem tudsz vele telefonálni! :)

(#11) Meta válasza Siera (#7) üzenetére


Meta
tag

Ha lesz igény, akkor lehet csinálni program bemutatókat is :)

(#12) Meta válasza azatoth666 (#5) üzenetére


Meta
tag

Nem tudom, mivel én próbáltam egy Nokia 5XXX zenetelefon headsetével (az is jack dugós ) és azzal nem működött (nem ment a mikrofon, és nagyon visszhangzott a másik félnél). Szóval biztos telefon függő hogy hova rakják a negyedik "lábat".

(#13) Godlike


Godlike
tag

De bele lehet, csak akkor híváskor kénytelen vagy a készülék aljába beszélni, :W még ha a mikrofon nélküli fülest nem is veszed ki a füledből. A hozzá adott cucc szerintem is elég f&s.
Autóba jó mert ha beteszed akkor is hallod mi történik körülötted. Metrón használhatatlan, nem hallani semmit belőle és max hangerőn ráadásul recseg is. :Y
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz, írd le honnan, lehet beszerezni a cuccot és hogy forintba mennyi! :K

Godlike

(#14) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mondjuk ennek az írásnak nem sok köze van az iPhone-hoz, gondolom azért került a címbe, hogy jobban "eladja" magát. Szinte kizárólag a fülhallgatókról, történetesen a Jays m-Jays-ről szól. talán szerencsésebb lett volna ennek megfelelő címet választani. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15) Jhonny06 válasza Racecam (#14) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyékbént én is azt hittem, hogy - ezt mindenképpen beleértve -, több mindenre is kitér majd a cikk, azonban az elgondolás nem rossz és remélem, hogy lesz folytatása!

[ Szerkesztve ]

(#16) D1Rect válasza Solad (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD

(#17) Meta válasza Godlike (#13) üzenetére


Meta
tag

Nem reklám célokra készítettem a cikket, hanem hogy segítsek azoknak aki nincsenek megelégedve az alap fülessel. Ezért nem is került bele a hazai bolt. Az ára 7300 körül volt, a boltra meg a kedvenc keresőddel tudsz rátalálni! ;)

(#18) Cryman


Cryman
csendes tag

Segitenetek nekem! Nagy gondban vok emrt 3 om igen jo Telo kozul valaszthatok, de sajna halvanylila fingom sincs, hogy melyiket valasszam :F

Ez a 3 om: 5800, IPhone, N82------> Ha valaki tud nekem valami kiraa ervet mondani, hogy mi a manoert legyen ez vagy az, akkor azt nagyon nagyon megkoszonnom ;)

(#19) azatoth666 válasza Meta (#12) üzenetére


azatoth666
csendes tag

Kösz!

(#20) Dr_Syrex válasza Cryman (#18) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

vagy feldobsz egy érmét, vagy húzol egy kalapból, vagy,,,,, :F :)

vagy vedd egyszerűen csak azt, amelyik a legjobban tetszik és leginkább használod a szolgáltatásait. :K

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21) Cryman válasza Dr_Syrex (#20) üzenetére


Cryman
csendes tag

Ez nyelvtanilag helyes voot :))
Asszem iPhone lesz ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.